Delikatesy u Cybulskich

Raciąż

Opinie o Delikatesy u Cybulskich

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Delikatesy u Cybulskich? Jak oceniacie jej przebieg? Co możecie napisać więcej na ten temat? Czy coś szczególnie Was zaskoczyło? Jakie macie rady dla przyszłych kandydatów? Jak najlepiej przygotować się do takiej rozmowy?

maria
użytkownik zarejestrowany

owszem @łucja sklepy wyglądają dobrze. Tu opinie o firmie też są różne a ja potrzebuję trochę pomocy bo szukam pracy. Nie wiecie czy u nich są jakieś wakaty? Wiem co tu pisali ludzie ale czasem jak trzeba pracować to na nic się nie patrzy. Z góry dziękuję

wasiarz

obsługa jest całkiem miła oprócz takiej jednej pani rudej z wąsikiem, wiecznie niezadowolona i naburmuszona jakby miała klimakterium od urodzenia

josia 2917
@wasiarz 18.01.2016, 12:10

czy mowa o pani z Zawiadza ?

alicja2917
@wasiarz 18.01.2016, 12:10

czy mowa o pani z Zawiadza ?

użytkownik zarejestrowany

Omijaj ich szerokim łukiem gorzej nie można trafić. Po pierwsze będziesz tyrała w soboty (każdą), a że etat jest tak ustawiony i tak zarobisz najniższą krajową. Ktoś coś ukradnie nie szkodzi na remamencie się podliczy za wszystko zapłacą pracownicy.Ale co najlepsze jak coś się przeterminuje, bo nie zeszło, po prostu też zapłacą pracownicy.Prawa pracownik nie ma żadnego także wykorzystują to mało powiedziane. Bezczelne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tyle powiem. Co do świeżości produktów to radzę sprawdzać DATY WAŻNOŚCI na wszystkim bo zdarza się że dziwnym trafem znikają.

nikuś

Tyle lat spożywkę prowadzą a nie wiedzą jak podaje się wędlinę czy ser ,łapska brudne cały dzień panie pieniądze przyjmują albo brudną szmate w łapie i tymi łapskami podają ludziom wędliny albo sery , wstyd [usunięte przez moderatora] ale to o pani świadczy ,jedz pani na wieś to zobaczysz kobieto jak się podaje ludziskom wędliny lub sery . Rękawiczki na brudne łapska jakbyście nie wiedzieli o co ludziom chodzi , sporo nas z tego powodu zmieniło sobie po prostu sklep.

Anonim1

Można powiedzieć że jest drogo ale są najlepsze produkty i tańsze niż w polo a w biedronce są podrabiane rzeczy - cipsy są mdłe a u cybulskich są pyszne ;D

BARDZO WYKORZYSTUJA MAJA B.DROGO I NA TO KRZYCZA ZLA OPINIA

Kaja

praca wyczerpująca

Zostaw opinię o Delikatesy u Cybulskich - Raciąż

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delikatesy u Cybulskich