Totalmoney.pl Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Totalmoney.pl Sp. z o.o.

Tutaj się nie szanuje ludzi! Tylko dociska i cisnie - praca po godzinach! Jak chcecie się nabawić nerwicy to zapraszam ale ja bym nie polecał!!!

w pełni się zgadzam. Obrzydliwa firma z obrzydliwym zarządem i managerami bez pojęcia o zarządzaniu. A najlepsze jest to, że Wirtualna Polska wie o wszystkim i nic z tym nie robi, udaje, że jest dobrze. Ta firma to całkowita porażka!

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Totalmoney.pl Sp. z o.o.?

jj

Tak, oczywiscie. O ile są córeczkami znajomych! Jeśli twój tatuś zna kogo trzeba, to możesz mieć problem z zawiazaniem sznóruwek... a robotę dodstaniesz.

@jj

potwierdzam, firma bez standardów, koneksje, lizusostwo i kolesiostwo. Do tego mobbing i (usunięte przez administratora) Jak ktoś jest wariatem to może aplikować, normalni ludzie powinni trzymać się z daleka. Firma nie da ci nic!

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Totalmoney.pl Sp. z o.o.?

Zakłopotany

Lepiej nie idź na rekrutację. Chyba, że chcesz sie nabawić nerwicy, nadciśnienia i jak chcesz obniżyć swoją samoocenę. Ta firma jest OK tylko dla zarządu i managerów, reszta to dla nich śmieci i koszt nie Pracownicy przez duże P. rekomenduje omijać szerokim łukiem dla własnego dobra ;)

Do byłych pracowników dotarło, że Money czy jak kto teraz woli Totalmoney został pracodawcą roku wg pewnej prywatnej firmy. Traktujemy to jako jeden z najlepszych żartów pracowniczych. Jak firma, w której występuje mobbing, traktowanie pracowników jako największego zła i śmiecu, a nie wartości dodanej lub przewagi konkurencyjnej mogła dostać taką nagrodę? Oczywiście "badanie" robiła firma prywatna więc chyba wszyscy wiemy jak to możliwe. Totalmoney nigdy nie był, nie jest i nie będzie pracodawcą godnym polecenia a tym bardziej pracodawcą roku bo tam wartością nie są ludzie, pracownicy tylko kasa. Niech ktoś z firmy wypowie się np o szkoleniach dla pracowników które miały miejsce w ostatnich np 10 latach. Przecież to kpina i śmiech na sali. WSTYDŹCIE SIĘ !!!!

Rekrutacji przebiegła w przyjemnej atmosferze z samymi konkretnymi informacjami odnośnie pracy oraz rzeczy, które oferuje firma przyszłemu pracownikowi.

Pytania krótkie, konkretne - nie powodujące jakiegokolwiek dodatkowego stresu przy rozmowie.

rekrutacja słaba

Wysyłasz CV i nic... Zero informacji. Polski bieda standard

Krzysztof

Niestety jak, komuś zależy na rozwoju i dobrej atmosferze to nie tam. Widziałem wiele sytuacji, w których wielu pracowników z naprawdę długim stażem i doświadczeniem zostało potraktowanych bardzo źle. Wyścig szczurów i udawanie fajnej organizacji. Nikomu nie polecam, szkoda nerwów, kasa też nie robi wrażenia. Owocowe czwartki nie zrekompensują straconego czasu

Czy w obrębie jednego działu w Totalmoney.pl Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

kiril

liderzy są, jak dobrze się umiesz ślizgać to może i zostaniesz udawanym iiderem

kiril

Szkoda czasu na tę firmę. Fatalna atmosfera, która idzie z samej góry. Lepiej nie marnować czasu na pracę tam i znaleźć firmę, która ma dobre opinie i w której szacunek do ludzi to wartość nadrzędna. Ta firma z pewnością nie cechuje się tym nawet w 1%. Zespół zarządzający jest tylko z nazwy, a o zarządzaniu wiedzą dokładnie nic. Wiedzą za to jak dociskać w złym tego słowa znaczeniu, jak podgryzać i dawać do zrozumienia że jest się tylko NIKIM. Brak rozwoju osobistego, brak szkoleń, brak podwyżek to polityka tej spółki. Każdemu radzę zastanowić się 10 razy zanim podejmie się decyzję o współpracy z tą firmą. Wirtualna Polska w tym wypadku nie pomaga ani trochę.

Annoy
@kiril

Hej, mógłbyś napisać coś więcej? Szczerze liczyłem na dużo pozytywów. Celowałem w tego pracodawcę i nie wiem czy nie zrezygnować

@Annoy

nie ma tutaj za dużo do dodania. Z wielu źródeł wiem, że to jest dobre miejsce do pracy, to wszystko.

@kiril

Czy również jest to dobre miejsce pracy dla osób bez doświadczenia zawodowego? Nie ukrywam, że najciekawsza jest dla mnie właśnie ta kwestia, dlatego też chciałbym ją ustalić.

@Andrzej

nie idź tam, lepiej zacznij od Tesco, przynajmniej okażą ci tam szacunek, w TotalMoney nigdy nikogo się nie szanuje

Zostaw merytoryczną opinię o Totalmoney.pl Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Totalmoney.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Totalmoney.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totalmoney.pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 10 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Totalmoney.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Totalmoney.pl Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Totalmoney.pl Sp. z o.o.