SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Metal&Hell

kolega up widze tez po "zecie";) Od czegos wyksztalcenie w tym kraju jest... Masz lepsze=jestes wyzej. Jesli ten po zecie nie jest glupi to w kazdej chwili moze swoje wyksztalcenie poprawic. W tej chwili mamy sytuacje,ze ludze z niepelnym wyzszym robia na tasmie,a wiara po zawodowce siedzi w biurach. Nie tedy droga drodzy uzytkownicy... Pozdrawiam

ona

Taka praca rozne dziwne zasady Koreanskie ale zawsze mamy gdzie pracowac gorzej by bylo gdyby nie mieli bysmy tego zajecia a ze na szmacie trzeba troszke poszalec to nic nowego w domu tez takie prace wykonujemy a wiec samo zycie.Pozdrawiam zdziwionych

an*********

hahaha to jest zabawne z tym stanowiskiem kontrolera_w głowie sie nie mieści,że osoby po zawodówce dostają się do kontroli!!!!Zastanawiam się czy w ogóle ktoś się temu wszystkiemu przygląda hmm nie ma sie co dziwić ,że to wszystko później sie tak kiepsko kręci skoro nikt nie patrzy na wykształcenie ważne tylko że masz konkretne znajomości -TO JEST SKANDAL niby taka firma SAMSUNG można by było sobie pomyśleć ,że dobiera odpowiednie osoby z wykształceniem na odpowiednie stanowiska a ja tu widze ,że przetrwały stare zasady z Amici JESTES KIMŚ JAK MASZ ZNAJOMOŚCI-zastanawiam sie czy jest w ogóle jaki kolwiek sens wykazywania sie starania sie i tak nikt tego nie dostrzeże z majstrów czy kierownictwa !!!!jak słyszę takie coś że osoba z pralek dostała się do kontroli po zawodówce to normalnie brak mi chęci do pracy oraz angażowania sie w to wszystko po prostu ścina mnie to z nóg -śmiech na sali !powinien sie ktos za to wszystko wziąśc przyjżeć sie temu wszystkiemu na pewno nie jedna osoba na wyższym stanowisku musiała by sie pożegnac z pracą i przyjśc do nas na taśme choc za pewne nawet na taśme by się nie nadawała!!!!!

anonimek

Zna ktoś może imię i nazwisko osoby która zajmuje się ewentualna rekrutacją pracowników do Samsunga?

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
pol

Czy przyjmują jeszcze do pracy na taśmę proszę o odpowieź. I gdzie mam się zgłosić.

hm

ile zarabiaja w kontroli? maja jakas stawke godzinowa? bede wdzieczny za odp.

home

no nie bez przesady ale realna odpowiedz! mozesz miec zawodowa skonczona albo i wyksztalcenie podstawowe -grunt ze cie ktos wkreci na stanowisko , ot cala prawda...

x

Bez przesady. Jaka szkole trzeba miec??

x

A tak wogóle to jakie warunki trzeba spełniać by zostać kontrolerem??

nn

slyszalem ze do kontroli przyjmuja wiecie gdzie i do kogo?

m

W lipcu następnego roku kończy mi się umowa przez samsunga. Mam nadzieje że do tego czasu dostane dalej umowę przez tą firmę,jak dostanę przez man powera to ani kredytu nie dostanę . Jak podobno dali ludziom na rok czasu. Na początku tyle nam obiecali, gdzie jest realizacja tych obietnic?? Z drugiej strony nie można narzekać, lepsza taka praca niżeli żadna..

Montaż

Zgadzam sie z kolega na dole. W tej chwili to co sie dzieje w tej firmie to nieporozumienie! Nie wiesz od ktorej do ktorej pracujesz. Mistrzowie ponizaja. nie zostajesz na nadgodzinach to cie wywala. kobiety zmieniaja pracodawce na firme posrednicza a mezczyzni dostaja umowa przez samsunga a dlaczego?? bo glupie baby beda robic a faceci maja w dupie posrednictwo i samsung sie boi ze faceci im pouciekaja. Jaka przyszlosc oni nam daja?? ze mlody czlowiem nie moze sie wybudowac i miec swoje zycie bo firma w ktorej pracuje poltora roku nie jest w stanie dac mu umowy na stale.

