ovb all finanz

Olsztyn

Opinie o ovb all finanz

krytyk

Jedna wielka sciema,w zyciu tam nei pracujcie, musicie namawiac rodzine do sprzedazy uslug ubezpieczeniowych, rodzina sie zgodzi tylko ze wzgledu na zaufanie a pozniej bedziecie zalowac w co rodzine wepchaliscie, bylem na pierwszym posiedzeniu gdzie smieszn kierownik gadal takie sciemy ze szok, szkoda slow na takich ( usunięte przez moderatora) jedyny ich argument jak nikogo nei zaltwisz to ze nikt cie nie lubi. hehe rozwalili mnie. NIGDY W ZYCIU TAM NIE IDZCIE

Zostaw opinię o ovb all finanz - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ovb all finanz