Opinie o Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki w Oborniki Łukowska 7/9

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki w Oborniki Łukowska 7/9

były niewolnik ruukki

Tak zostaniesz przeszkolony jak pracować wszystkie łikędy po 12h tak abyś nie miał czasu na rzycie prywatne a zarobki przeciętne , no i jeszcze będą cie (usunięte przez administratora) na każdym kroku i winić za każdy postuj lini . Zastanów się tylko dlaczego oni ciągle szukają automatyka ?

bykuMirek
@były niewolnik ruukki

siema, ej a jakie tam stawki proponują?

Al Bundy

Jest jednak sprawiedliwość na tym świecie ............

wielo letni pracownik

A czy największych złodzieji zakładowych ps. rogacz i jego przyboczni z marusiem na czele też wywalą na zbity pysk ???

wielo letni mag

Jak bym wiedział że te snoby wreszcie polecą to bym sie nie zwalniał po tylu latach pracy w tej durnej firmie

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Kunta

Bardziej szkoda jest zeszłorocznego śniegu

michaś

Szkoda Pana Murka. !!! Teraz będzie tylko gorzej !!!

polityk

Nie tylko Dawida już nie ma ale Murka i Gerarda tez. Niedługo wezmą się za resztę ekipy. Czas wielki zabrać się za ekipę z metalsów tz Adama i tych nierobów dwóch Przemków F.... K.... Przed awansami nic nie robili a teraz wielcy mistrzowie. To sa kpiny co się dzieje tez na metalsach.

Ilka
@polityk

A kogo mieli awansować? Może tego orła z Wronek, co wyleciał z magazynu wtajemniczeni wiedzą za co.

Pytający

Co tam się u Was dzieje?? Podobno szefa Davida już nie ma? Szukają następców za niego. To teraz będzie lepiej, chyba...

pierdolicie głupoty

dynamicznie kosztem zwykłych pracowników.....teraz Ukraińców ściągają bo skończyły się czasy pracy za jałmużnę,a ci kombinatorzy będą za 7 z (usunięte przez administratora) ale przy okazji pół zakładu mu wyniosą hahha.....brawo panie Murawicz hahha trzymaj tak dalej....

kandydat

Żenada ....piętnastu ludzi na produkcji(wydział Metals) pracuje na piętnastu obiboków w biurze....takiej firmy jeszcze nie widziałem...mistrzostwo świata.

operator

kotypojechaly/PIP/mychy rzadza pracowników maja w (usunięte przez administratora) grafiki jeszcze gorsze ludzie jak długo jeszcze edziemy to tolerować my się u nich nie liczymy murzyni maja lepiej bo maja zasiłki lepsze niż my pensje opanujcie sie

operator

zawsze obiecują ze soboty i niedzele będą wolne i co nic zawsze po 12godzin PIP ma to tylnej części ciala tylko się liczy S 5 a kierownik jest jak perfekcyjna

(usunięte przez administratora)za 1500zł......

Borat

Ta i jeszcze drinka z palemką dadzą ci przed pracą, abyś był zrelaksowany

mj

czy ktoś słyszał że do Rukki w obornikach będą wozić pracowników na koszt firmy?

hehe

od kiedy to nazwa najpopularniejszego portalu z filmikami to słowo niecenzuralne? chyba komuś z Rurkki ich własny film propagandowy przeszkadza?

Misiak

Podaj link do tego filmiku, proszę !

hehe
@Misiak

tu masz nazwę tego filmiku z (usunięte przez administratora) Ruukki - 40 lecie produkcji płyty (wersja marketingowa) Sami fajni komedianci w rolach głównych, filmu klasy B :) Ale pan okularnik kierownik - wielkiej wytwórni konstrukcji hehe to jest mój faworyt na Oskara! W kategorii Prostaka roku!!

youtuber :)

hehe ale filmik na you Tubie z Mareczkiem kierujący tak ogromnym zakładem konstrukcji w tej części Polski Buachacha posikałem się ze śmiechu jak to oglądałem :) Kto to kęcił Gebels :)

rah

tzw menadzera HR Michala Sad. i tzw menadzera WKS Marka Andrz. to nawet nie chcieli do Amazo. jak skladali tam papiery jak szczury uciekajace z tonacego okretu okupowani, ze idzie nowe :) :) :)

duch

Ruukki w Obornikach to nie ta sama firma co kilka lat temu za dyrektora fina :) Ilki :) Wspominam ten kabaret z uśmiecham, jak szedł do kierownika pewnego wydziału ( wtajemniczeni wiedzą) aby go zwolnić a ten uciekał oknem potem pchał swój samochód spod biura bo ten nie chciał zapalić.... albo jak wpadał na wydział i uczył szlifować spawać :) to były czasy teraz to niestety stara ekipa żarówek i pachołki rządzą tą firmą. Jak nie dobry znajomy, to kumpel od prezentów na drugie śniadanie hehe tak!! tak! tak można zostać kierownikiem :) a pracowników tymczasowych i to w oficjalnym mailu do podwładnych nazwać niewolnikami:) Albo pozakładać kamerki i co chwile sprawdzać co robi upatrzony pracownik do odstrzału, i niech spróbuje na chwile usiąść. Co do działu kadr... tam już nie ma z kim rozmawiać najlepsze dziewczyny które były miłe, pracowite a przede wszystkim kompetentne już nie pracują, a Wiedzmin chyba zatrudnił jakieś Zombi które nie mają o niczym pojęcia. Co do płyty.. oni myślą że jest super towar hehe spotkałem ostatnio gościa z konkurencji i oglądałem ich nowości, lepiej niech SAP ( chyba tak to sie pisze, zamknie ten wydział zostaliśmy lata ale to lata świetlne za tym co jest dostępne u konkurencji.

Zostaw merytoryczną opinię o Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki - Oborniki

• Jak się pracuje w Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki?

Zobacz opinie na temat firmy Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki?

Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki