Opinie o MOPR Zabrze w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MOPR Zabrze. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MOPR Zabrze o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zarządzanie opieką zdrowotną, edukacją i kulturą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOPR Zabrze w Zabrze

Jak wygląda sprawa grafiku w MOPR Zabrze. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jędrek Nowy wpis

Ja czekam na dodatek elektryczny już od 1 grudnia mija 22 luty panie maja czas do końca marca i z tego korzystają żeby przypadkiem sie nie spocić tragedia. Podejrzewam ze połowa tych pań nie mam odpowiedniego wykształcenia aby tam pracować. Nabor z ulicy jak wszedzie.

Janina Nowy wpis

Odradzam, szukanie pracy w tym miejscu. Naprawdę. Chyba, że lubicie hardkore.

Sylwia

Moja opinia jest bardzo negatywna od 2 lat korzystam z Mopru z przyczyn nie zależnych odemnie mopr nie udzielał mi pomocy adekwatnej do sytuacji, a wręcz nawet ograniczał jej ograniczyli mnie władzy rodzicielska na synem niepełnosprawnym w sposób perfidny i umieścili go w ośrodku. Opinia kuratora do sądu była wystawiona nie rzetena poprzez działanie instytucji, i innych osób w szkole dziecko już manipulowali i zniechęcali do matki które musiało wraz ze mną przeżyć koszmar. Instytucje zamiast pomagać pastwili się jak i nad chorym dzieckiem tak i nademna matka w rozpaczy i robili za wariata. Zabierają dzieci nie tym co trzeba a tam gdzie naprawdę wymagana interwencja to gdzie są? Wstyd i hańba jacy ludzie siedzą i kradną potrzebującym i doprowadzają po żadnych ludzi do rozpaczy i Modlę się aby ta podłość przestała mieć racji bytu i ktoś zrobił z tym porzadek bo takiego klamstwa i podłości w życiu nie widziałam aby z tej instytucji zaznac. Jak nad chorym i niepełnosprawnym nie mają litości i innych doprowadzają do choroby i stresów. Pan Bóg rychliwy ale sprawiedliwy. Szczera prawdę napisałam a naszych instytucjach i tym jak mnie i syna potraktowali.Bez skrupułów ludzie podli i źli.Gdzie człowieczenstwo..czy wogle mieli? Wstyd za taki rząd i Polskę.

Izabela Nowy wpis
@Sylwia

Czyli dopiero jak dziecko ukończy 18 rok życia uda Ci się odzyskać nad nim pełną opiekę czy musisz sprawę dać do sądu, żeby móc cokolwiek zdziałać z tym?

Rozmowę kwalifikacyjną w MOPR Zabrze masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Pomoc domowa?
logo firmy Kontroler Jakości
Ozimek
KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Diabolika

Moja opinia na temat pracy danej instytucji jest negatywna dlatego że tak jak wcześniej ktoś wspomniał zamiast pomagać - utrudniają.Jestem matka samotnie wychowująca.Od października jestem bez środków do życia prócz 500+ czyli miesięcznie 1000zl plus alimenty 500.W listopadzie zgłosiłam się o pomoc z MOPR dzis jest luty a ja nadal czekam wiedząc że oczekuje na decyzję odmowną że względu na brak rejestracji w UP .Rejestracja telefoniczna czas oczekiwania prawie 2 tygodnie .Złożony wniosek opisywał sytuację w jakiej się znalazłam z dziećmi i oraz oświadczenia o braku dochodów .Od listopada siedzę z dziećmi bez prądu i ogrzewania .Mało tego uwzględniłem we wniosku iż przewodniczący Sądu Rejonowego w Zabrzu skorzystał z artykułu zobowiązującego wszystkie instytucje państwowe do pomocy mojej rodzinie .Na wywiad środowiskowy pracownik nie raczył się pojawić a rozmowa z pracownikiem socjalnym odbywała się przez uchylone drzwi budynku.Jesli tak ma wyglądać pomoc osobom potrzebującym to lepiej niech zakończą swoją działalność .Inaczej natomiast wygląda pomoc romom decyzja w ciągu 10 minut i pieniądze w kasie do odebrania od ręki .Niekompetentni pracownicy którzy uważają że automat na baterię chodzi albo tłumaczy się że nie ma prądu i nie ma możliwości kontaktu a pracownik odpowiada :(usunięte przez administratora)

Klient ***

Ochroniarz na drzwiach najważniejszą postaci w cakym budynku! Absurd! Arogancki i nie nadajacy sie do pracy z ludźmi! Na emeryturę! I dac młodym pracę!

Paulina
@Klient ***

Czy piszesz o osobie zatrudnionej w MOPR, czy raczej z firmy zewnętrznej? Ja tu szukam info o naborze do pracy w MOPR. Ostatni konkurs na stanowisko inspektora zespołu ds. pieczy zastępczej już jest rozstrzygnięty, czy wkrótce będą kolejne?

Zibi

Słyszał ktoś czy firma może potrzebować aktualnie nowych pracowników?

Niewiadlmo czy dopuszcza nowe osoby ci co tam już tyle lat się trzymają swoich stolików łapa łapę tam myje taka prawda wciąż co sami tam pracują nowego niedopuszca

Do roboty pasozyty, a nie cale zycie na naszych podatkach nieroby. ja to bym wszystko zabrała. ulice sprzatac a nie w domu siedziec i narzekac!!

Aleksander
@Anna

Do kogo kierujesz swoje słowa? Kompletnie nie rozumiem, dlaczego wypowiedziałaś się w wątku związanym z pracą w firmie MOPR Zabrze. Mogłabyś to sprecyzować?

@Aleksander

Stwierdzam fakty tam gdzie Maja być u reagować to ich niema przykładów wiele a tam gdzie nie to akurat prawie rozwalić rozdzielić itp rodzinę

martines

Mopr powinni zmienic nazwe na utrudniacze i hamy zamiast pomagac to oni robia wszystko ze utrudnic zeby nie dac hmm pomoc ostatnio tam bylem i widzialem na wlasne oczy komu oni tak wielce pomagaja jedna wielka Patologia i Alkocholiki Ci ktorzy stoja pod sklepami i zebraja zlotowke masakra !!! Tyle matek samotnych potrzebuje pomocy nie maja gdzie mieszkac!! I za co zyc!!! Tfuuuuu to tylko w Polsce jest mozliwe wstyd mi za ten kraj!!! To Koniec wyjade i zrzekne sie obywatelstwa

betifbetifredi
@martines

dokladnie pisze sie na tym wystarczy zobaczyc jak jest jeden pracownik odbiera wnioski dodatku mieszk. itp dwie panie obok siedza w jakim celu jeden patent spedza ok pol godz.reszta ludzi w mega kolejce bez krzeseł czeka żenada masakra brak słów wystarczy to nagrać i widać prawdę rzeczywista.oni zawsze i tak na swoje wychodzą niema bata do błędu swego się nieprzynaja.reszta udaje że pracuje biegając z kolejnymi teczkami papierow

Sabina
@martines

Piszesz głupoty.Pracownicy MOPR codziennie wstają rano i przychodzą do pracy,w przeciwieństwie do większości osób które musza obsłużyć i wysłuchiwać pretensji ludzi,którzy wiecznie nie mają czasu,chociaż swoich raczek pracą nie splamiły.Nie wiem od czego to zależy,ale ja nie spotkałam się w żadnym zabrzańskim urzędzie z niemiłą lub nieprofesjonalną obsługą.Nie można mieć pretensji do tych pań,gdyż doskonale sobie zdają sprawę,że większość osób to oszuści i nieroby żyjące na koszt Państwa.A Ty Martines,jesli się wstydzisz ,że jesteś Polakiem,to nie zasługujesz żeby mieszkać w tym kraju.Dobrze będzie jak opuścisz Polskę jak najprędzej i zrzekniesz się obywatelstwa,bo takich osób Polska nie potrzebuje.Życzę Ci powodzenia w innym kraju,w którym będziesz żebrał o socjal,tam na pewno z kwiatami Cię przywitają.

@Sabina

Po pierwsze niepatrze na ich łaskę to raz po drugie stwierdzam fakty

Pk

Urzędniczki były bardzo miłe i pomocne.

Dawid

Ale to jest forum dla pracowników MOPR-u a nie dla petentów!

beti ftedi

masakra i żenada co tam się dzieje i wyrabia pracownik kryje pracownika niepotrafia dopełnić swoich kompetencji a co dopieromowic i życzliwości cały rok Boży wyslali mój pusty wniosek świadczeń na córkę kłamią w oczywiście prawda jest i była inna do tego kryje ich nawet urząd miejski sami swoi do tego kolejno zatrzymują bezprawnie synowi drugiemu jego świadczenie nawet po zaskarżenia samego wojewody Katowic trzymają się swego wstyd za takich normalnie a pomoc na patologia co w przelew i cygan w tym kraju pozdrawiam

kasiora
@beti ftedi

Kwalifikacje pracowników zerowe!

Stach

To jest forum dla pracowników MOPR -u więc kierujecie swoje wpisy na niewłaściwy adres.

MOPR wiecznie nie posiada pieniedzy mam 3dzieci chowam je samotnie a nawet na opal mi nie chca dac,nie pomagaja w niczym,jedynie na zywnosc i zasilek 61zl,a jesli chodzi o opal to w tamtym roku tez nie dostalam bo ponoc tez pieniedzy nie mieli wniosek zlozylam w listopadzie a decyzje dostalam w styczniu.A w tym roku jak zapytalam czy z opalem bedzie tak jak w tamtym roku to pracownik socjalny stwierdzil ze przeciez rok temu bylo na opal i to dosc duze sumy.....KON BY SIE USMIAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ka

Trójka dzieci, każde z innym samotna, nigdy nie pracowała i jeszcze wielkie pretensje. Pracownicy socjalni zarabiają niewiele mniej niż takie patologiczne rodziny mają zasiłków i jeszcze na każdym kroku są szmaceni. Do roboty nieroby. Lidl płaci 2500 na rękę.

Kar
@Ka

Brawo!!!bardzo dobra odpowiedź!!!

betifredi
@Ka

pierwsza sprawa bieocenniaj mops pobiera i ma na takie cel e jak opał takim rodzinom są dzieci fundusze ale jak źle tym się rozporzadza to już inna sprawa.

Agata

Czy próbowałaś zwrócić uwagę osobom w biurze, jeśli ich zachowanie wpływało na poczucie Twojego dyskomfortu? A może poinformowałaś pracodawce o tym zdarzeniu, by mógł porozmawiać z personelem? Opowiedz nam coś więcej na ten temat. A może jesteś klientem?

beti ftedi
@Agata

cały czas zwracała uwage bez skutku sami swoi stolkstołków swoich trzymają z ligi polskich rodzi itp nowych nie dopuszcza albo zepsuła całkowicie

Sebastian

@Kar, czy pracujesz obecnie w MOPR Zabrze? Jakie warunki pracy panują w tym miejscu? Podpowiesz nam na jaki rodzaj umowy można liczyć? Czy dla pracowników dostępne są benefity pozapłacowe? Jeśli tak to w jakiej formie? Każda merytoryczna opinia jest dużą pomocą dla użytkowników forum.

Sebastian

Czy wiecie coś o ewentualnych rekrutacjach w MOPR Zabrze? Na jakie stanowiska najczęściej są one otwierane przez to miejsce? Czy osoby zatrudnione w nim mogłyby podzielić się swoją wiedzą dotyczącą aktualnych warunków zatrudnienia proponowanych przez pracodawcę potencjalnie przyszłym pracownikom? Każda rzetelna informacja będzie ważna dla osób chcących rozpocząć współpracę z MOPR Zabrze.

krok

uważam, że do zadań miejskiego ośrodka pomocy rodzinie należy pomoc tymże rodzinom i oni się w tym sprawdzają, organizują fajne projekty i starają się pozyskać kolejne fundusze dopomagające ich działalność, cieszę się, że są miejsca pomocy rodzinom ;)

,,,,

idz do roboty kobieto to nie instytucja do rozdawania pieniędzy!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o MOPR Zabrze - Zabrze

• Jak się pracuje w MOPR Zabrze?

Zobacz opinie na temat firmy MOPR Zabrze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOPR Zabrze?

MOPR Zabrze
  • 3 Maja 16