RPC Bebo

Opinie o RPC Bebo

Długoletni pracownik

Mężczyzni mają pomagać kobietą ....Gdzie Oni są?

opn
@Długoletni pracownik

Większość facetów to lesery w tej firmie zwłaszcza na gablerze brygadziści wiecznie problem z wyjściem robia i jeszcze czas liczą ile kto był a sami siedzą na kawie po 30 minut i tego nikt nie widzi a powinien ich tez ktoś rozliczyć z tego ile siedza itp. Powinni pomagać jak sa kobiety u nich .

@opn

To prawda. Facetów w tej firmie nie ma . Same lasery i nygusy. Najchętniej 8 godzin na kawce by siedzieli. Pakowacze niech się sami zastępują bo oni są zajeci. Najlepiej niech się nauczą naprawiać maszyny to ściemniacze nic nie będą robić oprócz przebudow.

eli
@xmen

Sama prawda a kase biorą za to co miesiąc i jeszcze dużo większą od pakowaczy a jak się cos najedzie bo się nie zauważy to wielka czasem pretensja ze się nie widziało no sorry oni tez są od tego żeby wziąć kubek i sprawdzić co dana osoba pakuje korona by im z głowy nie spadła .

@eli

Popieram w 1

lux
@xmen

Nawet wody jak nie ma na stołówce czasem nie chce im się przynieść takich facetów mamy w tej firmie porażka.

@lux

Prawda.A jak już jakiś laser ma jechać na maszynie to wybiera sobie najlepsza i najlżejsza maszynę A kobiety ida na cięższe prace. Takich mamy facetów.

Xxx

Co z tymi wolnymi weekendami?

nowy

Ja pracuje od niedawna i jestem bardzo zadowolony fajni ludzie tu pracują i ładne dziewczyny ogolnie nic złego nie mogę powiedzieć wszystko mi wytłumaczyli na temat pracy jest ok.

Jaś
@nowy

Masz na myśli Magdę ?

@Jaś

Nie ogolnie napisałem a jak chcesz oceniac po wyglądzie to zorganizuj miss zakładu .

Bebo
@Jaś

A Wy to już innegi tematu nie macie,tylko ta Madzia i Madzia? To już jest nudne i żałosne...

ixi
@Bebo

Masz racje mysle ze ktoś widocznie się nudzi i zamiast pisać o pracy i płacy warunki pracy bo to jest ważne dla osob które tu wchodzą i chcą się dowiedzieć konkretów to musza czytac takie pierdoły ludzie opanujcie się.

Nyx

Madzia jest The best

@Nyx

A ty co masz cos do niej ludzie opanujcie się z tym pisaniem tutaj bzdur bo to już nudne i uważaj na Rodo

Długoletni pracownik

DZIŚ 15.07.2018r ODSZEDŁ OD NAS ANDRZEJ ROŻEK-MISTRZ ZMIANY.....

@Długoletni pracownik

To smutna wiadomość tymbardziej ze poszedł na urlop i nie wroci już praktycznie z dnia na dzien.

BB
@Długoletni pracownik

:( spoczywaj w pokoju. Zawsze będę Cię wspominał jako pracowitego, pomocnego, uczciwego człowieka. Wielka szkoda... kondolencje dla Rodziny.

@Długoletni pracownik

Jutro będziemy go zegnać szkoda naprawdę szkoda był lubiany przez większość ludzi pracował tu prawie od początku .

Nyx
@Długoletni pracownik

Strasznie brakuje Pana Andrzeja. Bez niego zapanował straszny chaos w firmie. Jaki był taki był ale był porządek. Nie było siedzenia brygadzistow godzinami na kawkach .Traktował ludzi równo. Wielka strata dla firmy

My
@Nyx

Andrzej wroc!!!!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie RPC Bebo? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Ludzie a jak w tej firmie że świętami? Skoro to system 4 brygadowy praca ciągła czy w wszystkie święta pracujecie czy są jakieś wyjątki?

@Nowy

Boże Narodzenie robią wolne Wielkanoc też chociaż dawniej zdarzyło się że szliśmy do pracy. Majówkę i 1 listopada też ostatnio robili wolne .Resztę świąt niestety do pracy.

