Opinie o GP People w Toruń ul. Kościuszki 71

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GP People. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GP People na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GP People w Toruń ul. Kościuszki 71

ktos

dzis zlozylam formulaz zgloszeniowy w szukaniu pracy zobaczymy jak dlugo bede czekac jak cos to sie odezwe jak cos znajda dla mnie

bezrobotna

2 miesiące temu złożyłam CV i nikt do tej pory do mnie nie zadzwonił z ofertą pracy :(

Pośrednik oferuje stawki nie przez siebie wymyślone lecz oferowane przez pracodawce. Ogólnie ów pośrednika oceniam bardzo wysoko i mam na to wiele argumentów. Rynek pracy wiemy jaki mamy, pośrednik stara się nam pomóc. Mi np. pomogli sformułować CV w ten sposób by przyszły pracodawca miał ochotę w ogóle je przeczytać. Obecnie właśnie dzięki Gp People mam prace po kilku miesiącach przez zakład. Doceńcie ich prace również, nie obwiniajcie, skoro sami nie chcecie dać nic z siebie. W oszustwa co do wypłat wynagrodzenia to ja w życiu nie uwierzę, zawsze na czas lub dzień wcześniej. Z czystym sumieniem jak najbardziej polecam!

Zespół GP People
@Marcin

Szanowny Panie Marcinie, dziękujemy za pozytywną wypowiedź na forum. Takie gesty budują nasz zespół! Cieszymy się, że mogliśmy pomóc ;) Z pozdrowieniami, Zespół GP People

Isiek

Masz zlecenia rozne i rozna kasa za gpodzine pracy. Mozna caly miesiac gdzies robic, bo wysylaja w rozne miejsca jak sie sprawdzasz. Ofert jest nawet sporo ale nie kazda luz jak dla mnie.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
grzilczii

Meggi:) - 2011-01-18 16:29:18 praca na produkcji nie jest zła pracujesz od poniedziałku do piątku sama wyznaczasz sobie zmianę i prace na produkcji są proste chociaż wiadomo brygadzista może wymagac od ciebie byś trochę szybciej robiła a co do pań z GP wiadomo troszczą się o ciebie pytają się czy jestes zadowolona i td.to spory plusja robię na Fordonie i cieszę się, że mam dużo zleceń /:-D pozdro dla Pani (usuniete przez administratora) z GP :)))))

pytam_sie_marioli

i co Mariola? Czy się wszystko wyjaśniło? Zgłosiliście się? Jestem ciekaw.

GP People

Szanowna Pani, Zaufanie naszych pracowników ma dla nas ogromne znaczenie. W tym celu monitorujemy informacje pojawiające się w internecie na nasz temat. Zamieszczony wpis bardzo nas zaskoczył ponieważ nasze zobowiązania realizujemy terminowo i nie mieliśmy żadnych zgłoszeń o braku wypłaty wynagrodzenia. Bardzo zależy nam na wyjaśnieniu sytuacji. Prosimy zainteresowaną osobę o jak najszybsze zgłoszenie się do GP People. Pozdrawiamy Zespół GP People

mariola

Gp People to banda (usuniete przez administratora) się na ludziach bez pracy. Mój Mąż był zatrudniony przez tę firme i do tej pory nie dostał pieniędzy za wykonaną pracę ponieważ go zwodzą już od kilku miesięcy a to że zleceniodawca nie zapłacił. Terminy płatności wypłat do 25 a dzisiaj jest 14 sierpnia a mój małżonek nie otrzymał wynagrodzenia od miesiąca kwietnia br. Przestrzegaj się współpracy z tym pośrednikiem bo my będziemy składać wniosek do sądu pracy o wypłatę zaległych groszy wraz ze śmiesznymi odsetkami ponieważ mąż kilkakrotnie w ciągu jednego miesiąca chodził za pieniędzmi i niby przelewy zostały wysłanie choć fizycznie nie ma ich do dnia dzisiejszego. Poszukują tylko (usuniete przez administratora)

cinek

tak to jest prawda kpina bylem 8 razy i musze czekac do 25 to sa poprostu jaja

kanik

Pojechał ktoś na inwentaryzacje do Niemiec?jak tam jest?opłaca się?

