Opinie o Power Bud Janusz Włoszczak w Leopoldów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Power Bud Janusz Włoszczak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Power Bud Janusz Włoszczak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Power Bud Janusz Włoszczak w Leopoldów

Jeszcze do tej pory mi pieniędzy za pracę nie zapłacił brak słów

Krasna
@Paweł

Jak by ci wchodziła z buciorami to byś odpuścił nawet sie nie przedstawiając ;)

Tomek Nowy wpis
@Paweł

Jak piłeś alkohol w pracy i wyleciałe po 2 dniach z pracy za gorzałe i jeszcze wziołes 1000zł zaliczki bo nie miałeś zaco zapłacić mieszkania i oszukałeś szefa a na drugi dzień byłeś (usunięte przez administratora) nie dziwię ze cię wyżucił z pracy

@Paweł

Z tego co ja wiem to wyleciałeś za wódkę z pracy 2 dni w pracy a 3 dni nachlany tak więc nie gadaj głupot na pracodawcę.

Szkoda ze to firma dwu osóbowa i jeszcze nie dokładna

Krystyna
@Marek

Jak niby dwuosobowa? To skąd te wszystkie opinie od pracowników?

@Marek

Jarek N

Polecam firmę power bud konkretny szef . Pozdrawiam

Łucja
@Jarek N

Możesz dać znać co Ci się najbardziej podobało we współpracy?

Jakub
@Jarek N

Co masz na myśli pisząc ze konkretny szef? Łatwo się z nim dogadać, warunki jasno określone i się ich trzymają obie strony? Nie ma problemu z wynagrodzeniem ?

Jarek N
@Jakub

Tak konkretne warunki pracy Ok, a pracować trzeba wszędzie ja nie narzekam jest bardzo dobrze. Pozdrawiam

Elżbieta
@Jarek N

Wiadomo że wszędzie trzeba pracować, masz rację. No a jak tu z docenianiem dobrych pracowników, warto tu się starać? Są jakieś premie albo podwyżki dla osób, które dobrze działają?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Power Bud Janusz Włoszczak spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Inżynier budowy
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Co słychać w firmie Power Bud Janusz Włoszczak w miejscowości Leopoldów? Oczekujemy na nowe info. Może znajdzie się pracownik, w firmie Power Bud Janusz Włoszczak, który ma jakieś sprawozdania?

Łukasz

Witam Solidny szef bardzo wymagający co do wykonanych prac , ale to zaleta jest szefa . Jeżeli chodzi o płatność żaden odkąd pamiętam nie zapłacił mi tyle co szef Power bud Polecam

Bardzo dobra firma jakoś wykonanych prac przez firmę Power bud w 100% Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Power Bud Janusz Włoszczak - Leopoldów

• Jak się pracuje w Power Bud Janusz Włoszczak?

Zobacz opinie na temat firmy Power Bud Janusz Włoszczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Power Bud Janusz Włoszczak?

Power Bud Janusz Włoszczak
3.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Słoneczna 89
    08-500 Leopoldów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042