Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe "Mosty" S.A.

Opinie o Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe "Mosty" S.A.

bbbb

Witam.Proszę tej opinii o pracowniku T.W. nie brać na poważnie ponieważ to były żarty i miał to być żart ale jak widać bardzo kiepski i nie wyszedł nam.

Pracownicy kradną paliwo na hama np Tomasz Wielgosz

bankowiec

Firma ma potencjał ale niestety jest źle w mojej ocenie zarządzana.

przemyslowiec

Ja też chętnie usłyszłabym oponię o tej firmie. Czy jest tu ktoś co może napisać coś aktualnego ??

Mostowiak:)

Pracę na Mostach wspominam miło. Jedyna wadą był brak umowy o pracę. Owszem była dla tych,którzy dobrze "dziobali". Dla innych przewidziana była umowa o dzieło. Kasa była spoko. Człowiek się nie narobił a zarobił. Kierownicy też ludzie. Najwieksza polewa oczywiście z prezesa:)

Zostaw opinię o Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe "Mosty" S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe "Mosty" S.A.