@ja

Ok dzieki. A urlopy letnie? Firma ma postój i w jednym terminie wszyscy idą czy trzeba samemu planowac?

@Nowy

Ostatnie czasy swieta robia wolne Gwiazdka Wielkanoc I TO przeważnie po 3 dni gwiazdka od wigilii a Wielkanoc od wielkiej soboty majowka ostatnio była 6 dni wolnego od około 7 lat robia wolna 1 listopad mielismy wolne a reszta jak przypadnie w grafiku te pojedyncze swieta.

BEBO
@Nowy

URLOP KAZDY PLANUJE DOWIESZ SIE W KADRACH TUTAJ NIE MA TAKIEGO CZEGOS JAK POSTÓJ.

@BEBO

A ludzie w jakim wieku? Starsi czy raczej dużo młodych?

pracownica bebo x lat
@Nowy

Zatrudnisz się to zobaczysz tutaj sa większość ludzi z długim stażem pracy mało jest nowych ludzi raczej ludzie tutaj nie odchodzą mowie o tych o osobach z umowa na stałe choć zdarzały się wyjątki ale to pojedyncze osoby.

Edyta

@Długoletni pracownik, rozumiem, że wolne weekendy są dla Ciebie bardzo istotne tak jak i dla wszystkich innych pracowników nie tylko rpc bebo. Czy brak wolnych weekendów był związany ze zmianowym trybem pracy w tej pracy? Napisałabyś coś więcej na ten temat? Czy weekendy są lepiej płatne u tego pracodawcy?

@Edyta

Po pierwsze od samego początku była 4 bryg i każdy z pracowników wiedział doskonale z czym to się wiaze i gdyby miały być 3 zm to jedna zmiana do zwolnienia by była bo za dużo by nas było.

@pracownik

Zgadzam się z tym.Każdy kto przyjmował się do pracy miał świadomość,że jest to 4 brygadówka i że będzie spędzać weekendy w pracy.Mamy dni do wykorzystania i zawsze można zaznaczyć sobie wolne w jakiś weekend,więc nie rozumiem o co chodzi...

@Edyta

Nie chodzi o pieniądze,tylko o brak czasu dla siebie i dla rodziny...Jak ja się przyjmowałam do pracy to kierownik(teraz pan prokurent)mówił o zmienieniu systemu pracy na lepszy...zmieniał się system kilka razy,ale wciąż bez wolnych wekendów...a jeśli popracujecie tyle co ja w tej firmie to zrozumiecie ile Was omija i jak bardzo brak wolnego...aby korzystać z życia...

@pracownik

Patrząc obiektywnie,wcale nie byłoby nas za dużo...teraz połowa maszyn ma postój...a to brak obsługi ,a to przebudowa z reguły pilna,a to ktoś wziął na żądanie,jakieś chorobowe lub niepewni pracownicy,którzy nigdy nie wiadomo czy przyjdą do pracy.Trzy pełne brygady 100%obsada i jedziemy z produkcją pełną parą...to tylko moje sugestie...

pracownica z druku
@Długoletni pracownik

To trzeba było zmienić prace do innej fabryki a gdyby były 3 zm to mniejsze pieniądze no nie wiem czy ktoś by chciał zarabiać mniej niż teraz bo ja nie a pracuje na druku z długoletnim stażem .

POL
@Długoletni pracownik

TU W TEJ FIRMIE PRAWIE WSZYSCY PRACUJA X LAT WIEKSZOSC PRACOWNIKOW MAŁO JEST NOWYCH.

@pracownica z druku

To nie fabryka,a zakład pracy ja tu pracuję ponad 20 lat jest i było ciężko...pracowałam na TAD na GABLERACH teraz na Druku... są różni pracownicy...jedni dają z siebie wszystko inni minimum...i nie dam sobie powiedzieć,że powinny być wolne wekendy pięć dni pracy i porządny wypoczynek,wtedy człowiek jest bardziej wydajny...

oli
@Długoletni pracownik

Jest wolne w tygodniu i dni dodatkowe do wykorzystania wiec można odpocząć i sa jeszcze przejścia miedzy zmianami cała doba chyba większość tutaj ludzi pracowało na tych działach tad druk itp jak chcesz mieć wolne w takim systemie ze weekendy wolne to zmien prace na pewno teraz się zastanowisz czy warto bo 3 przed wypłata jest na reke jest jak jest w innych zakładach może być gorzej bo tu na kawe jeszcze wyjdziesz na pares minut a w niektórych nie wyjdziesz nawet do wc.

