SIMENA

Radzyń Podlaski

Opinie o SIMENA

micha

wiem, że działąją bardzo dobrze ponwieważ produkują szeroki asortyment czujników i połaczników hydraulicznych dla motoryzacji oraz rolnictwa ale rownież akcesoria okienne, rozne uchwyty. wiec podjrzewam,że najalatwiej bedzie sie do nich dostac na produkcje

nieznajomy

Zgadza się jak dostawali większe dotacje na grupy inwalidzkie to trzymali w pracy i wszystko było dobrze a jak maja mniejsze to pozwalniali ludzi naprawdę niepełnosprawnych i trzymają ludzi z fałszywymi grupami inwalidzkimi załatwionymi po znajomości to jest chore a Prezes bierze tylko kase jest raz w tygodniu w zakładzie a reszte spedza na uczelni w warszawie bo jest wykladowca i ma gdzies to co się dzieje w firmie to chore to jest zakład pracy chronionej ??

ziomek

Jak tam jest teraz w Simenie?

Mario

Niech [usunięte przez moderatora]więcej czasu poświęcą na pozyskiwanie nowych klientów a nie oczekują tego od swoich podwładnych!.Jeśli brakuje pracy, to obrażają się na swoich pracowników,twierdząc że nie będą stali w centrum Warszawy i wołali "DAJCIE PRACĘ DLA SIMENY" Nieudolność w szukaniu nowych rynków zbytu tłumaczona jest przez szefostwo "kryzysem".DÓŁ PRACUJE,GÓRA PRÓŻNUJE!Pierdzenie w stołek pozostawia za sobą tylko smród a roboty jak nie było tak nie ma!

Zostaw opinię o SIMENA - Radzyń Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIMENA