Opinie o Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana w Lublin Lipowa 13

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana w Lublin Lipowa 13

NIEPOLECAM

Śmiech na sali, jeżeli chodzi o pracę w Reserved C.H. Plaza. Pracownicy są traktowani jak śmiecie, godziny obcinane i najlepiej trzeba sprawdzać grafik codziennie po 2-3 razy bo zaraz okazuje się że jest ich mniej. Atmosfera w pracy najgorsza, obłuda i obiecanki cacanki. Dostajesz umowę na 3 miesiące z propozycją przedłużenia i dupa...zostajesz zwolniony bo wielka marka LPP musi zwalniać. Mija kilka dni, tydzień i znów są nowe osoby. Pracownik ze stażem kilku miesięcznym ma tyle samo godzin albo i mniej co nowa osoba. Piękna polityka. Dyrektora nawet nie słucha pracowników, omija temat, tłumacząc że coś tam coś tam. Odradzam każdemu pracę w tej marce całej LPP bo jak tak się dzieje w Reserved to samo będzie w Mohito, House, Cropp czy Sinsay. Jak to nazwać pracą jak pracuje się za najniższą stawkę, mało godzin i zapierdziela się jak samochodzik? A i jeszcze piękna zmiana dla pracownika na dostawie od 6 do 9-10 czy od 7 do 10 :) przecież biednego studenta stać na dojazd i marnowanie czasu, a co mówiąc o osobie która chce pracować przynajmniej 169h. Z czego tu stancje zapłacić i jedzenie kupić? Żadna to przyszłość :) a zresztą można sobie popatrzeć jak to szybko pracownicy zmieniają się w tym salonie! Nowe twarze....? Przyzwyczaj się, Reserved Plaza nie szanuje pracownika to taki jest skutek że ludzie nie chcą pracować albo jak ja mają taki niesmak który odbija się zgagą :/!!!

@NIEPOLECAM

Zgadzam się w 100%. Pracowałam w Reserved plaza. Działo się u mnie dokładnie to samo. Dodatkowo pracując już ponad rok w re jest to normalne, że wiesz jak wykonywać dane zadania. Przychodzi jakaś nowa osoba, która bardzo szybko zaprzyjaźnia się z kierownikiem i później okazuje się, że zaczyna opowiadać różne nieprawdziwe historie jak np błędne wykonanie zadania przez pracownika z rocznym doświadczeniem…. bo się boi przyznać, że to ona nie wie jak coś zrobić, bo nikt nie wytłumaczył. Kolejna sprawa to grafik. Miałam zmianę np od 14. Dzwoni do mnie kierownik o 13:40 z pytaniem czy już jestem w drodze do pracy, bo nie potrzebują, abym przychodziła na 14, tylko na 15. W końcu przyszłam jeszcze później. Kolejne - mają obsadę i wstawiają w grafik zmianę 18.20-21.15. Pracownik przychodzi posprzątać salon/dział. Gdy pracownik się zwalnia to opowiadają również niestworzone historie o tym jak się zwalniał. Pracownikom, którym nie została przedłużona umowa - obrabianie pleców. Nieprzyjemnie jest słuchać jak opowiadają o Twojej bliskiej koleżance. Jak pracowałam to była zasada, że każdy ma mieć porówna weekendów - działo się to tylko w teorii. Kolejna nieprzyjemna sytuacja. Kolega w ramach żartu zwrócił mi uwagę przy klientach. Nie czułam się w tej sytuacji komfortowo. Było to kilka lat temu, jednak niesmak pozostał. Bardzo nie lubię robić tam zakupów, wolę pojechać do innego salonu. Być może teraz już zmieniła się obsada wśród kasjerów i pracowników funkcyjnych. Z takich plusów - były kiedyś premie za przepracowany okres świąteczny oraz drobne upominki od „góry”. Pracownicy dostają rabaty na zakupy.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana?

NIEPOLECAM

B.
@NIEPOLECAM

Zgadzam się w 100% z powyższą opinią. W Reserved Felicity jest tak samo.

Marcia
@B.

Zgadzam się, Tarasy też śmiech na sali. Żenua, codziennie nowi ludzie, byleby grafi wystawić.

