Blachotrapez" T.J.Luberda Sp.J

Opinie o Blachotrapez" T.J.Luberda Sp.J

Pracuję jako Przedstawiciel Handlowy w tej firmie od półtora roku i powiem tak jest to jedna z lepszych firm z jakimi miałem do czynienia pod każdym względem Płaca ok Właściciel i Zarząd spoko dają zarobić Pracownikom i to samo tyczy się Managerów można się z Nimi dogadać bez napinki plany wiadoma sprawa trzeba gonić ale głowy nie urwą jak coś wyjdzie nie tak. Piotr

Zostaw opinię o Blachotrapez" T.J.Luberda Sp.J - Rabka-Zdrój

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blachotrapez" T.J.Luberda Sp.J