zakład porządkowy DOSIA

Środa Wielkopolska

Opinie o zakład porządkowy DOSIA

mioxk

trzewik, powiedz czy miałeś szansę u nich pracować ? Gdzieś mi się obiło, że na bieżąco poszukują ludzi do pracy, ale teraz nie widzę ofert - coś więcej wiadomo?

trzewik

co do tego czy praca tutaj jest stabilna... raczej tak jeśli trafisz na miejsce w którym będą z Ciebie zadowoleni to raczej nie będą mieli podstaw aby Cię zwalaniać . Jednak z doświadczenia wiem i mogę ci powiedzieć , że ludzie jakoś specjalnie długo to tutaj nie wytrzymują i szukają raczej czegoś innego

Pani Sylwio, jak ktoś nie lubi pracy to trzyma się od niej z daleka.

Witam jak najgorsze wspomnienie po pracy w tym zakładzie .Powinnli ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak najszybciej zamknąć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

####

NIE POLECAM POD ŻADNYM WZGLĘDEM TEGO ZAKŁADU SYF BRUD ,,,CHAMSKIE TRAKTOWANIE PRACOWNIKÓW MASAKRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

pracownica

Witam pracowałam tam parę tygodni temu ,,,szefowa jak nie wie jak pozbyć się pracownika to żuca fałszywe oskarzenia co do zekomej kradziezy w miejscu pracy,,,,slyszalam same zle rzeczy ale nie chcialo mi sie wiezyc a jednak sama sie przekonalam jakie tam HAMSTWO panuje NIE POLECAM EGO ZAKLADU ZA ZADNE SKARBY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

####

Witam , NIE POLECAM TEGO ZAKLADU POD ŻADNYM WZGLĘDEM..Praca tam to normalny koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

MASAKRA NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rada

jeśli jestes zainteresowana pracą w DOSII to daj sobie na wstrzymanie bo psychika ci siądzie po pierwszej wizycie pani z kontroli NIE POLECAM

współczucie

mi tylko pozostaje współczuć obecnym i przyszłym pracownikom ZAKŁADU DOSIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

kociak

pracowałam tam w 2008 r normalnie horror chodzi babsko co sprawdza palcem a sama może lepiej nie ma posprzątane w domu NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ !!!!!!!!!!!!!LEPIEJ U GOSPODARZA W POLU CIĘ TRAKTUJĄ

myszka

NORMALNIE MASAKRA .NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

proszę o opinie dotyczące zakładu porządkowego DOSIA

Zostaw opinię o zakład porządkowy DOSIA - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zakład porządkowy DOSIA