Opinie o Bonzelewska Krystyna Mb Motors w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bonzelewska Krystyna Mb Motors. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bonzelewska Krystyna Mb Motors o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonzelewska Krystyna Mb Motors w Toruń

kulka

Długo się zastanawiałem ale napiszę praktycznie od podstaw, uczestniczyłem na pewnym etapie budowy i cała otoczka z tym związana na samej budowie dzięki mnie firma zaoszczędziła nie małą kasę,zaczęliśmy działać szliśmy w dobrym kierunku wszystko było dobrze, dostałe wyróżnienie nagrodę poprzedni Prezes doskonale zdawał sobie sprawę że dzięki mojemu zaangażowaniu i pracy nie miał problemu aż tu po rocznicy otwarcia pierdut podziękowali mi za pracę bez jakichkolwiek zarzutów tak po prostu, były pan Prezes nawet nie potrafił w bezpośredniej rozmowie powiedzieć prawdy zdaje sobie sprawę że naciskał go jeden śmieć z działu handlowego ale dzięki Panie Damienie nauczyłem się jednego omijać takie firmy z daleka i to wielkiego nie polecam żadnej firm tej korporacji

śmiećzdh Nowy wpis
@kulka

Piotruś aleś popłynął .... ale kłopot w tym, że bez Ciebie ruszyli z kopyta ....

Kulka Nowy wpis
@śmiećzdh

Przyjdzie taki czas..... Pamiętaj o tym..

sfbfb Nowy wpis

Mb motors poznań - cwaniaki i tyle .. nic wiecej . Szczury którym szkolenia zrobiły pranie mózgu . Dotyczy sie działu handlowego i kierownictwa . Udają bogatych a w koszulach pucują samochody ... hehe .

Wyprany Nowy wpis
@sfbfb

Dobre. Odstaw leki

diekeo

aj tam, przez jeden dzień niczego się nie dostrzeże, taka jest prawda Maju. Wydaje mi się, że firma nie ma żadnego celu, by wpisywać kłamstwa w treść oferty. A Ty to sugerujesz zniechęcając resztę kandydatów.

admin

Znacie dobrze firmę MB Motors Sp. z o.o. lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!

Aplikowałeś na stanowisko KONSULTANT DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA oferowane przez firmę Bonzelewska Krystyna Mb Motors? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

Zostaw merytoryczną opinię o Bonzelewska Krystyna Mb Motors - Toruń

Bonzelewska Krystyna Mb Motors
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Popiełuszki 11
    87-100 Toruń