@oli

Pieniądze to nie wszystko

uj
@Długoletni pracownik

No niby nie tylko każdy z nas chce więcej zarabiać i sa osoby które same się utrzymują nie maja mezow wiec wszystko kosztuje opłaty jedzenie i jeszcze ubrania itp. wiec praca sama człowiek nie zyje

@uj

Dlatego te wekendy sa wazne w zyciu...

inm
@Długoletni pracownik

Jak tobie potrzebne wolne co tydzień weekendy to zmien prace albo nie pracuj to będziesz mieć wolne..

@inm

Każy kto ma rodzinę chce mieć wolne wekendy...To normalne...Jak będę chciała to zmienię pracę ,a Ty nie będziesz mi mówił/ła co mam robić ze swoim życiem!!!!!

@Długoletni pracownik

To po co nawijasz ciagle o tych wolnych weekendach jakby komus nie pasował ten system pracy toby nikt tu nie pracował każdy wiele lat temu miał swiadomosc tego i nie jesteś jedyna osoba która pracuje tutaj ponad 20lat bo ja pracuje 17 i nie narzekam mnie ten system odpowiada i nikt by nie chciał za mniej robic niż ma teraz zawsze tak było bo co roku się tylko pytaja o ile będzie podwyzka.

@pracownik

Ja się nie pytam,piszę o wolnych wekendach bo mnie pytają...oszołomie...Pieniądze to rzecz drugoplanowa!!!zdrowia Tobie nie dadzą za rozstrojony organizm!!!nadwyrężone ręce,i plecy!!!nie mówię już o wzroku(praca przy sztucznym świetle)Przemyśl to sobie !!!!!

@Długoletni pracownik

No chyba ty jesteś slepy od tego sztucznego swiatła i wygięty od pracy bo nikogo nie widze takiego .

To otwórz oczy!!!!!

15kg karton razy 100 i więcej...rewelacja

@Długoletni pracownik

Taki jesteś madry tu idz do prokurenta i pokaz albo do bhp i zobaczymy co zmienisz

@pracownik

W przeciwieństwie do większości ja próbuję walczyć....reszta się boi własnego cienia...

pln
@Długoletni pracownik

Jakos mało się starasz bo kartonow jakos nie zmieniają na mniejsza ilość w pakowaniu na druku a tu faceci to nyrole bo nie pomagają kobietom wrzucić kartonow na ostatnia warstwę .

@Długoletni pracownik

Masz racje prawda jest taka ze to praca bardziej dla singli niż do tych co maja dzieci bo większość czasu w pracy się spedza w tym systemie wiec podziwiam te osoby które maja dzieci ze nie zmieniły pracy obiecali nam dodatkowe weekendy wolne i gdzie one sa .

@Długoletni pracownik

Dokładnie chociaż dwa wolne weekendy żeby były. Byłoby super. Ciężko czekać zwłaszcza latem miesiąc za wolnym weekendem

On

Witam Firma posiadała dużo młodych operatorów lecz przez t. Strojnego dużo osób zrezygnowała jest wulgarny i nie miły . Jeżeli będzie on pracował dalej ludzie młodo wgl tutaj ie będą podejmować pracy opinia się poniosła. Jak można obrażać i mobingowac młode osoby lub wytykać im ile się zarabia itp to jest chore . Za kilka lat w tej firmie ie będzie miał kto robić

Onn

Fakt

On
@On

Na Strojnego tak narzekacie,a młodzi brygadziści na gablerach to lepsi? Zachowują się jakby na darmo kasę chcieli dostać.Idziesz do nich z problemem to Cię olewają,albo dosadnie potrafią powiedzieć,że masz sobie sam zrobić.Od czego niby są? Od chodzenia z łapami w spodniach,czy od siedzenia po 45 min na przerwach?Chcą,żeby pracownik sam zmieniał rolki,sam pilnował temperatur,sam robił pomiar i sam pakował.To po co oni na hali?

mimi
@On

co ten Strojny robi? glupa pali ,,,, niemily typ dawno pownni go wywalic na zbity pysk ..cwaniak cholerny..ile mlodych osob przez niego odeszlo...

