Amex Stationery Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Amex Stationery Sp. z o.o.

Darek

Dziękuję za zaoszczędzony czas. :)

pawełgaweł

krótko... zarobki żałosne,możliwość rozwoju zerowa.Praca dobra dla studenta,na początek i uciekać!Jak to mówią ryba psuje się od głowy,firma skierowana tylko i wyłącznie na zarobek właściciela i duchowego mentora(niby nic nowego)ale pracownik w niej jest nikim,bez imienia.Chory system płac,cały czas podnoszone plany,pracownicy mimo stałego rozwoju firmy zarabiają coraz mniej(poza stadem dyrektorów przy korycie).Zwykły wyzysk,który oficjalnie nazywany jest kryzysem albo inwestycjami- w zależności od potrzeb.Większość ludzi tam pracujących zachowuje się tak,jakby złapała Boga za nogi,ale niestety nie złapali.Jeżeli lubisz słuchać kwiecistych wystąpień świątecznych właściciela jak trudny jest rynek ,jak trzeba ciężko pracować na swoje (jego!) pieniądze ....to zgłoś się tam,ale jeżeli szukasz pracy,która da Ci satysfakcję i godziwe zarobki - poszukaj jeszcze,a opłaci się napewno.

robroy
@pawełgaweł 24.09.2017 22:06

zgadzam się w 100%.Praca tam to tylko strata czasu,zresztą wystarczy iść na rozmowe kwalifikacyjną i mieć kontakt z Panią od administracji żeby wiedzieć wszystko,mniej więcej takich ludzi tam spotkamy.Nie życzę nikomu takiej pracy!

anonymous
@robroy 11.10.2017 12:54

Też się zgadzam

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Amex Stationery Sp. z o.o.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw opinię o Amex Stationery Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amex Stationery Sp. z o.o.