Opinie o Media Markt w Toruniu w Toruń żółkiewskiego

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Media Markt w Toruniu. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Media Markt w Toruniu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt w Toruniu w Toruń żółkiewskiego

IP 192.168.1

Dobry zespół się wynagradza, a nie (usunięte przez administratora)

Mała

Teraz..wpadły podwyżki..i wszyscy będą zadowoleni. Umilkną nawet Ci .co najwięcej krzyczeli. Nie ma to jak kupić sobie elektorat. Ciekawe tylko na jak długo? Jak długo będzie ta sztuczna atmosfera?.. Przecież nie ma nic za darmo. Plany wyskoczą w kosmos.. Tylko Ci co uciekli do Experta sami wiedzą czy dobrze zrobili...

Duży
@Mała

Wiemy ;)

Expert
@Mała

Nie załujemy i współczujemy wam

Czy w Media Markt w Toruniu możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Maciek

Nie. A gdzie tak płacą w Polsce? Nie licząc budowlanki gdzie pracuje się na czarno.

Kojot

Płaca na konto do 28 jednorazowo każdego miesiąca wypłacana z premiami oraz dodatkami

Kto to widział?
@Kojot

Z jakimi premiami? :)

Wiecie może, czy w Media Markt w Toruniu szukają chętnych na staż?

Ktoś.

W Media Markt nigdy nie było stażystów. Ale może obecny dyrektor wprowadzi nowe zasady ;-) więc zawsze możesz Go zapytać.

Brałeś udział w rekrutacji do Media Markt w Toruniu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Media Markt w Toruniu?

Elvis

Czy kladziez kostkę i gładzie to na pewno.

Pracownik/czka

Fascynujące są opinie, które wypisują zachwyceni pracownicy nowym dyrektorem. To może teraz trochę szczerszy opis dla tych co się wahają nad połowa lub 3/10 etatu. Motto Pana dyrektora głosi pora na odmlodzenie kadry, powiew świeżości. Dość ciekawe? Szkoda że Pan dyrektor postanawia zwalniać lub nie przedłużać umów najmłodszym z resztek ekipy, a osoby nie dające się podprzadkowac robiące po 100% i więcej sprzedaży wyrzuca. Ogromne kolejki na kasach, jeden pracownik na dziale gdzie klientów na obsługę czekają w godzinach szczytu dziesiątki, czekający klienci na obsługę w punkcie ratalnym bo tam odziwo nie ma pracownika ponieważ dyrektor zażyczył sobie rozwieszanie lampek lub innych ozdób świątecznych. Jedyne słowa, które pracownicy słyszą to że nadal jest ich za dużo mimo tego że obowiązki dochodzą nie mówiąc już o zwiększonej częstotliwości ich wykonania. Na sam koniec miesiąca Pan dyrektor postanowił zwolnić cały serwis gdzie chłopaki dawali z siebie ile mogli, a nie na ile im płacono i doświadczonego pracownika ratalnego który nie jedna osobę nauczył fachu. W zamian za to przychodzi pracownik na pół etatu. To jest kpina... Jeżeli ten market utrzyma się jakimś cudem na rynku to będzie największe osiągnięcie szanownego Pana Dyrektora. Na dzień dzisiejszy człowiek boi się co jeszcze nowego wymyśli i na gwałt zmuszony jest do poszukiwania alternatywy bo może jutro stwierdzi że kasjerka albo pracownik magazynu może zastąpi np. pracownika ochrony? Mam nadzieję że ten komentarz da do myślenia osoba zainteresowanym praca w tym miejscu.

Popek
@Pracownik/czka

...chłopaki dawali z siebie ile mogli. Ale dużo nie mogli bo ciagle byli ma L4 ????????

