FST MANAGEMENT SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o FST MANAGEMENT SP. Z O.O.

abu

Niestety firma na ostrym i spadkowym zakręcie. Ludzie albo już odeszli albo czekają jak ja na zwolnienie. Atmosfera kiepska, zarobki kiedyś może i były wyróżniające firmę na tle toruńskich firm, ale obecnie po cięciach jesteśmy między innymi firmami... Ogólnie - nie polecam...bardzo... Prezes przestał interesować się załogą już dawno - więc czekamy na powolny koniec firmy rozglądając się za inną pracą.

Masz informacje na temat rekrutacji w firmie FST MANAGEMENT SP. Z O.O., atmosfery pracy? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż poznać prawdę o warunkach zatrudnienia.

Zostaw opinię o FST MANAGEMENT SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FST MANAGEMENT SP. Z O.O.