Anita

Mój mąż pojechał z nimi do Niemiec do pracy wraz z innymi kolegami jako dekarze.Całe szczęście że pojechali samochodami ,bo nie mieli by jak wrócić .GP People wysyła ludzi do (usuniete przez administratora).Właściciel niemieckiej firmy Pan (usuniete przez administratora) nie jest niemcem a Białorusinem -a jednocześnie współwłaścicielem wielu inny firm i banków.Jak mój mąż zarządał umowy w języku polskim to mu kazał spadać.Panie z firmy GP People w niedzielę nie odbierają telefonów bo i poco heheh.Jeśli ktoś chce zobaczyć zdjęcia z" hotelu"w jakim niby mieli mieszkać ,bo na miejscu okazało isę że nie ma dla nich miejsc do spania lub uzyskać więcej inforamacji to poszcie. Ja poprostu ostrzegam ta FIRMA TO(usuniete przez administratora) mam też maile od nich jeśli kogoś interesują

Anita

Nie wierzcie w to co obiecują nie sprawdzają firm do których wysyłają ludzi do pracy kasy też nie zwracają ogólnie są (usuniete przez administratora)

bez komentarza

comalies - 2012-11-26 14:31:16 Kpina jakaś to "biuro". Gdybym ja nie przyszedł do pracy, spóźnił się, źle wykonał jakąś błahostkę zaraz by mi cięli po wypłacie. Ale jak oni się spóźniają z wypłaceniem wynagrodzeń to jest wszystko ok i są rzetelną firmą. To jest kpina. Ludzie mają zobowiązania, ra (usunięte przez administratora) nki do zapłacenia, a oni mi mówią, że mam czekać. Jednego dnia mówią, że przelewy już zrobione, następnego, że jeszcze nie zrobili, ja się pytam, czy to jest poważne traktowanie ludzi? Organizacja pracy w tym biurze to żenada. Dzwoni Pani i odwołuje zlecenie, po 10 minutach dzwoni kolejna, żeby znów to samo odwołać, nie wspomnę, że było to jakieś 7 godzin przed pracą. Ale jeżeli ja chcę zrezygnować, to muszę 48h przed powiadomić.zgadzam się a zwłaszcza jak zapomnisz się zgłosić bo się źle czujesz i nie masz skąd zadzwonić lub pujść do nich to cię zapamiętają do końca i tylko cię mierzą i mówią ci że nie ma żadnych ofert na chwilę obecną a za kilka godzin widzisz oferty w necie

comalies

Kpina jakaś to "biuro". Gdybym ja nie przyszedł do pracy, spóźnił się, źle wykonał jakąś błahostkę zaraz by mi cięli po wypłacie. Ale jak oni się spóźniają z wypłaceniem wynagrodzeń to jest wszystko ok i są rzetelną firmą. To jest kpina. Ludzie mają zobowiązania, rachunki do zapłacenia, a oni mi mówią, że mam czekać. Jednego dnia mówią, że przelewy już zrobione, następnego, że jeszcze nie zrobili, ja się pytam, czy to jest poważne traktowanie ludzi? Organizacja pracy w tym biurze to żenada. Dzwoni Pani i odwołuje zlecenie, po 10 minutach dzwoni kolejna, żeby znów to samo odwołać, nie wspomnę, że było to jakieś 7 godzin przed pracą. Ale jeżeli ja chcę zrezygnować, to muszę 48h przed powiadomić.

ihaha

Iron - 2011-07-13 10:09:57 Bardzo mało konkretnych ofert a stawki bardzo śmieszne. Nie wiem w jakich czasach płacowych żyją szefowie tych firm.Wiele ofert ponizej najniższej krajowej.... chyba dla (usuniete przez administratora). Jedyny plus to miłe Panie z obsługi.stawki jak stawki, panie jak panie, najgorsze ze robić trzeba po 8 godzin, praca monotonna, a idź pan... wole kuroniówke ;D

Iron

OBSŁUGA NA PEWNO MIŁA ALE STAWKI BARDZO SMIESZNE , NA KRÓTKO MOŻE SIE UDAĆ A POZA TYM WIELE OBIETNIC. BIURO W TORUNIU TO PORAŻKA , NIE DOTRZYMUJA SŁOWA I NIE ODDZWANIAJĄ. SKOŃCZĄ JAK RANSTADT JESLI BEDĄ O SOBIE TYLKO MYŚLEĆ. POWODZENIA IREK Z KUJAW

as21

a ja juz drugi raz mam gdzies prace przez gp i zawsze jak cos to dzwonia i pytaja czy chce gdzies isc, nie mam zastrzeżen. wszystko luzz.

arbuz

pierwszy raz pracowalem przez agencje i mialem obawy, ale wyszlo tak, ze jestem pozytywnie zaskoczony. Pisze tutaj bo chce zeby ludzie wiedzieli, ze to co mowia o posrednikach w pracy zlego to nie zawsze prawda. Tutaj sie milo zaskoczylem. i w przyszlosci chetnie znowu popracuje przez ta agencje pozdrawiam

Zawsze warto z nami porozmawiać, jeśli coś się nie zgadza - jesteśmy też po to, aby pomagać, doradzać i rozwiązywać problemy. Pozdrawiamy, Zespół GP People

Zostaw merytoryczną opinię o GP People - Toruń

• Jak się pracuje w GP People?

Zobacz opinie na temat firmy GP People tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GP People?

Kandydaci do pracy w GP People napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GP People