@Popek

Szanowny Popku z tego co mi wiadomo składki odprowadzane z pensji są właśnie po to żeby korzystać ze świadczeń w przypadku choroby. Jeżeli pracownik ma być rozliczany w czasach pandemii z tego że jest chory to bardzo słabo ze strony zarządu w markecie. Zamiast zapalać kolejna świeczkę przy ołtarzyku Pana dyrektora pomyśl chwilę i zwróć uwagę na czasy w których w tej chwili przyszlo ci pracować. Pracowałem przez kilka lat w tym markecie na szczęście za czasów Pana Mariusza i też było ciężko ale za takie pierdoly nikt nikogo nie rozliczał. Czasem wystarczy pomyśleć to nie boli

Sprzedawca

Boże chroń potencjalnych pracowników przed media marktem.. to co się obecnie tu dzieje to tragedia, nie da się inaczej tego nazwać. Dyrektor jest chory psychicznie lub pod wpływem jakiś substancji, inaczej nie da się wytłumaczyć jego wahań nastrojów. Kiedyś przychodząc do pracy były jasno określone obowiązki, można było rozplanować sobie cały dzień aby wszystko zostało zrobione, aktualnie trzeba się oglądać za siebie czy akurat Wódz nie wyszedł dowodzić ku chwale media. Co chwile zmienia mu się wizja marketu, każe przenosić cały regał w inne miejsce, pomimo tego ze tydzień wcześniej widział to zupełnie inaczej. Każdy dostaje od niego jakieś dziwne zadania, uniemożliwiając „swoją prace”, często słysząc słynne zdanie „TO NIE JEST WAŻNE TERAZ, ZOSTAW I CHODŹ” a gdy na koniec tygodnia/miesiąca tabelki są na czerwono to przybiega jako pierwszy z pretensjami i ŻĄDA natychmiastowej poprawy, po czym mija godzina i trzeba porozkładać batony i napoje. Tak jak ktoś wcześniej napisał, czekamy na pomnik wodza na środku marketu, tylko oby nie był zbyt ciężki bo zapewne będzie przesuwany 84 razy w ciągu roku przez zmianę wizji :) Pomijając już te jego wizje, od początku jego dyktatury odeszło ok. 10 osób, zatrudnia osoby na 1/2 etatu lub mniej jednocześnie przesuwając pracowników pomiędzy działami, w efekcie wszędzie jest zbyt mało osób, a według dyrektora i tak za dużo. Kwintesencją jego rozumowania jest pozbycie się serwisu, twierdząc że chłopaki są niepotrzebni. Pytanie tylko kto będzie teraz wykonywał ich obowiązki, gdy tam będą kolejki. Pewnie jako sprzedawcy niedługo będziemy musieli nauczyć się nowego fachu, dodatkowo wykonywać zadania które akurat urodzą się w nieskazitelnym mózgu pana dyrektora, a w pozostałym czasie sprzedając produkty klientom, co powinno być naszym głównym zadaniem.. Mam nadzieję, że niedługo uda się zmienić prace, bo nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam tu psychicznie. Nie polecam nikomu, naprawdę... Czekamy na dalsze zmniejszanie obsady, gdzie i tak jest nas za mało, a jedyną osobą która naprawdę jest niepotrzebna w tym markecie jest sam dyrektor Ps. Na początku pojawiały się pozytywne komentarze na temat dyrektora, ciekawe co by napisały te same osoby po upływie prawie roku od zmiany dowódcy :)

Czy w Media Markt w Toruniu jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Skuteczna? Dobry żart.

Fabian

I jak w tym Media Markcie na prawdę jest? Zmieniło się coś?

Frosty
@Fabian

Nowy dyrektor, niektórym osobom skończyło się siedzenie na pupie. A zwykli pracownicy mają przez to więcej pracy, przy i tak ogromnych planach..

Eustachy
@Fabian

Tak jak to jeden słynny mawiał "To jest dobra... zmiana.." wszystko nowe i wszyscy od nowa się muszą uczyć sprzedawać, tak jak by od lat nic innego nie robili. Zatrudniasz się jako sprzedawca to polecamy nauczyć sie też wiercić, skręcać, murować, malować kwestia czasu i jeszcze rzeźba na środku powstanie ku czci "wodza". W każdym innym cywilizowanym kraju zatrudnia się firmy a tu.. pracownik=robol i nie trzeba mu płacić dodatkowo. To nie jest media co kiedyś, plany z kosmosu nawet największym astronomom się takie nie śniły.

