Opinie o TOPCAN Piaseczno w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TOPCAN Piaseczno. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TOPCAN Piaseczno na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOPCAN Piaseczno w Piaseczno

Czy można liczyć w TOPCAN Piaseczno na prywatną opiekę medyczną?

Paweł Nowy wpis

Nie można tam liczyć nawet na mydło do rąk, papier toaletowy i wodę albo apteczkę a o dodatkowych sprawach nawet nie ma mowy.

Gość Nowy wpis

Wiele lat temu pracowałem tam. Generalnie to szefostwo lata pod chmurami a prezes to (usunięte przez administratora)jakich mało. Czytając komentarze to widzę że się nic tam nie zmieniło. Najlepszą decyzją było odejście stamtąd i to na plus nie robili problemów a odchodziłem z dnia na dzień. Samą prace wspominam miło w tamtych czasach pracowała fajna ekipa.

Czy w TOPCAN Piaseczno zatrudniani są obcokrajowcy?

Zastraszony

Szef tej firmy to chłopek oderwany granatem od pługa,chamek jakich mało,wiesniak który dorobił się i wyzyskuje pracowników,parobek z pgr który myśli że wszystkie rozumy zjadł i pomiata ludźmi.Praca u niego to (usunięte przez administratora) koncentracyjny brakuje tylko (usunięte przez administratora) którzy by bili,pomiata ludźmi i płaci nędzne grosze zabierając pieniądze z pensji za najdrobniejsze niedociągnięcia

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TOPCAN Piaseczno spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piaseczno
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Spedytor Drogowy (FTL)
Logart Sp. z o.o.
CUREK

Czekam od 27,04,2020 r.na zamówiony produkt i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam. Brak informacji , dlaczego tak się opóźnia i kiedy otrzymam.( nr zamówienia 10700008585)

X

Szkoda czasu. Rozmowa rekrutacyjna ok, po czym zaproszenie na godzinę próbną. Przedstawienie wszystkim pracownikom nowej osoby po czym "odezwiemy się, bo szefa nie ma".

Gustawson

Firma jak najbardziej jest ok. ale wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, ja polecam!

zaskoczony

Rozmowa kwalifikacyjna. Szef nawet nie wiedział z kim się spotyka i o jakie stanowisko chodzi. Jak już mu powiedziałem to zapytał czy chce pracować za (usunięte przez administratora)na rękę. Nic więcej go nie obchodziło. Ponieważ nie jest to kwota za którą można przeżyć (no chyba, że mieszka się z mamusią, która nakarmi i czynsz zapłaci) podziękowałem. Spotkanie trwało 5 minut z czego 3 minuty szef gadał przez telefon. Szkoda czasu.

Kaśka
@zaskoczony

Jaki był powód usunięcia przez admina kwoty na rękę?

Helmut

Jesteście przekonani, że firma nie zasługuje na pozytywne opinie? Najłatwiej jest oskarżyć ale trudniej naprawić!

(usunięte przez administratora) omijać z daleka Nawet hindusi odchodzą

Macie jakieś nowe informacje związane z pracą w TOPCAN Piaseczno?

Wojtas

Żenada, atmosfera jest naprawdę do kitu.Nie polecam

Lidia
@Wojtas

Zechcesz podać nam jakieś konkretne argumenty, które mogą potwierdzić Twoją negatywną opinię o tej firmie? Twoje słowa są bardzo ogólne i bazują jedynie na haśle. Może masz jakieś pomysły na poprawę atmosfery w firmie? Zachęcam do rozwinięcia myśli dla innych potencjalnych pracowników.

Zastanawiająca jest ta cisza. Czy jest jakiś powód?

Feliks

Czy jest jakiś powód że o dawna nikt nie pisał?

ludzik

finito, a czy ty miałeś z nimi do czynienia tzn czy pracowałeś u nich ? Jedno się mówi a czasami drugie wychodzi.

czytelnik opinii

do mokotoszczaq Daj znać czy warto iść bo miałem też na jutro mieć spotkanie w sprawie kierowcy, ale mam we wtorek. Samo podejście do umówienia się przez panienkę było zaskoczeniem bo najlepiej na następny dzień przyjść.

mokotoszczaq

mam jechać jutro na rozmowe w sprawie pracy na kierowce. Ktoś był na takim stanowisku u nich lub na rozmowie na te stanowisko?? ile można zarobić??

ktos11

Nie polecam nawet jechać na rozmowę. Szkoda czasu

ktos

Najgorsza firma w jakiej pracowałem, poszedłem na drukarza a większość czasu sprzątałem, myłem maszyny i dźwigałem rolki powyżej 80kg. Na hali zimno woda w kranie zimna, wszędzie kamery nawet w szatni. Kończyło się prace zawsze 15 min po ustalonej godzinie(usunięte przez administratora) Odradzam beznadziejna firma.

hahaha

tak trochę ma

hahaha

widze jak pracowników tak klientów traktują nie polecam osobiście, płacenie, terminy obce pojęcia

Zostaw merytoryczną opinię o TOPCAN Piaseczno - Piaseczno

• Jak się pracuje w TOPCAN Piaseczno?

Zobacz opinie na temat firmy TOPCAN Piaseczno tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

TOPCAN Piaseczno