DomBank Hipoteczny oddział w Łodzi

Łódź

Opinie o DomBank Hipoteczny oddział w Łodzi

Słowa kojarzące się z DomBank Hipoteczny oddział w Łodzi rozwojowa swego czasu. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niewielką z uwagi na obecnie trwający kryzys. Atmosfera i ludzie tam pracujący są naprawdę Super, to podstawa tej instytucji. Najbardziej podobało mi się w DomBank Hipoteczny oddział w Łodzi: Atmosfera, specyfika pracy. Najbardziej nie podobało mi się w DomBank Hipoteczny oddział w Łodzi:pozostanie bez komentarza

Zostaw opinię o DomBank Hipoteczny oddział w Łodzi - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DomBank Hipoteczny oddział w Łodzi