Nie polecam w tej firmie pracy.Starych pracowników wyrzuca się na bruk bo w tabelkach nie wyrabiają liczb klientom trzeba wciskać te wszystkie gwarancje usługi montaże a i tak to niedziała tak wspaniale bardzo się cieszę że już tam nie pracuje aż dziwie się że tak długo tam wytrzymałam.

Kolejny były pracownik

Z perspektywy zwykłego pracownika sprzedażowego na hali - totalnie nie polecam pracy w tym miejscu. Zarówno kierownicy poszczególnych działów jak i osoba nadzorująca pracę całego marketu pozbawiona jakichkolwiek zasad kultury osobistej oraz szacunku dla pracowników. Dla nich jesteś tylko kolejną cyferką w Excelu, mającą przynosić zysk dla właściciela sklepu. Co chwilę zmieniane zasady premiowania, które niebawem doprowadzą do tego, iż pracownik sklepu będzie zarabiał mniej niż promotorzy zatrudnieni przez zewnętrzne firmy, przy jednoczesnym dorzucaniu obowiązków i targetów do wykonania. Ulubionym zajęciem kierownictwa jest pilnowanie by pracownicy nie zamieniali ze sobą słowa na hali oraz donoszenie na wszystko i wszystkich. Firma w ogłoszeniu o pracę reklamuje się słowami "elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb" - choć godziny pracy wyglądają tak, że nie możesz skończyć swojej zmiany wcześniej niż o 19, a rozpoczynasz ją o 9. Oczywiście ponownie zasada ta nie dotyczy kierowników. Podsycanie atmosfery kłótni i rywalizacji między pracownikami jest na porządku dziennym. Komunikacja między kierownikami a pracownikami na poziomie zerowym - kierownik prędzej poinformuje Cię o tym, iż spędziłeś w toalecie pięć minut za długo niż przekaże Ci konstruktywne informacje na temat związany z Twoimi obowiązkami. (usunięte przez administratora)

kierownik
@Kolejny były pracownik

Dzień dobry, bardzo mi przykro, że tak uważasz były/obecny pracowniku, zabolały mnie te słowa i nie zgadzam się z tą opinią . Trzeba zauważyć, że zatrudnionych mamy wielu pracowników, którzy pracują od początku istnienia firmy MM w Toruniu – o czymś to świadczy . Trzeba też zwrócić uwagę na to , że Media Markt jest firmą handlową i podstawowym obowiązkiem naszych doradców jest podchodzenie do klienta i obsługa , a obowiązkiem kierownika jest nadzorowanie tego procesu i dbanie o to aby klient był obsłużony i wyszedł od nas usatysfakcjonowany. Co do godzin pracy, to przed podpisaniem umowy pracownicy wiedzą w jakich godzinach jest otwarty nasz sklep i albo się na to godzą podpisując umowę o pracę albo nie i szukają pracy gdzie indziej . Co do stwierdzenia o komunikacji, to odpowiem, że „drzwi” do nas są zawsze otwarte i wiedzą o tym pracownicy, którzy z tego korzystali . Nie wiem skąd stwierdzenie o kłótniach między pracownikami? Potrafimy rozmawiać i wyjaśniać drażliwe tematy, nie szukamy do pracy w naszych zespołach ludzi konfliktowych. I jeszcze na koniec dodam, że Media Markt zawsze ceni sobie wiedzę i kompetencję doradców, wysyłając ich na szkolenia produktowe i organizując też szkolenia w naszym markecie.