@mimi

Bo myślicie,że tu za darmo kasę się dostaje? Może dla Was jest zbyt wymagający? Chcecie podwyżek,a nic z siebie nie dajecie,bo obojętnie do którego z młodych brygadzistów by się podeszło,to albo nic nie umie,albo mu się nie chcę i jeszcze obrażony,a wręcz wkurzony,że ktoś raczył w ogóle podejść i poprosić o pomoc.Tak więc masz rację.Młodzi odchodzą,bo im się pracować nie chce...

Maciej
@On

Puszczaj bąki przy nim to nie będzie przychodził

Omso

A o pakowaczach na Gablerach nie wspomnę.Ładują wszystko w karton jak leci,nie patrząc na jakość kubka.Teraz drukując kubek na Omso trzeba jeszcze sprawdzać kubek neutralny,bo nie wiadomo jakie niespodzianki się znajdzie...

Okurła
@Omso

Masz na myśli tego z garbar co wyglada jak potwór z bagien?

Przykładny
@Omso

Nie obrażaj mojej żony, bo Cie spoliczkuję krewetkami !!!

BEBO
@mimi

WEZ NIE OCZERNIAJ KOGOS I BZDUR NIE OPOWIADAJ JA DO NIEGO NIC NIE MAM DLA MNIE JEST WPORZADKU TO CIEBIE ZA TE OPISYWANIE KOGOS POWINNI ZWOLNIC I JAK MASZ COS DO NIEGO TO MU POWIEDZ A NIE ZE JESTES TU ANONIMOWO.

Gabler
@mimi

Jak jesteś taka odważna pani H. to powiedz mu to prosto w oczy,bo mądra jesteś za plecami,ale gdy trzeba się odezwać twarzą w twarz to już taka mądra nie jesteś.Tak łatwo obrażać ludzi w necie,bo myślicie,że to jest anonimowo,a możecie się jeszcze zdziwić..

Kiedyś ktoś z gablera
@On

To zrób z tym coś. Pisanie postów kto jakim jest niczego nie zmienia. Jeśli Ci Tomek przeszkadza w pracy, powiedz mu to sam albo zgłoś to wyżej. Bo pisanie tu nic nie da. Podejrzewam że Tomek nawet tego nie czyta.

Si
@mimi

Co wy do tego Strojnego macie??

Gong

Czy szukają teraz w tej chwili pracowników produkcji?

@Gong

Tak raczej szukają cały czas bo braki w zatrudnieniu są. Najlepiej zadzwonić.

Kapral

Hejka. Widziałem nowe ogłoszenie o pracę na stanowisku magazynier w systemie 4 brygadowym. Czy może ktoś z magazynu się wypowiedzieć na ten temat jakie są warunki z pracy? Praca od połowy lutego.

kim

A ja życzę wszystkim pracownikom więcej szacunku żebyśmy błotem się nie obrzucali na forum a przede wszystkim żeby była podwyżka taka sama jak w tamtym roku i więcej weekendów wolnych i żeby atmosfera w pracy była dobra itp.

John

Ludzie dajcie spokój. Ktoś tu robi jakąs prowokacje a wy się nakrecacie . Takie opinie moim zdaniem powinny być automatycznie usuwane.

John
@John

czytając wcześniejsze opinie o tej firmie że niby dużo pracy, ludzie zmęczeni itd .stwierdzam że wy tam wszyscy macie zdecydowanie za mało pracy że zajmujecie się takimi pierdolami. Wiadomo że w takich firmach ludzie żyją cudzym życie ale litości. Dorośli ludzie którzy mają rodziny A zachowują się jak dzieci. Cieszcie się że macie pracę i zajmijcie sie nią a nie bzdetami.

@John

Tak jest jak ktoś nie ma własnego życia. Ten cwany anonim jest zwyczajnie żałosny. Proponuję wizytę u psychologia.

Xxx

Ludzie opanujcie sie. Moze tak cos o firmie? Jak z urlopami? Robia problemy?

kolezanka soni

A ty się dobrze czujesz bo mnie się wydaje ze nie równo masz pod sufitem taki jesteś mądry myślisz ze w internecie jesteś anonimowy pewnego dnia możesz się zdziwić to jest chore i chyba nie związane z tematem bo to forum o pracy i płacy życze tobie żeby tez napisali tu o tobie z imienia i nazwiska jaka osoba jesteś walniętą.