Były pracownik Nowy wpis
@NIEPOLECAM

Jakie wartości są cenione w Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana?

Anonimka

Hej, jak oceniacie atmosferę pracy w Reserved felicity w Lublinie?

D321 Nowy wpis
@Anonimka

Częste kablowanie, arogancki odzywki od większości funkcyjnych i nie tylko.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Łucja

Hej, trochę osób tutaj narzeka na atmosferę w pracy między pracownikami, ale zauważyłam, że nikt się nie wypowiadał na temat tego, jakie tam w ogóle są warunki finansowe, jak płacą, czy jest umowa o pracę, ubezpieczenia itd. Może o tym ktoś powie? Bo mnie to interesuje.

Pracowałam w Reseved najpierw w swojej miejscowości, a potem w Felicity. To nie jest praca dla osób, które przychodzą się tam kręcić bez celu licząc na wysokie zarobki. Powiem więcej jak przychodzisz z "delikatnymi łapami" to po co się w ogóle pchasz do bądź co bądź pracy polegajacej na wykorzystaniu siły fizycznej? Takie kwiatki powinno się wywalić na starcie rekrutacji, bo ich obecność w zespole to jakiś ponury żart. Ekipa młoda, idzie się dogadać i pogadać kiedy jest taka możliwość ???? Funkcyjne, poza jednym przypadkiem konkretne i pomocne. Od momentu zmiany kierownictwa, z grafikiem i planem dnia dzieją się rzeczy dziwne, wręcz żałośnie niekompetentne. Z opowieści starszych pracowników i własnego rozeznania, mogę z całą stanowczością stwierdzić, że wszelki "kwas" leje się bezpośrednio od głównej przełożonej, (usunięte przez administratora) po całym zespole, co mocno przekłada się na efektywność pracy i wyniki.

@Anonim

A co do moich „ delikatnych łap” to od dziecka pracowałam o wiele ciężej fizycznie na polu, więc zachowaj takie uwagi dla siebie, a nie się wypowiadasz jak nie masz pojęcia,

Nie polecam nikomu pracy w Reserved w Felicity. W pierwszych dniach wydaje się wszystko w porządku, ale później osoby co pracują na tym samym stanowisku tylko, że poprostu jakiś czas dłużej strasznie się rządzą i rozkazują. Ciągłe obgadywanie i wyśmiewanie innych pracowników, którzy im nie podpasują. Skarżenie do funkcyjnych o byle głupoty, wiec atmosfera jest tam naprawdę okropna, że w ostatnim miesiecu kilka osób nie chciało przedłużać umowy, a kilka się zwolniło. Jest dużo biegania, gdy nawet sobie chwile staniesz to zaraz słychać obgadywanie, ze nic nie robisz. Gdy nie ma klientów za dużo i tak musisz latać i znaleźć jakieś zajęcie bo inaczej zaraz skarżą do funkcyjnych. Pani Kasia (dyrektor) i nowi pracownicy to jedyne miłe osoby, która tam pracują ale oni tez nie mogą tam dłużej usiedzieć. Gdy spytasz kogoś o pomoc to zadarzy się ze usłyszysz z nerwami „ jak możesz tego nie widzieć” i to od osoby ktora pracuje na tym samym stanowisku. Każdy dzień pracy tam to stres i nerwówka.

@były pracownik

Ej to słabo tam mają z tego co piszesz. :( Ktoś nie powinien jakoś wpłynąć na tych ludzi, którzy tak specyficznie się tam zachowują? Ta wspomniana miła Pani Dyrektor nie mogłaby pomóc?

@Agnieszka

jak ja odchodziłam z pracy i kilka innych osób tez to pytała właśnie czemu odchodzimy i każdy mniej więcej jej o tych zachowaniach opowiedział wiec myśle, że teraz może się coś zmieni ale wątpię

@były pracownik

Jeśli stoisz przez cały Boży dzień przy ramie jak święta krowa, w momencie gdy masz salon odwrócony do góry nogami, to nie dziwota, że reszta pracowników "donosi" na takiego (usunięte przez administratora). Bo inaczej tego się nazwać nie da. Odnośnie braku chęci do przedłużenia umowy przez nowych pracowników - jak wyżej jeśli liczysz, że przez całą zmianę będziesz sobie plotkować, spacerować bez celu i udawać, że masz zajęcie, to nawet lepiej, że takie osoby się na ten krok nie decydują. A pracy w takim sklepie zawsze jest dużo. Jednak trzeba być na tyle samodzielnym i rozgarniętym by te obowiązki dostrzec. I tak od kiedy pracownicy waszego sortu zjawili się po mnie np., to każdy dzień pracy w tym miejscu to były nerwy. Na całe szczęście ja już męczyć się nie muszę, gorzej z ludźmi, którzy wciąż tam pracują...

