2 Dodaj opinię
counter
2 30 73 5 1

Opinie o Hurtownia Spożywcza „AGA” Sp. z o.o. Sp. K.

Karbownik Nowy wpis

Nie opłaca się tam pracować zbieranina ludzi bez pomysły , sami sobie zaprzeczają zwalają wszystko na magazyn nie potrafią winy wziasc na swoje barki.

Aleksander Nowy wpis
@Karbownik

Pracujesz w magazynie? Chętnie dowiedziałbym się, czy są obecnie przyjęcia, a pracownicy muszą mieć uprawnienia na wózki widłowe. Będę wdzięczny za odpowiedź.

TakNie3
Dandoc Nowy wpis
@Pytanie

Masz premie za składanie towaru. Ale nigdy się nie doliczysz ile jej dostaniesz bo oni robią z tym co chcą tutaj niby coś dają Ale za kolejne ucinają

KiedyśToByło Nowy wpis

Jeśli chodzi o atmosferę to chłopaki spoko. Wynagrodzenie obowiązkowi i system pracy zazwyczaj 10/9h można wyjść po 8 Ale dostaniesz premii 80% której w zasadzie i tak nie wiesz ile dostajesz w danym miesiącu. Nie polecam pracodawcy kolejny (usunięte przez administratora) w okolicy..

Szyja

Jeśli chodzi atmosferę było przyjemnie między chłopokami. Wynagrodzenie jak i warunki pracy 10 lat w plecy. Wielkie wymagania mało adekwatne co do wynagrodzenia. Ogólnie można nazwać to kolejnym (usunięte przez administratora) w rejonie. Pierwsza rozmowa z kiero opowiada o kwotach wielkich ale zapomina że chłopaki robią po 10/9h. Socjalu brak...

Pracuś

Nic godnego uwagi magazynierzy najwieksze zło wszystko co złe to magazyn winny a prawda jest taka ze gdyby nie ten magazyn to gów*o było a nie firma ... ogarnijcie sie i góry bo zaraz nie bedzie miał kto składać.

100% racji mam

Dużo pracujesz słabo zarabiasz pretensje o wszystko , magazynierzy/rozkładacze są traktowani w tej firmie jako Ci najgorsi ... nie polecam

Staszek

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w pracy? Na jaką umowę mozna liczyć i czy coś z dodatków socjalnych macie?

sagan

dodali ogłoszenie że szukają magazyniera szkoda ze nie dodali kwoty brutto ;)

zainteresowany

widze ze hurtownia Aga szuka magazynierów dalej taka ch*jnia jak był? czy darek poszedł po rozum do głowy

TakNie3

Słyszałem że teraz była kadra zarządzająca z (usunięte przez administratora) tam rządzi, szkoda nic się tam nie zmieni dla pracowników i firma padnie!

Tak5Nie5
@Pracownik

Na forum staramy się publikować wyłącznie sprawdzone informacje. Czy możesz podać nam źródło swoich doniesień? Czy interesują Cię losy firmy, ponieważ planujesz podjąć pracę w Aga Gdów? Twój nick może sugerować, że pracujesz w firmie ale nie wynika to z Twojej wypowiedzi. Jak wobec tego jest w Twoim przypadku?

Zordon
@Pracownik

czemu sądzisz że firma padnie pod rządami bac-polu? prosze o rozwiniencie swojej wypowiedzi

Tak5Nie2
@Zordon

Dopytywałam jakiś czas temu użytkownika @Pracownik o tę samą sprawę. Miejmy nadzieję, że jeszcze zdecyduje się tu zajrzeć i w sposób merytoryczny odpowiedzieć. Aga Gdów to firma, która na rynku funkcjonuje od 18 lat, od samego początku zajmują się handlem artykułami spożywczymi. I wydaje się, iż w dalszym ciągu przedsiębiorstwo to działa całkowicie normalnie. A Ty piszesz jako obecny, czy były jego pracownik? Proszę, najpierw wyjaśnij nam to, a później zajmiemy się innymi kwestiami.

