TOPCAN Piaseczno

Piaseczno

Opinie o TOPCAN Piaseczno

Feliks

Czy jest jakiś powód że o dawna nikt nie pisał?

ludzik

finito, a czy ty miałeś z nimi do czynienia tzn czy pracowałeś u nich ? Jedno się mówi a czasami drugie wychodzi.

czytelnik opinii

do mokotoszczaq Daj znać czy warto iść bo miałem też na jutro mieć spotkanie w sprawie kierowcy, ale mam we wtorek. Samo podejście do umówienia się przez panienkę było zaskoczeniem bo najlepiej na następny dzień przyjść.

mokotoszczaq

mam jechać jutro na rozmowe w sprawie pracy na kierowce. Ktoś był na takim stanowisku u nich lub na rozmowie na te stanowisko?? ile można zarobić??

zaskoczony

Rozmowa kwalifikacyjna. Szef nawet nie wiedział z kim się spotyka i o jakie stanowisko chodzi. Jak już mu powiedziałem to zapytał czy chce pracować za ( usunięte przez administratora )na rękę. Nic więcej go nie obchodziło. Ponieważ nie jest to kwota za którą można przeżyć (no chyba, że mieszka się z mamusią, która nakarmi i czynsz zapłaci) podziękowałem. Spotkanie trwało 5 minut z czego 3 minuty szef gadał przez telefon. Szkoda czasu.

ktos11

Nie polecam nawet jechać na rozmowę. Szkoda czasu

ktos

Najgorsza firma w jakiej pracowałem, poszedłem na drukarza a większość czasu sprzątałem, myłem maszyny i dźwigałem rolki powyżej 80kg. Na hali zimno woda w kranie zimna, wszędzie kamery nawet w szatni. Kończyło się prace zawsze 15 min po ustalonej godzinie( usunięte przez administratora ) Odradzam beznadziejna firma.

hahaha

tak trochę ma

hahaha

widze jak pracowników tak klientów traktują nie polecam osobiście, płacenie, terminy obce pojęcia

gość

Odradzam, szkoda zdrowia i nerwów.

Pracuję w Topcanie i jakoś mnie nikt nie zmusza do nadgodzin. A kamery są , ale gdzie ich teraz nie ma?

były_pracownik

Jestem byłym pracownikiem. ( usunięte przez administratora ) I cały czas podsłuchują i obserwują pracę (kamery w każdym pomieszczeniu). Praca którą wykonują... hmmm trzeba patrzeć co się bierze i dokładnie sprawdzać. Odradzam współpracy z tą firmą.

prezes

chyba jest ziarno prawdy w tym co tutaj czytam. Jako szef sredniej firmy reklamowej wielokrotnie spotkalem sie z byłymi pracownikami firmy TopCan - ( usunięte przez administratora ) pozdrawiam

T

odradzam

Zostaw opinię o TOPCAN Piaseczno - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOPCAN Piaseczno