@Anonim

Nie wiesz jakim byłam pracownikiem, wiec czemu stwierdzasz ze stałam cały dzień przy ramie? Ale mogę ci powiedzieć ze nie stałam i moim zdaniem spełniam dobrze swoje obowiązki. Tak jak napislalam wcześniej czasami serio nie było co robić na salonie i myśle ze na kilka godzin pracy można było sobie chwile stanąć jak był mniejszy ruch. Jeśli dwie osoby np stoją przy ramie, bo jedna osoba poprawia a druga np zabiera ciuchy żeby roznieść to można słowo zamienić. I to nie są powody żeby skarżyć o takie gowna i być świnia żeby obgadywać i się namawiać. Wszystkie obowiązki były spełnianie, jak tam pracowałam. W pracy trzeba się dogadywać, bo atmosfera w niej jest bardzo ważna, a Ty jak dzielisz pracowników na jakiś „sort” to to o Tobie średnio świadczy. Nikt nie stał i nie rozumiał tylko w między czasie wykonywał swoje zadnia. Ale pytanie brzmi czy oni dobrze pracują skoro był czas każdemu obrobić (usunięte przez administratora) Mi nigdy przed funkcyjną nie została zwrócona uwaga ze gadam i nic nie robię, wiec tym bardziej nie mam sobie nic do zarzucenia.

Pracownik Reserved

Jeśli chodzi o pracę, to nie jest tak źle, wiadomo ciężko jest, ale jak wszędzie, jeśli chodzi o kierowniczki w Felicity, to są nieźle wyszczekane... Brak szacunku, co do nowych pracowników. Każda się wymądrza, miałam wrażenie, że robią wszystko, aby kogoś lepszego od siebie wykopać. Natomiast Dyrektor Salonu Pani K. jest cudowną osobą, bardzo miła, potrafi zrozumieć i jest bardzo sprawiedliwa, każdego traktuje tak samo, nawet te mądre kierowniczki z podstawówki.. Pewnie dlatego je nie lubią :P. Zarobki, nie ma szału. Fajna praca, ale nie z tymi ludźmi (kierowniczkami)..

Irena
@Pracownik Reserved

Jeśli w zarobkach nie ma szalu, to pewnie proponują najniższa krajową? :) Czy się mylę? :D No to szkoda że kierownictwo ci nie podpasowało... jak objawia się ich ten brak szacunku co do nowych?

Zuzanna

Elastyczny grafik mówicie... To co, pracownik sam sobie może wybrać dni i godziny pracy? Czy aż tak dobrze to nie ma? :P

Reserved Felicity. (usunięte przez administratora) nie praca, naprawdę nie polecam, nawet Nam studentom. Nie miła atmosfera, traktują człowieka jak zwykłego śmiecia, nawet do klienta nie posiadają szacunku. Praca ogólnie do ogarnięcia, nie jest zła, ale nie jest też lekko, trzeba dobrze się nabiegać. Grafik super, elastyczny! Zarobki średnie. Podsumowując szukajcie jak najdalej stąd!

Naprawdę aż tak źle? Żona szuka pracy w handlu i zawsze myślałem, że to dobry pracodawca, sądząc jedynie po wystroju. Ile płacą, 3700 netto można zarobić? I co z tą atmosferą, nie szanują pracownika?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana?