Zordon
@Sylwia

Chcialem sie zatrudnic

@Pracownik

A ja łysego lubiłem i nie tylko ja jest ok a Marek N był taki zwykły łom i nierób pełno takich było ja prace wspominam miło poznałem fajnych ludzi czymajcie siechłopaki i podobno dziewcyny

Racja

Rafał
@Pracownik

Widzę, że jesteście dobrze zorientowani na temat sytuacji związanej z firmą Hurtownia Spożywcza „AGA”, dlatego może od Was uzyskam informacje na temat ewentualnych przyjęć do pracy. Czy firma poszukuje obecnie nowych pracowników? W internecie nie znalazłem informacji na ten temat, dlatego mam nadzieję, że będziecie mogli mi pomóc.

Robson
@Pracownik

A ten niby dyrektor jest jeszcze który obrabia (usunięte przez administratora) właścicielowi na każdym kroku?

KOLEGA PRACOWNIKÓW
@Pracownik

Kierownik haaahaaaaaaaa jak to ktoś napisal w blogu CYTUJE kawa itp ja bym napisał raczej kawa i papieros no może rąsia w kieszeni ŁAŻENIE ZA SWOIM CIENIEM ŻAL najgorszy od zalania AGI PRZEZ RABISKO NIE ZNA SIĘ NA NICZYM I NIKIM NIE MA WOGULE SZACUNKU U PODWŁADNYCH ZAŁOGA BUDOWANA PRZEZ DLUGI CZAS SUPER ALE Z RYBITWOWEGO DOŚWIADCZENIA BEDĄ NIEDŁUGO WEKSLE NA TOWAR ŻEBY BYŁO CZARNE NA BIIAŁYM ZA CO MAJĄ POTRONCONE TZN BRAKI LUB POMYŁKI szkoda firmy bo szef naprawde porządny i ok TO JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJE ZDANIE PROSZE SIE O TO NIE OPIERAC KTO SĄDZI TAK SAMO TO SIĘ CIESZE POZDRO

Tak8Nie6

tragedia jest

Tak2Nie1
@KOLEGA PRACOWNIKÓW

brawo tak jest

@Rafał

kierownik bierze tylko swoich z byłej pracy bo sie boi o (usunięte przez administratora) chie

Tak3Nie4
Aleksander
@pracownik

@pracownik, opiszesz co sprawia, że masz takie negatywne odczucia w stosunku do tego pracodawcy? Chętnie dowiedziałbym się więcej. Będę naprawdę wdzięczny.

kierowca

niestety niepolecam nikomu dostarczac towaru do tej pseudo firmy kompletny brak zaufania do wlasnych dostawcow oczekiwanie na rozladunke dzis zajelo 7h

Tak3Nie1
Marian

Witam ... jak z zatrudnieniem w Adze ? Dalej takie opinie jak ostatnio czy moze coś poszło ku lepszemu ?

Tak4Nie1
@Marian

Opinie na temat firmy są różne - tak, jak pracownicy, którzy wypowiadali się na ten temat. Być może, jeśli zdecydujesz się dołączyć do grona pracowników Aga Gdów, również wystosujesz tutaj swoją opinie. Czy aktualnie planujesz aplikować do firmy? A może już złożyłeś swoją aplikację? Koniecznie podziel się z nami informacjami na ten temat.

@Marian

Wszystko co zostało zapisane jest prawdą. Taka jest polityka tej firmy. Szef akceptuje atmosferę panującą, wręcz sam dąży do tego aby takowa była.( Jest zawsze pretekst do tego by obciąć co nie co!!!) Jeżeli miało by się coś zmienić w kierunku polepszenia atmosfery to tylko szef ma na to wpływ i może to poprawić. Niestety w tej firmie liczy się tylko kasa na szefa koncie, człowiek jest przysłowiowym "zerem" które się nie liczy. Może z mojej opinii "Ktoś" wyciągnie wnioski i będzie lepiej. Jak to mówią CUDA się zdarzają niestety bardzo rzadko, a jeszcze rzadziej ludzie się zmieniają.???????????????????? Pozdrawiam wszystkich współpracowników

Tak6Nie3
@Marek N

Nie neguję Twojej wypowiedzi. Po prostu dla wielu osób Twoja wypowiedź mogła być nieco nie zrozumiała. Warto precyzować swoje słowa. Dla szefa także powinna być ważna atmosfera panująca w firmie, ponieważ wpływa to na zaangażowanie pracowników, nie uważasz? Czy rozmawiałeś w przełożonym na ten temat?

