fliegel textilservice

Gryfino

Opinie o fliegel textilservice

xXx :)

Witam chciał bym się dowiedziec jakie są zarobki miesięczne w tej firmie. Czy dalej jest płacone te 1200 zł jak ludzie mówili którzy pracowali tam. Czy się pozmieniało ?

mm

no właśnie, to ile konkretnie za nocki się pieniążków na rączkę dostaje? uważam że powinnim płacić lepiej niż konkurencja skoro mają certyfikat pralniczy prestiżowego instytutu Hohenstein którymm się tak bardzo chwalą, ale napiszcie szczerze jak jest.

xxx

nie polecam zarobki nie adekwatne do pracy , max 1200zł za cały miesiąc , działasz na 3 zmiany [usunięte przez moderatora] , ale elita w biurze to zarabia , serwuje sobie same rarytasy. a [usunięte przez moderatora] na szlachtę harują w pocie czoła ! ODRADZAM TĄ FIRMĘ

Zostaw opinię o fliegel textilservice - Gryfino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fliegel textilservice