SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

?

wie ktos kiedy beda przelewy z samsunga????

clio

marcin - 2012-02-05 18:54:00 dlaczego samsung upadnie przeciez mają zwiekszać produkcje. podobno w majuoni niewiedza co bedzie jutro a juz o maju gadaja. licza na to ze jakies zamówienia beda na ten szajst.

kotek

dlaczego lodówki tak cienko idą czym jest przyczyna? mieli przeciez wprowadzać nową linie lodówek a tu nici

marcin

dlaczego samsung upadnie przeciez mają zwiekszać produkcje. podobno w maju

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
kot

mm - 2012-02-04 16:57:36 ciekawe ze w amice nie ma takich problemow tylko samsung ma forum na 50 stronbo odpady co doprowadziły do upadku lodówek zostały w samsungu i teraz samsung upadnie. licza sie znajomosci jak za komune.

kot

kotek - 2012-02-03 18:55:48 kiedy będą znowu przykmować i na jakich warunkach?napewno na gorszych. ci co mieli umowy roczne dostana miesieczne. [usunięte przez moderatora]

kotek

kiedy bedą znowu przyjmować do tego cyrku?

no

przyszedlem z lodowek to co sie dzieje na pralkach to jakas paranoja

mm

ciekawe ze w amice nie ma takich problemow [usunięte przez moderatora]

kotek

kiedy będą znowu przykmować i na jakich warunkach?

lol

dlaczego ludzie z pralek daja sie tak szkolic???? jakas paranoja!!! dlaczego do tego dopusciliscie??????

haha

Osiem milionów na fabrykę Samsunga we Wronkach Niemal 8 mln zł rząd przeznaczy na wsparcie fabryki pralek i lodówek Samsung we Wronkach. Warunkiem uzyskania pomocy było stworzenie przynajmniej 250 nowych miejsc pracy Wcześniej fabryka otrzymała ponad 55 mln zł pomocy z Unii Europejskiej. Ta szczególna pomoc dla prywatnego przedsiębiorcy związana jest z inwestycjami, które mają m.in. zapewnić więcej miejsc pracy. - Grant, o który wystąpiliśmy, dotyczył zwiększania zdolności produkcyjnych i inwestowania w innowacyjne produkty - mówi Robert Stobiński, wiceprezes Samsung Electronics Manufacturing we Wronkach. - A celem jest stworzenie Europejskiego Centrum Produkcyjnego Samsunga i zaoferowanie nowych produktów klientom w Europie. Ten projekt rozpoczęto wprowadzać w życie w 2010 r., a wniosek o pomoc z polskiego budżetu Samsung złożył jeszcze w ubiegłym roku. Decyzja o wypłacie 7 mln 860 tys. zł zapadła dopiero teraz. - Warunkiem uzyskania pomocy było stworzenie przynajmniej 250 nowych miejsc pracy - mówi Stobiński. - Powstało ich ponad 1000. Na razie to wystarczająca liczba pracowników, których teraz szkolimy. Skupimy się natomiast na wprowadzaniu innowacyjnych produktów. We Wronkach produkowane więc będą nowe, wysokiej klasy pralki i lodówki, stanowiące konkurencyjną ofertę dla wymagających europejskich klientów. Wsparcie z publicznych pieniędzy nie jest jednak bezwarunkowe. Całość inwestycji Samsunga w wielkopolskiej fabryce od 2010 do końca 2012 r. ma być warta około 284 mln zł. Samsung może zainwestować mniej, ale tylko o 15 proc. Jeśli więc wartość inwestycji będzie niższa niż 240,04 mln zł, a liczba nowych miejsc pracy będzie niższa niż zakładano, fabryka będzie zobowiązana do zwrotu całości otrzymanej pomocy wraz z odsetkami. Dodatkowo Samsung jest zobowiązany utrzymać miejsca pracy przez najbliższe pięć lat.

www

bo traktują samsung jak własne ranczo i utrudniają innym prace nieważne że ich córeczki też studjują (bo one mogą i nawet nie potrafią liczyć )pora żeby zaczeli się liczyć z pracownikami bo może kiedyś beda musieli pracować wsród nich

k

A man power to poprostu brak słów do czego sa zdolni. Moja znajoma byla na chorobowym zanim zaczeli zwalniac i w trakcie zwolnien. skonczylo jej sie chorobowe i zadzwonili do niej czy wraca do pracy. I mimo ze byla jeszcze chora wrocila do pracy na swoja zmiane tak jak jej kazaly panie z man power. Miala isc normalnie na swoje stanowisko do pracy. Bala sie ze moze wyleciec z pracy wiec nie poszla na dalsze chorobowe tylko wrocila do pracy i przywitali ja w pracy informacja o wypowiedzeniu. (usunięte przez administratora)

maly

dlaczego nie zwalniają ludzi z samsunga?? oni sie nie nadają do pracy a ich zostawiaja?

heniu

a ci co zostali to będą pracowac przez samsung? ta agencja jeszcze jest? czy ja wywalą?

x

FILA - 2012-02-02 16:32:07 TEDE - 2012-02-01 21:05:06 NA RS zostały 3 osoby z man-power i maja umowy przedłożone .jak tak bardzo chcecie wiedzieć..chodzi o osoby z roczna umowa. a zostało ich 5 sztuk. nie o te z miesieczną. na RA została jedna ze wszystkich i miesiecznych i rocznych.a to dziwne bo ja pracuje na RA z dwoma z man power. Nawet nie wiecie o czym mowicie.

FILA

TEDE

mmmmm

Najgorsze jest to że zablokują ci dyskietke i nikt ci nie powiedza,prosto w oczy,ja dowiedziałem śię wczoraj jak pracowałem na RA...brak słów na MANPOWER....

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.