Raczej gorzej

Tak4Nie1

Mecenas Ptak

Więcej kierowników niż pracowników ...

Tak7Nie1

Nowi rządzący to dwaj karierowicze ekspres do kawy a Krzysia to mi żal .

Tak9Nie4
Arek

Rozwiń swoją wypowiedz

były praco wnik
@Pracownik

trzeba było (usunięte przez administratora) bo o nic nie szło się do doprosić, ani ubrań ani umowy tragedia

Tak5Nie1

ta firma to jest nieporozumienie.auta przeladowane kierowcy ciagna te palety które waza nawet po jednej tonie.bhp to w tej firmie to nieistnieje.

Tak9Nie

kierownik transportu za wszelka cene chce ten transport utrzymać ale wykorzystuje niewiedze pracowników i chce ich wykozystac proponując im szkolenia …….żeby ich uwiazac na długie lata....powiem wam tak jak (usunięte przez administratora) to stary jest ok a jak cos jest nie po jego myśli to trzeba go (usunięte przez administratora).kierownik transportu jest załgany do granic możliwości i już niezalezy mu na chłopakach z transportu tylko ma ich gdzies...typowy wykonawca polecen

Tak12Nie

Jak w tej firmie jest tak fajnie i (usunięte przez administratora) to dlaczego zwolnilo się trzech kierowcow….pewnie za dużo placa?atmosfera to jest jakiś dramat;pod kontrola gprs na każdym kroku (usunięte przez administratora)wybiera sobie kierowcę którego sobie chce docenic bo krzywo się popatrzyl na niego.dramat ogolnie niepolecam!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak10Nie
Janusz

@Szasza, czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Czy dla pracowników są dostępne benefity pozapłacowe? Jeśli tak to w jakiej formie? @Sztynks, czy pracujesz obecnie w hurtowni spożywczej Aga Gdów? Jaka atmosfera panuje w firmie?

Sztynks

A kto zbija palety?

Szasza
@Sztynks

Borys u dzika

Tak13Nie

Janusz

@Marek N, jak rozumiem jesteś pracownikiem firmy? Co możesz powiedzieć na temat możliwości rozwoju w tym miejscu? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Podziel się z nami informacjami na ten temat.

@Janusz

Witaj firma nie podnosi kwalifikacji nie ma żadnych kursów ,sam po godzinach pracy malowałem magazyn oczywiście po uplywie czasu mialem wynagrodzenie odpowiednie... żałuję tego wysiłku oczywiście , wyzysk i wyzysk 0 szacunku dla pracownika , gdy jest dużo pracy szef nawet sie nie zakręci a gdy mało to lata i szuka ch... do (usunięte przez administratora) , praca 6-14 , 14-22 nadgodziny są płacone , za to godziny nocne tak samo jak nadgodziny wiec juz jestes stratny , nigdy nie wiesz ile zarobisz , trudno.. pracownicy pracujacy maja stawki 10.5 / 11h nowi którzy nie maja pojecia o robocie dostaja 10.. co tu duzo mowic sami widzicie jaki rozwoj do tego ukraina.. towar wymieszany , powiesz im słowo i leca na skarge i robia ci kolo tyłka , chyba wystarczy pozdro.

Tak11Nie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w aga gdów? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

@Administrator

Dobra atmosfera w tej firmie ? To chyba jakieś nieporozumienie , wszystko niżej zostało opisane i zgadzam się z tym w 100% , wprost nie usłyszysz złego słowa ale odejdziesz na bok i zaraz jestes wysmiany , najgorszy jest ten gruby łysol z łazan , w tyłek potrafi ci wejść bez mydla miłe słówka , odejdziesz na bok i zaraz o tobie pogada z kierowniczka i innym cos opowie wymysli na twoj temat, polecam omijać ta firme szerokim łukiem :-)

Tak10Nie

Jarek

Idealnych firm nie ma ale twierdzę , że z pracownikami jest jeszcze gorzej!!

