PAK HURT

Rzeszów

Opinie o PAK HURT

korespondent

Firma ok, w ciągu ostatnich lat dobrze się rozwineła. Może i poszukują z jezykami i angielskim ale wystarczy znać komunikatywnie dobrze podstawy angielskiego. odpowiedzieć/odpisać po ang. na e-mail klientowi , czy podstawowa rozmowa przez telefon z klientem po angielsku , którego język też jest łamany i łatwo go zrozumieć. Angielski - komunikatywnie. !! Bystrość, odpowiedzialność, praca 5dni w tyg pon-piątku - DOTYCZY DZIAŁOW : biuro, handlowcy , kadry ,... iitp/ Dział Produkcja 7dni w tyg/24h ( z nadgodzinami) - SYSTEM ZMIANOWY. Kasa wg mnie ok. Chcielibyście 5tyś odrazu fiu fiu. Jak na stref e produkcji i magazynowa dobrze płacą. Biurowa - handlowa - jak sobie ust. tak masz. . z możliwoscią podwyżek i premie Rzeszów to nie warszawa ze masz 5 na reke na starcie bez znajomości towaru / produktu / bazy klientów . Jak na Rzeszów nie ma co narzekać . Zawsze możesz isć na kasę do Biedronki... :), lub ochronę po Galeriach. :)

tutifruti

Olek czyżbyś tam pracowal? Opinia jakby zamnieszczona przez pracownika by zrobić dobre wrażenie. Ogólnie kiepsko, spiskowanie i kopanie dołków,brak perspektyw, skakanie do gardeł.

jajonasz

Mobing i rotacja szczególnie w dziale handlowym. Szukają beduina za 1700 zł z językami. Szef nie kontroluje firmy, jest zmanipulowany przez Adama. Drugim skur* jest kierownik działu handlowego - Wojtek. Wsadzi Ci nóż w plecy nawet nie będziesz wiedział kiedy. Ale kawę mają zajebistą.

abc

A może więcej szczegółów?

nan

nie polecam

Zostaw opinię o PAK HURT - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAK HURT