Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana

Lublin

Opinie o Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@Magda, a jak przebiegła sama rozmowa kwalifikacyjna? Jakie pytania usłyszałaś?

Magda

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Stawka netto 8.50 zł, umowa śmieciowa . Nie wiem jak oni to robią, bo 8.50 ma każdy, nie ważne czy student czy nie ..a przecież na zleceniówce student powinien dostawać więcej niż osobą niestudiująca. Nadgodziny są za darmo. Za ubranie służbowe trzeba zapłacić ok.70 zł z tym, że salon w Plazie jeszcze go nie ma, więc na razie przychodzisz w swoich czarnych ubraniach a dopiero za 2,3 msc będzie służbowe i trzeba będzie zapłacić. ''Dostajesz'' co miesiąc bony za które musisz sobie i tak zapłacić czy je chcesz czy nie. Plusem jest to, że bony masz do całej sieci LPP a nie tylko do Reserved. Dwa razy w tygodniu jest dostawa i trzeba przyjść na 6 rano.

Kamil

W Lublinie w Plazie 8,5zł na rękę

dyane

Ile teraz płacą na stanowisku sprzedawcy ?

pi
użytkownik zarejestrowany

zxc, tutaj wielkiego umysłu nie trzeba - tyle co mieć własną działalność i podporządkowywać się pod ogólny firmowy pomysł. Gorzej mają sprzedawcy, którzy bardzo rzadko potrafią więcej wyciułać jak 1700 netto. Komuś zdarzył się kiedyś awans, bo mi jakoś nie przyszło o tym słyszeć.

Paulinka

Obrażona na cały świat panienka dekoratorka- 'kierowniczka'. Pretensje o wszystko, nawet wizyty w toalecie. Chamskie odzywki, brak kultury, wyzysk. Sprzedawca pełni też rolę sprzątaczki. Nic dziwnego że po tygodniu pracownik ucieka.

ktoś

Pracowałam 4 miesiące w Lublinie na felinie w reserved. Kierownik jak kierownik, całe kierownictwo młode, może i mało doświadczone, ale szło się dogadać. Mnie akurat chyba lubili, bo nigdy nie miałam problemów i żałowali, że odchodzę. Ludzie faktycznie szybko się zmieniają, popracują chwile i odchodzą, ale to moim zdaniem wina lokalizacji. Z centrum dojechanie do pracy zajmuje około 30-40 minut. Do tego uczelnia, więc ludzie odchodzą nie mogąc pogodzić jednego z drugim. Praca fajna, nie narzekałam. Oczywiście minusy, jak 12-stki w weekendy, ale to specyfika pracy niestety. Ostatnio podnieśli stawki, więc to też plus. Na zlecenie powyżej 8zł.

beznaczenia

a wie ktoś jak wygląda obecnie sytuacja na felinie w reserved?

xyz

Co do tego ma ubiór ??? To, że jest "młodym modnisiem" to akurat dobrze. Młodość to nie wada, a to że umie się chłopak ( pozowolę sobie tak napisać ze względu na w/w stwierdzenie) ubrać to akurat plus w takiej branży jakiej pracuje.

xxx

Dodam , jeszcze że w Reserved na Felinie pracowników zmieniają jak rękawiczki dopiero co otworzyli sklep, a już kilka osób poleciało...(usunięte przez administratora) Kierownikiem powinien zostać ktoś kto jest starszy i ma doświadczenie, chłodno ocenia sytuację. Nie polecam tam pracy

XXXXXXXXX
@xxx 05.04.2014, 14:08

Dolores?

Pracus

jest ok

Zostaw opinię o Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reserved C.H. Plaza, Reserved Galeria Orkana