Mateusz

Od zeszlego roku jestem pracownikiem firmy Samsung i to czego doswiadczaja pracownicy tej firmy to tylko poniżanie i brak szacunku ze strony pracodawcy. Pracownik po przyjsciu do pracy dopiero dowiaduje się gdzie danego dnia będzie pracował,kompletny chaos. Na dziale lodówek i pralek jest dokładnie to samo jeden wielki bajzel .Na tak renomowaną firme o tak wysokim standardzie kierownictwo firmy powinno się zastanowić, czy chca ten zakład doprowadzić do ruiny ,czy zrobić z niej wielką firme z tradycjami,bo jak na razie są na dobrej drodzę do jej zrujnowania. Osobiście odradzam młodym ludzią prace we firmie Samsung

n

Palarnia jest?? to dlaczego w kiblach nadal pala?? niech sie ktos za to wezmie bo ja mam juz dosc!!!!!!!!!!! Ona nas zatrowaja!! dzisiaj za kazdym razem jak bylam w toalecie to dym az wylatywal na hale. A co sie dziwic,najwieksze dymiary z samsunga i zarazem najwieksze sciemniary czyli ksiezniczki z drzwi zostaly przeniesione wraz z maszyna do pianowania kolo toalety,wiec zeby nie podpierac stolow chodza do kibla na fajke. Jak byl jeden canon to byla masakra a jak teraz reszta ekipy z nowego canonu dolaczyla to nie da sie wejsc do toalety!!

MARTA - 2011-07-03 17:07:47 Ja tez jestem wrogiem palenia. Zanim wejde do kibla to najpierw otwieram drzwi i wywietrzam teren. Popieram by robic zdjecia (usunięte przez administratora) bo wkoncu to jest zabronione na terenie zakladu. Mnie osobiscie to przeszkadza i bedzie przeszkadzalo. Nie mam zamiaru odpuscic palacza. Nie podoba mi sie i tyle. I napewno nikt nie jest w stanie mnie zastraszyc. Juz raz chcialam zrobic zdjecie to w 3 sekundy nikogo w kiblu nie bylo. I nie przestane!!!! Nie ma palarni?? są!!! była i jest palarnia przed portiernią tylko że Wam nie chcę się chodzić!! i teraz znów jest nowa palarnia przy hali!! a Wy jeszcze palicie w kiblach i mówicie że nie jest to fajne! to wypier.. do palarni albo wcale nie palić jak nie potraficie dostosować się do zasad samsunga, chcesz się wysrać to nie możesz bo w kiblach po 5 siedzą z fajkami!!

czy wie ktos jak dostać się do PQC?

NIE PALACY

A ja jestem zupelnie innego zdania. W samsungu powinny byc czujniki dymu,sprawdzane codziennie. DYm papierosowy przeszkadza nie palacym i szkodzi zdrowiu. I nikt nikomu dupy nie lize bo jak wyraznie ktos napisal zrobi zdjecia i opublikuje anonimowo. to nie jest wlazenie w (usunięte przez administratora). My nie palacy mamy chyba jakies prawa. Zakaz palenia na zakladzie jest wiec nie rozumiem jak mozna to lekcewarzyc. chcecie sie zabijac prosze bardzo ale nie naszym kosztem i naszym zdrowie, NIE ROZUMIEM JAK LUDZIE MOGA SWIADOMIE ODBIERAC SOBIE ZDROWIE I ZYCIE. DZIEKUJE TO WSZYSTKO.

asd

Nie wiedziałem że ludzie to takie konfidenty we Wronkach, tzw w Samsungu. Sam pracuję w Amice i ludzie szanują po części siebie, bo wiedzą że to jest nałóg i nie łatwo z tego wyjść. Sam nie przepadam za papierosami, ale nikogo w życiu nie zakapuję. Widocznie, lubicie lizać (usunięte przez administratora)... Ludzie z nałogiem, też chcą mieć pracę, więc zrozumcie ich. Na prawdę trzeba być idiotą, aby robić fotki i donosić podwładnym... Ale jak się mówi, w pracy się nie ma kolegów, ani koleżanek. Są to tylko znajome twarze z pracy.

anonim - 2011-07-13 15:08:42 Wojna z palaczami jest z oczywistych względów niemożliwa- przede wszystkim dlatego, że większość zarządu pali. Robienie fotek? Przecież większe prawdopodobieństwo, że wyleci się za to, niż za papierosy, droga pseudo-intelektualistko \\\ (usunięte przez administratora) z montazu nie ma zamiaru przestac wietrzyc kibla gdy jest siwo bo mi to przeszkadza. A nie mam zamiaru smierdziec fajami, wole juz smierdziec konfidenctwem niz papierosami. Jak juz wspominalam kiedy wyciagnelam aparat i chcialam zrobic fote,ale tak szybko jak go wyciaglam tak w szybko nikogo nie bylo.szkoda. bo zdjecia wywiesze anonimowo, nie jestem na tyle glupia by isc z tym osobiscie. Wiec uwazajcie bo najczesciej bywam w toaletach po lewej stronie od wejscia na hale. Pozdrawiam Panie z CANONA ktore najwiecej przesiaduja w toalecie bo maja najwiecej czasu na ta:) Pozdrawia sprzedawczyk M z Montażu:)

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.