Zbig-Bud Zbigniew Kamiński

Dziekanów-Osada

Zbig-Bud Zbigniew Kamiński

Opinie o Zbig-Bud Zbigniew Kamiński

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w ZBIG-BUD? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

jeszu

tak, to jest branża w której nigdy za wiele rąk do pracy, zwłaszcza w sezonie letnim czy wiosennym, więc jeśli nadal szukasz pracy zajrzyj do nich na pewno coś się dla ciebie znajdzie :) pozdrawiam ;)

darkuh

Ten kto to pisze chyba z rodziny jest. Firma to dziadostwo. Pracownicy są wykorzystywani, oszukiwani, zarabiają marne grosze a na dodatek muszą czekać grom wie ile na pieniądze. Firma kompletnie niewypłacalna,[usunięte przez moderatora] . Zdecydowanie nie polecam

Daren

Korzystałęm z usług firmy Zbig-Bud i jestem bardzo zadowolony. Elewacja pierwsza klasa a poza tym kierownik podsunął mi wiele ciekawych pomysłów. Teraz nasz blok wygląda nowocześnie.

HARD-BUD

FIRMA PEWNA I SOLIDNA.DOBRA WSPÓŁPRACA Z KIEROWNICTWEM,WYPŁACALNA-POLECAM DLA INNYCH PODWYKONAWCÓW!!! RÓWNIEŻ DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH-PEŁNA FACHOWOŚĆ - DOCIEPLENIA,ADAPTACJE,MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA RUSZTOWANIA itp.

Zostaw opinię o Zbig-Bud Zbigniew Kamiński - Dziekanów-Osada

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zbig-Bud Zbigniew Kamiński