Dlugopis

Dostajesz zadania do wykonania ustanie priorytetów co zrobić najpierw w stanąć na kasie roznieść przymierzalnie zrobić uzupełnienie umyć podłogę roznieść zwroty klientów uzupełnić płyn do dezynfekcji umyć social przebrać manekina wynieść klipsy wynieść wieszaki spakować wiekszAki i wrzucić na regały odesłać klipsy zgodnie z instrukcja bo jak tylko przekroczysz odsyłke o 1 szt niż w instrukcji regionalny wysyła maila i trZeba sie tłumaczyć. Poza tym karzą ci sprzedawać coś co jest na stanie sklepu i magazynu przez internet. Zarobki najniższa krajowa … tyle mogę na wyspie zarobić i nic nie robic … jak Cię wezmą masz szkolenia online które nic nie wnoszą i nie maja odzwierciedlenia w realu… tworzą je ludzie w centralii którzy dnia nie przeprowadzali na sali sprzedaży.

Emilia
@Dlugopis

Masakra jak kołchoz. I pomyśleć że kiedyś chciałam tam pracować... I to wszystko ogarnia sprzedawca? Bo moim zdaniem sprzedawca jest od sprzedawania i jego głównym obowiązkiem powinna być obsługa klienta przy kasie...

Bobo

Praca na nogach. Przerwy można wykorzystać od 6 godzin. Na 12 godzin pracy masz dwie przerwy po 15 minut. Dodatkowo atmosfera robi swoje. Umowa na początku zlecenie później dostaniesz o pracę na 1/2 etatu i dopiero po jakimś czasie dostaniesz na 3/4 etatu. Ale to też musisz się starać.

Daria

@Olka Ale przecież firma jest dobrym pracodawcą więc po co tworzenie takich dziwnych wpisów?

Olka

@NIEPOLECAM generalnie mówisz, że trzeba mocno pilnować i sprawdzać swoje godziny?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana?

Śmiech_na_sali

Dostępne narzędzia to: ogólnie dostępny jest mop do sprzątania oraz niedziałający odkurzacz, niedziałające smartfony do sprawdzania dostępności towaru dla klienta (kilka w serwisie bo wytrzymują Max 2 miesiące), niedziałające gany które się co chwile rozłączają, brak wifi które uniemożliwia wykonywanie zwrotów przez klientów a co za tym idzie awantury na kasach, a tak to jest jeden długopis i jeden zszywacz na kilka kas.

Anita

Ale ten wątek dotyczy Lublina. Dobry pracodawca i spokojnie polecam!!

Torun PLAZA

Komentarz dotyczy sklepu w Toruniu w galerii Plaza. Pani która była na kasie jak przyszłam wymienić spodenki napewno się rozpozna. Nie miła, nie sympatyczna i chyba lepiej jakby znalazła sobie inna pracę. Przyszłam wymienić spodenki i z bardzo aroganckim tonem oznajmiła mi że mam sobie je iść sobie wymienić, spytałam się więc gdzie mogę je znaleźć ponieważ był to inny sklep niż w którym zakupiłam je, śmiejąc się i trzymając jednym łokciem na blacie powiedziała że ona nie wie. No przepraszam bardzo, na czerwony dywan nie czekałam ale jest jakieś minimum w zachowaniu.. Jak wróciłam do kasy bardzo nerwowo wszystko zaczęła brać, rzucać i wkładać do reklamówki.. I patrzeć na mnie jakbym nie wiadomo co zrobiła a przecież chciałam tylko wymienić spodenki za które ZAPLACILAM!!!!!!! Moim zdaniem tacy ludzie powinni poprostu zmienić zawód albo brać leki uspokajające.. Również pracuję obsługując ludzi, i nie wyobrażam sobie takiego zwierzęcego zachowania...

Agnieszka

@Zainteresowana tak, na dużym portalu ogłoszeniowym znalazłam ofertę pracy w Reserved w Lublinie. Poszukują osoby na stanowisko Sprzedawcy. Firma oferuje umowę o pracę w wymiarze jaki odpowiada pracownikowi. Wyślesz swoje cv? Jeśli tak i zostaniesz zaproszona na rozmowę, zachęcam abyś podzieliła się z nami swoimi doświadczeniami.

Zainteresowana

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje, może coś wiecie?

Zainteresowana

Tak cicho zrobiło się na forum! Czy jest powód?

Zostaw merytoryczną opinię o Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana - Lublin

• Jak się pracuje w Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana?

Zobacz opinie na temat firmy Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana?

Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042