Tak3Nie

Muchomor

Proszę o opinię pracy na stanowisku pracownik biurowy

Tak10Nie1

Stółzpowyłamywanyminogami

Polecam pracę, pracuj u siebie zarabiaj jak w Krakowie haha , ta praca to chyba spełnienie marzeń, nie ma nic lepszego w tej pracy możesz poczuć sie jak detektyw lub poszukiwacz,biegasz i szukasz dokładnie wszystkiego , jeżeli lubisz troszke adrenaliny to ten magazyn jest dla ciebie - wspinaczka po regałach bo drabin brak albo strach na nich stanąć, korzystne warunki w zimie jak na polu w lecie jak w saunie, do tego miła atmosfera .. :-) zapraszam pozdro składacze.

Tak11Nie

Pytjnik

Pytanie do bylych czy obecnych pracownikow ile mozna wziasc na reke w tej firmie i jakie sa warunki pracy oraz jaka jest atmoafera w pracy?

Borixon
@Pytjnik

Jakie są warunki ? Nadciaga lato , czyli pot będzie spływał ci po du..e , atmosfera jest super, każdy miły szkoda ze jezeli oddalisz sie na pare krokow odrazu jestes obgadany i wysmiany , ale przecież wprost nikt nic nie powie :) co do zarobków obiecują gruszki na wierzbie , przez pierwsze kilka miesięcy z nadgodzinami jesteś w stanie wycisnąć maks 2000 , oczywiście jeżeli będziesz sie podlizywal do pani kierownik kazia i krzysia w ostatnim mile widziane % , mówimy o rozkladaniu towarów, po paru miesiącach rzucają cie na składanie zamówień, kolejne 3 miesiące lipa bo ciezko złożyć próg na poczatku , w dodatku towaru brakuje na regalach nie ma zamówienia które bys złożył bez latania i szukania po kilku magazynach , odpowiedź jest krótka jeżeli nawet pracownicy z Ukrainy stąd uciekają to chyba coś jest tu nie tak;-)

Tak jest
@Pytjnik

Nie wypijesz z lysym (usunięte przez administratora) zarobisz,biedronka ma lepsze warunki

Hwdk

Zadaj sobie pytanie.-dlaczego odchodzą ludzie co robili po parę lat?odp bardzo prosta za grosze czyli 9-12 zł.żałosne.A w New balance i tak będę chodził.Strona rób prawko bo praca czeka,pozdrawiam magazynierów i do przodu...

Tak12Nie

Ojebac nie dziękować
@Hwdk

9.99 promocja tylko w adze prosto w łeb no i co zdzwinny

Tak4Nie

Durak

W obecnej chwili wiele się zmieniło, oczywiście na lepsze; Np. przyszła wiosna i są nowe perspektywy na normalną pracę , ale gdzie indziej !!!!

Tak14Nie

Janusz

Czy obecnie w Aga Gdów są przyjęcia? Nie znalazłem żadnych ofert pracy w internecie, czy można aplikować na miejscu? Jak obecnie wygląda praca, warto aplikować? Jak na razie nie wypowiadaliście się bardzo dobrze o tym pracodawcy, ale może coś się zmieniło?

TakNie1

Shogun

Chciałem się przyjąć ale słyszałem od pracowników że wynagrodzenie liczy się tam następująco; Stawkę za godziny liczą (orientacyjnie) np.; 9zł + 2zł = 11zł (9 od szefa + 2 od szefowej ) Czyli teoretycznie 11 zł za godzinę, ale nadgodziny liczy się od 9 zł ( tych od szefa ) Licząc prosto pracodawca skubie pracownika za nad godz. ; 50% - 3 zł /1h 100% - 4 zł /1h Dlatego olałem możliwość pracy w tej firmie. Ludzie nie chcą być oskubywani z zarobionej kasy.

Tak15Nie

Mihitarian

Kuda praca kuda?

Tak3Nie

Brutus
@Mihitarian

Ja nie panimaju szto ty gawarisz!

TakNie

Zostaw opinię o Hurtownia Spożywcza „AGA” Sp. z o.o. Sp. K. - Gdów

Chcę opublikować: