MOPR Zabrze

Zabrze

MOPR Zabrze

Opinie o MOPR Zabrze

MOPR wiecznie nie posiada pieniedzy mam 3dzieci chowam je samotnie a nawet na opal mi nie chca dac,nie pomagaja w niczym,jedynie na zywnosc i zasilek 61zl,a jesli chodzi o opal to w tamtym roku tez nie dostalam bo ponoc tez pieniedzy nie mieli wniosek zlozylam w listopadzie a decyzje dostalam w styczniu.A w tym roku jak zapytalam czy z opalem bedzie tak jak w tamtym roku to pracownik socjalny stwierdzil ze przeciez rok temu bylo na opal i to dosc duze sumy.....KON BY SIE USMIAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kar
@Ka 21.05.2018 00:33

Brawo!!!bardzo dobra odpowiedź!!!

Sebastian

Czy wiecie coś o ewentualnych rekrutacjach w MOPR Zabrze? Na jakie stanowiska najczęściej są one otwierane przez to miejsce? Czy osoby zatrudnione w nim mogłyby podzielić się swoją wiedzą dotyczącą aktualnych warunków zatrudnienia proponowanych przez pracodawcę potencjalnie przyszłym pracownikom? Każda rzetelna informacja będzie ważna dla osób chcących rozpocząć współpracę z MOPR Zabrze.

Jak na ten moment wygląda sytuacja w MOPR Zabrze? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami szczegółami?

Szukasz pracy?

krok

uważam, że do zadań miejskiego ośrodka pomocy rodzinie należy pomoc tymże rodzinom i oni się w tym sprawdzają, organizują fajne projekty i starają się pozyskać kolejne fundusze dopomagające ich działalność, cieszę się, że są miejsca pomocy rodzinom ;)

martines

Mopr powinni zmienic nazwe na utrudniacze i hamy zamiast pomagac to oni robia wszystko ze utrudnic zeby nie dac hmm pomoc ostatnio tam bylem i widzialem na wlasne oczy komu oni tak wielce pomagaja jedna wielka Patologia i Alkocholiki Ci ktorzy stoja pod sklepami i zebraja zlotowke masakra !!! Tyle matek samotnych potrzebuje pomocy nie maja gdzie mieszkac!! I za co zyc!!! Tfuuuuu to tylko w Polsce jest mozliwe wstyd mi za ten kraj!!! To Koniec wyjade i zrzekne sie obywatelstwa

,,,,

idz do roboty kobieto to nie instytucja do rozdawania pieniędzy!!!!!!!!

Zostaw opinię o MOPR Zabrze - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOPR Zabrze