MB Motors Sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o MB Motors Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MB Motors Sp. z o.o.

sfbfb

Mb motors poznań - cwaniaki i tyle .. nic wiecej . Szczury którym szkolenia zrobiły pranie mózgu . Dotyczy sie działu handlowego i kierownictwa . Udają bogatych a w koszulach pucują samochody ... hehe .

Wyprany
@sfbfb 02.11.2016 17:14
Mb motors poznań - cwaniaki i tyle .. nic wiecej . Szczury którym szkolenia zrobiły pranie mózgu . Dotyczy sie działu handloweg...

Dobre. Odstaw leki

diekeo

aj tam, przez jeden dzień niczego się nie dostrzeże, taka jest prawda Maju. Wydaje mi się, że firma nie ma żadnego celu, by wpisywać kłamstwa w treść oferty. A Ty to sugerujesz zniechęcając resztę kandydatów.

kulka

Długo się zastanawiałem ale napiszę praktycznie od podstaw, uczestniczyłem na pewnym etapie budowy i cała otoczka z tym związana na samej budowie dzięki mnie firma zaoszczędziła nie małą kasę,zaczęliśmy działać szliśmy w dobrym kierunku wszystko było dobrze, dostałe wyróżnienie nagrodę poprzedni Prezes doskonale zdawał sobie sprawę że dzięki mojemu zaangażowaniu i pracy nie miał problemu aż tu po rocznicy otwarcia pierdut podziękowali mi za pracę bez jakichkolwiek zarzutów tak po prostu, były pan Prezes nawet nie potrafił w bezpośredniej rozmowie powiedzieć prawdy zdaje sobie sprawę że naciskał go jeden śmieć z działu handlowego ale dzięki Panie Damienie nauczyłem się jednego omijać takie firmy z daleka i to wielkiego nie polecam żadnej firm tej korporacji

śmiećzdh
@kulka 10.12.2015 12:16
Długo się zastanawiałem ale napiszę praktycznie od podstaw, uczestniczyłem na pewnym etapie budowy i cała otoczka z tym związan...

Piotruś aleś popłynął .... ale kłopot w tym, że bez Ciebie ruszyli z kopyta ....

admin

Znacie dobrze firmę MB Motors Sp. z o.o. lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!

Zostaw opinię o MB Motors Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MB Motors Sp. z o.o.