Mariusz
@Kolejny były pracownik

A przyszedles kochany obecny/ byly pracowniku kiedykolwiek do mnie i wyplakales te swoje zale? Czemu tego nie potrafiles uczynic? Przeciez drzwi do mnie sa zawsze otwarte i stoja dla Was otworem. Ale lepiej psioczyc jak widac po katach skoro de facto nie ma sie zadnych konkretnych argumentow. Godziny pracy nie odpowiadaja? Co za problem , doslownie za sciana mamy placowke urzedu miasta. Tam jest cieplo, przyjemnie i byc moze nie trzeba nawet sie napracowac... zapraszam. Zycie jednak to nie jest bajka i kazdy doswiadczony Czlowiek to wie. Pozdrawiam

8letni pracownik
@Kolejny były pracownik

Pracuje tu 8 lat i to co pisze „były pracownik” i „kolejny były pracownik” to jakas farsa. Nie jest oczywiście łatwo, ale jak ktoś się zatrudnia i oczekuje ze będzie chodził po markecie i prowadził rozmowy z kolegami i koleżankami a nie z klientami to nie ma się czemu dziwić ze mu się nie podoba ????

BaiseMaHache
@Mariusz

Jak widać Panmariusz dyrektor osobiście się stawił by bronić honoru swojego gułagu. Drzwi stoją otworem,wyborny żart. Jedyne co pracownik mógłby od was usłyszeć po swoich sugestiach to "jak się nie podoba to nikt na siłę tu nie trzyma" A przy okazji,sugeruje pan że w placówce urzędu miasta siedzą i nic nie robią? Mocne słowa jak na człowieka,który całymi dniami podgląda pracowników na monitoringu (jeśli oczywiście zjawi się w pracy,bp przecież jazda na motorku ważniejsza)

Mariusz
@BaiseMaHache

Pajacu, Nie mowi sie motorek tylko motocykl Szkoda slow na dyskusje z takim sfrustrowanym (usunięte przez administratora) Widac ze ten „byly” pracownik jest naprawde mocno byly , bo informacje ma wyjatkowo przeterminowane.

BaiseMaHache
@Mariusz

Skoro szkoda słów to czemu pan odpowiada? Słoma z butów wyszła,zupełnie jak na imprezach pracowniczych (kto widział pana dyrektora po kielichu ten wie o co chodzi ;) I to jest poważny człowiek na stanowisku,a zachowanie na poziomie beja spod budki z piwem

@Mariusz

Na szczęście zarząd podjął słuszną decyzję żeby za tymi drzwiami siedziała wkrótce bardziej kompetentna osoba :)

@Wolny od MM

To nie zarząd a sam dyrektor zdecydował o rezygnacji ze stanowiska, a to spora różnica. Jak chcecie szkalować, to róbcie to chociaż pisząc informacje pokrywające się z rzeczywistością xD

A przy okazji, co do rozmów - każdy wie, że do pracy idzie się pracować, a nie po to by rozmawiać z kolegami i koleżankami. Aczkolwiek absurdem jest, by w sytuacji gdy na hali klientów brak zabraniać rozmów i rozganiać pracowników za „grupowanie się”. Lepiej piętnasty raz przecierać z kurzu te same półki niż pozwolić, by pracownicy chwilę porozmawiali? Jeśli wywiązują się ze swoich obowiązków to nie rozumiem problemu.

Wolny od MM

Śmiem wątpić żeby to była samodzielna decyzja. Oczywiście wersja oficjalna jest że sam się zwolnił :) Niestety większość wierzy w to co mówią inni... Takie stada baranów idące na rzeź... Najważniejsze że odszedł i nie będzie już poniżał osób które tam pracują. Być może teraz będzie to nawet fajne miejsce pracy. Czas pokaże ????

@Wolny od MM

Oby to była prawda. Choć fajne miejsce pracy prócz dyrektora w tym wypadku tworzą również kierownicy i pracownicy na hali. A wśród nich też nie brakuje paskudnych osób. Czas pokaże :)

Wolny od MM

Tutaj przyznaję rację. Zgromadził wokół siebie kilka osób które bez własnego zdania popierały wszytko co się działo. Jest w kadrze kilka wartościowych osób. Oby właściwie nowe kierownictwo doceniło tych jednych i drugich ????