Inna koleżanka Soni

Masz jakieś kompleksy?,dostałeś kosza?Ładnie tak oczerniać? Puknij się w łep (usunięte przez administratora)!!!Sonia to spoko dziewczyna i nie zasłużyła sobie na takie słowa

Realista

Anonim nie wiesz ze płci pieknej nalezy sie szacunek?Dzieki niej jestes na tym swiecie i mozesz dzielic sie z innymi Twoim kalectwem umyslowym.Nie pracuje dlugo ale teraz juz wiem skad w oczach u niektorych taka pustka i bariera niczym mur. Co do pracy to ludzie ja chwile obecna sa ok.Z wyjatkami oczywiscie takich jak anonim o ktorym pewnie i tak juz nie jest anonimowy.Praca w miare sytematyczna jezeli chodzi o intensywnosc.Trafiaja sie i lepsze dni i gorsze.Nie wypowiadam sie na temat kasy bo kazdy moze miec wieksze doswiadczenie.Ja nie narzekam.

Produkcja

Życzę Nam w tym Nowym Roku mniej zawiści,a więcej zadowolenia z życia i pracy.Pamiętajmy,że firmę tworzymy My Ci w biurze i Ci na produkcji.Jedni nie istnieli by bez drugich,więc też życzę Nam więcej szacunku do pracy i może żebyśmy bardziej się słuchali na wzajem... Szczęśliwego Nowego Roku

Witam . Pracuje w tej samej firmie tylko na ternie Anglii, zastanawiam sie ile dostaje operator maszyny w Polsce .. prosze o pomoc.

Operator maszyn termoformujacych zarabia różnie srednio 4000

pokemon
@Monika

Jak ty zarabiasz we funtach przeliczysz na polskie złotówki to tobie wyjdzie 6 tys zł na miesiąc wiec nie ma porównania .

@Monika

A ile zarabia operator w Anglii? :)

@pokemon

Porownanie jest bo 1tys wiecej w anglii to nie jest wcale taka duża a różnica.

NOWY

WITAM LUDZIE jedna sprawa chodzi mi po głowie . Jakiś czas temu się zatrudniłem i od samego początku dużo niejasności, pytałem nawet w kadrach i nie potrafili mi odpowiedzieć a ludzie z produkcji jak to ludzie na jedno pytanie milion odpowiedzi.Otóż podczas badań potrzebnych do zatrudnienia moją uwagę przykuło na skierowaniu czas mojej pracy to 7.30 a przerwy mam 15 minut to i tak nie jest 8 godzin tak jak ja pracuję . Czy ktoś może mi to wyjaśnić ,czy będę zmuszony iść do inspekcji pracy .

ozi
@NOWY

A na kawe wychodzisz wiec to jest to .

NOWY
@ozi

Nie za bardzo rozumiem co ma kawa wspólnego z moim czasem pracy

ozi
@NOWY

To ze jesteś 8 godzin w pracy to po co się pytasz czemu masz 7 i poł godz ze masz 15 minut na przerwę sniadaniowa a drugie 15 minut to twoje wyjścia sa wiec wychodzi 8 godz .

Ciekawy

Witam. Ile mniej więcej zarabia miesięcznie początkujący pracownik?

@Ciekawy

Zależy od stanowiska na jakie zostaniesz przyjęty

@Ciekawy

Dowiedz się w kadrach a nie tu każdy ma inaczej ale starzy pracownicy dobrze zarabiają tylko licz się z tym ze swieta i weekendy będą pracujące większość

ulka

No w porównaniu do innych firm produkcyjnych zle nam bebo nie płaci bo mam znajomych co pracują i zarabiają trochę mniej niż ja.

bebo

11 i 12 listopad jest ustawowo dniem wolnym od pracy ponieważ Polacy maja świętować 100 lecie odzyskanie niepodległości ciekawe czy bebo zrobi nam wolne w tych dniach jak 12 listopada sejm ogłosił wolne.

