Climatronix

Kwidzyn

Opinie o Climatronix

Tonik

Czy jest jakiś powód, że nie piszecie na forum? Warto aplikować do firmy?Podpowiedzcie nowemu chętnemu

Julita

Jak jest ze wstępnymi szkoleniami w Climatronix, czy są jakieś i jak wyglądają pierwsze dni pracy? Ktoś kto pracował lub aktualnie pracuje jeszcze w firmie mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Będą to istotne wiadomości dla tych osób, które zastanawiają się, żeby złożyć cv do firmy w przyszłości.

eir

No jasne, że nie @katia. Za takie rzeczy jak paliwo płaci firma, przecież taki interes by się pracownikowi nie opłacał.

aksa

Ludzie otwórzcie swoje firmy zobaczcie jak to jest łatwo jaki luksus z tego dajcie pracownikowi super nowy samochód super wysoką wypłatę i żeby pracował u was a wy wsiądźcie w najtańszy samochód i zarabiajcie na utrzymanie takiego pracownika który przyjdzie po miesiącu pracy powie że rozwalił super nowy samochód i zwalnia się bo jednak mu nie odpowiada praca zastanówcie się co piszecie ile macie doświadczenia i czy macie pojęcie o tym o czym się wypowiadacie każdy chciałby zarabiać fortunę ale żeby uczciwie pracować to nie ma komu patrzą żeby coś wynieść i sprzedać na złom albo dalej.....najpierw pokażcie za co chcecie otrzymać wynagrodzenie co zrobiliście na co zarobiliście do czego się nadajecie trochę ambicji i zaangażowania w życiu są jakieś kategorie właściciel dyrektor kierownik pracownik na każdy trzeba sobie zapracować i zasłużyć jest takie powiedzenie co wojewodzie to nie tobie smrodzie.....

DO MODERATORA

Prosze Moderatora strony o usuniecie wpisu z dnia (2015-07-31 Zarząd) zgodnie z artykułem o ochronie danych osobowych osoba w nim wymieniona była jedynym pracownikiem o tym imieniu Dziekuje

Ja

Odeszłem bo chciałem się ustatkować i nic poza tym było ok jak komuś coś sie nie podoba to niech nie pisze czegoś o kimś kto zrezygnował smiechu warte

zarząd

Artur dziękujemy ci że zauważasz nasz trud pracy i wysiłek jaki wkładamy w dążenie do celu fajnie jest jak ktoś zauważa że ulepszamy swoją pracą nasze marzenia do których ty nigdy nie będziesz miał możliwości dojść podchodząc tak do stosunku pracy dobrze że się zwolniłeś to wzrosły nam jeszcze bardziej dochody firmy bo nie ma już takich ludzi jak ty..........a ten PAN w pełni zasługuje na pochwałę i szacunek za podejście do swoich pracowników

ELOmelo

Firma climatronix to wyzysk ludzi o oszustwa pracowalem w niej i przekonalem się na własnej skórze o co tam chodzi chapac kasę wozic się mercedesami passatami i innymi autami a we firmie sypiace się auta bez normalnego dowodu tylko ksero ci dadzą i jeszcze źle bo musisz pracować od 7 aż ci PAN powie dobra to jedzcie do domu ma pracowników jeden p...e a reszta tylko patrzy co podpieprzyc z godowy a szef nie leprzy kit wciska nam co tomcio w tej firmie widzi ale jak chce być popychadlem za psi grosz to niech pracuje OSTRZEGAM JESLI MACIE WYBÓR TO UNIKAJCIE TEJ SCIEMY NAPRAWDE WLASCICIELE CHCA TYLKO KASY I NIC INNEGO

kobieta

ludzie jeżeli macie zamiar pracować w tej firmie prowadzonej przez tego pana zastanówcie się najpierw,nie płaci on na czas pozatym oszukuje młode osoby zatrudnione u niego bez umowy znaczy na czarno nie wypłacając im wynagrodzenia.

Zostaw opinię o Climatronix - Kwidzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Climatronix