Były pracownik MM Toruń

Jeżeli zastanawiasz się nad pracą w tej firmie stanowczo odradza, kierownictwo bardzo trudne w szczególności jedna Pani, jest osobą bardzo problematyczną. Ciągły mobbing. Podejście do pracownika z jej strony jest bardzo lekceważące, niektóre jej zachowania wskazują na kompletny brak jakiejkolwiek kultury osobistej, Nierealne plany do wykonania i ciągłe rozmowy by poprawić swoje pozycje w tabelce. Wśród pracowników jest bardzo dużo fajnych osób, jednakże są też osoby bardzo trudne do współpracy, ciągłe donosy do kierownictwa robią się nudne po dłuższym czasie. Bardzo ciężkie godziny pracy które uniemożliwiają zrobienia choćby podstawowych zakupów w sklepie, zmiana zazwyczaj od 9 do 19 lub od 11 do 21 dla osób bez życia i rodziny polecam. Kierownik marketu obojętny na wszystko, potrafi obserwować i zlecać jakiekolwiek rozmowy kierownictwu, sam nie angażuje się w nic widać go tylko jak ma być jakaś wizytacja lub wskaźniki są na czerwono. Więc jeżeli zastanawiasz się nad pracą w tej firmie zastanów się dwa razy zanim złożysz cv. Większość pracowników odchodzi po pierwszych miesiącach pracy, ciągła walka o klienta z współpracownikami odbiera chęci do pracy.

@Były pracownik MM Toruń

Wyszło widło z worka ,a zastanawiałeś się kolego nad swoją pracą w tym markecie ?

Sądząc po opinii pewnie się zastanowił, a to nieładnie wypisywać w komentarzach sugerując konkretną osobę jako autora anonimowej opinii, prawda panie kierowniku? :) Może warto byłoby się zastanowić również nad sobą i swoją pracą w tym markecie? Dyrektor zrezygnował to już nie będzie komu opowiadać bajek za drzwiami gabinetu? ;)

rrrrrrrrrr

Toruńska filia Media Marktu w Inowrocławiu to dno dna.(usunięte przez administratora). Opowieści podczas rozmowy kwalifikacyjnej o zarobkach 2500zł netto mozna miedzy bajki włozyć. Maksymalnie (jak się uda) z premią mozna wyciągnac 1800zł. Tylko tabelki i pogoń za sprzedażą.Wieczny mobbing.Niepłatne nadgodziny tylko dawanie za nie dnia wolnego w ciągu 3 miesiecy rozliczeniowych. Kierownik marketu, Ryszard G. to wyprana korporacyjna osoba,która rozmawia z pracownikiem tylko i wyłacznie skryptami przygotowanymi przez korporacje. Atmosfera jaką wprowadził jest nie do zniesienia.Pracownicy podczas jego przemówień mysla o czymś innym potem pukają się w głowę.Prawda jest taka ,ze towar się sam sprzedaję, a on jest głownym sprawcą odejścia ludzi z pracy(potem niskie zarobki). Potęzny nacisk na sprzedaż usług Orange ( znacznie gorsze jakościowo niz bezpośrednio w punkcie Orange) , gwarancji i usług montażu. Zmiany koncepcji o 180 stopni w ciągu godziny. Bardzo duza rotacja pracowników. Średnio po 3 miesiącach ludzie odchodzą. Nie polecam.Gułag.

paralizator

Praca w MM Toruń ok. Kierownictwo w miarę, da się żyć :) Zarobki mogłyby być lepsze ale obecnie wszędzie ciężko :(

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt w Toruniu - Toruń żółkiewskiego

• Jak się pracuje w Media Markt w Toruniu?

Zobacz opinie na temat firmy Media Markt w Toruniu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Markt w Toruniu?

Media Markt w Toruniu