@bebo

A czy kiedyś miałeś/miałaś wolne w Bebo w tym dniu? 11 listopada zawsze szliśmy do pracy i to raczej się nie zmieni....

bebo

No nie wiem ze zawsze szliśmy do pracy ale teraz jest 100lecie niepodległości 11 i 12 listopad jest wolnym dniem sklepy ito będą zamknięte .

@bebo

W inne święta też sklepy są zamknięte,a do pracy idziesz. Zrozumcie ludzie,że to praca w czterobrygadówce i takie święta Nas nie obowiązują

@bebo

Małe trybiki nie mają świąt,małe trybiki pracują...będziemy świętować w dni wolne,które nam przypadają w grafiku...jak zawsze ;(((

keps
@JA

WAZNE ZE 1 listopada zrobili nam wolne swieta gwiazdkowe wielkanoc i ostatnie czasy majówke tez mamy wolne wiec zle nie jest.

Omso
@keps

Zgadzam się z Tobą,tylko najwidoczniej ludzie mają krótką pamięć i już nie pamiętają jak w majówkę siedzieli w pracy,czy we Wszystkich Świętych...Czym więcej idą nam na rękę,tym więcej ludzie chcą.Nagle wszystkich interesuje 11 listopada,a za chwilę znajdą jeszcze coś innego...

Pracownica

Witam.Praca jest na trzy zmiany,cztery brygady.Praca nie jest zła,choć nie należy do lekkich,bo kartony trochę waża.Jeśli jest się osobą,która nie boi się pracy i chcę pracować,a nie zbijać bąki to naprawdę nie jest tak źle.Pieniądze nie najgorsze,poza tym pakiet medyczny,dopłata do siłowni,bony na święta i dodatek wakacyjny dla najmniej zarabiających.Co do ludzi to są różni,jedni marudzą inni są spoko.

unia
@Pracownica

Kasa jest b dobra dla starych pracownic stażem.

@unia

nowi pracownicy mają ok 200zł mniej niż starzy...co TY na to?

unia
@JA

Na samym początku 500zł mniej po 3 miesiącach maja 200zł mniej nic dziwnego w niektórych zakładach pracownicy maja wszyscy takie same zarobki czy to nowy czy stary pracownik przecież nie ma dyskryminacji płacowej jeśli wykonujemy taka sama prace nikomu do porfela nie zaglądam ile kto ma każdy kiedyś miał mniej i tez po jakims czasie dostał wyrównanie .

@unia

Tylko,że na wyrównanie,lub podwyżkę trzeba było zapracować.Teraz dają to bez większego wysiłku;(

@JA

Sama pracowałam przez pośrednika i wiem jak jest cieżko kiedy pracujesz jak inni,a masz połowę mniej,więc rozumiem,że nowi mają mniej więcej wyrównaną wypłatę do nas,a skoro mi w portfelu nie ubywa to mi wisi.Wiadomo,że dobrze by było dawać takie wyrównanie osobą,które w krótkim czasie dorównali starym pracownikom,a tym który sobie nie radzą powinni zarabiać mniej lub zwolnić ich i nie tracić na nich czasu,bo jsk słyszę,że jakieś tam osoby jadą na tych samych maszynach,lub na najwolniejszych,bo na innej już nie ogarniają po pół roku,czy więcej i zarabia 200zł mniej niż ten co jedzie na każdej to faktycznie krew zalewa ze złości i każdy traci motywację do dalszej pracy,czy dalszego rozwoju i chęci...

beboszka

Zgadzam się z toba tylko teraz przez pośredniaka nie przyjmują tylko normalnie i nikogo nie zwolnią bo nie ma zbyt chętnych do pracy ludzie wybierają zakłady tam gdzie sa 3 zm i az takiej roznicy we wypłacie nie ma i wola mieć sb i ndz wolne a u nas na to się nie zanosi miało być więcej wekendow wolnych i gdzie to jest kazda zmiana ma 1 weekend w miesiącu wolne bo tak przypada a reszta w tygodniu.

beboszka
@beboszka

Chociaz dwa weekendy wolne w miesiącu

Zostaw merytoryczną opinię o RPC Bebo - Poznań

• Jak się pracuje w RPC Bebo?

Zobacz opinie na temat firmy RPC Bebo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RPC Bebo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RPC Bebo