Opinie o Centrum Handlowe E. Leclerc w Tychy Budowlanych 75

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Centrum Handlowe E. Leclerc. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Handlowe E. Leclerc o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Handlowe E. Leclerc w Tychy Budowlanych 75

Martin

Nie ładuj sie tam! traktują ludzi jak niewolników!

Ozjasz Goldberg

Ludzie odradzam pracę w tej firmie,ta firma was wyżuje a potem wypluje. Nikt tam nikogo nie szanuje.

Kania

Taka jest to 'rodzinna' firma ze najlepiej (usunięte przez administratora) szarego pracownika, a premie i podwyżki dawać tym co najmniej robią i potrafią dobrze pocisnąć bajere :)

Anonymous

Ta firma to średniowiecze wynagrodzeń i skansen technologii logistycznej. Nędzne wynagrodzenie i w kierownictwie kobiety ,które nie maja pojęcia o zarządzaniu i ośmieszaja się przed całą załogą......E. Leclerc - Tychy = słaby pieniądz.

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
robol

Skansen i mobing

Bartosz

@Lord Vader czy już dłuższy czas nie pracujesz w Centrum Handlowe E. Leclerc? Może od tego czasu zmieniło się coś w tym miejscu, o czym warto wspomnieć? @jjj Masz może wiedzę na temat obecnej sytuacji w firmie? Wiadomo, że praca w sklepie jest ciężka i wymagająca, ale może dzięki zgranej atmosferze można tu pracować ?

jjj

Myślę, że szkoda po powyższym cokolwiek dalej rozwijać i tłumaczyć. Szkoda na tę firmę czasu.

Lord Vader

Ogólnie rzecz biorąc pracowałem w podobnej firmie w podobnych warunkach, dlatego takie rzeczy nie są mi obce, ale jakieś 8 lat temu. Jak widać postęp niektórych firm zatrzymał się wraz z wejściem do UE. Dzięki Bogu już tam nie pracuję :) ale dla osób o mocnych nerwach, lubiącą pracę pełną wyzwań, nieoczekiwanych zmian akcji, nieprzewidywalną to jak najbardziej polecam! Jeżeli ktoś jest chętny to niech sam sprawdzi jak wygląda tam praca

Paranoja

NIE SKŁADAJ PAPIERÓW BO BĘDZIESZ ŻAŁOWAŁ JAK CIĘ PRZYJMĄ UCIEKAJ !!! CHCESZ PALECIAKIEM CIĄGNĄĆ 700KG NAWET JAK MASZ UPRAWNIENIA NA WÓZKI !!! Zastanówcie się kilka razy za nim zatrudnicie się w tej firmie!! (usunięte przez administratora) . kiła i mogiła.....

Abrakadabra

Brak planowania i myślenia na przyszłość. Niskie pensje i duża rotacja.Market dla ludzi bez perspektyw. Motywacja tylko negatywna. Błędy i porażki wyolbrzymiane na miarę katastrofy humanitarnej. Sukcesy i załatwione sprawy - zupełny brak odzewu. Generalnie firma dla desperatów.

Scyzor

Miałem wątpliwą przyjemność pracować w firmie. Jeśli pragniesz poznać prawdziwych "Januszów biznesu", firma E.Leclerc jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Podstawa wynagrodzenia jest skandalicznie niska i wy się dziwicie, że przez tyle czasu nie możecie znaleźć pracowników. Zastanówcie się kilka razy za nim zatrudnicie się w tej firmie!! Nie płatne soboty, praca czasami na akord, charytatywnie, bo możesz łaskawie sobie wziąć dzień wolny. Może i wypłacą Ci kasę na czas, ale jaką kasę, śmiech na sali ,nie adekwatna do wykonanej pracy, wręcz jałmużna;

BALCER

A zastanowiłaś się dlaczego w tej firmie wciąż są nowe oferty pracy? Naprawdę myślisz, że firma bez przerwy tworzy nowe stanowiska? Otóż nie, poziom zatrudnienia jest ciągle ten sam, tylko ludzie się zmieniają. Jak to faktycznie jest? Skoro przeczytałaś tyle opinii i nadal masz wątpliwości to idź i się przekonaj. Jeżeli możecie to szukajcie innej pracy bo w tej za friko nic się nie zmieni na lepsze. Zamiast coś robić aby przyciągnąć ludzi to jeszcze bardziej ich gnębią. Praca za gówniane pieniądze.

Waldi

Porażka to mało powiedziane. Nie warto się zatrudniać .Ciężka praca nie warta świeczki. Płace masakryczne !

Ta firma to jeden wielki chaos.

Kierowca

Magazynierzy sie pozwalniali i poszli do lepszych firm, nowi za najniższą pensję zgodnie z doktryną Leclerca .Ogólnie zarobki jak na ten rodzaj i specyfikę pracy tragiczne. Ogólnie firma to jedna wielka porażka. Okłamują Cię na każdym kroku. Przyjść tam teraz do pracy mogą tylko prawdziwi desperaci. I niech nikt nawet nie liczy na dobre zarobki. Kiedyś był Big Brother, teraz jest Leclerc. Wszędzie kamery, ale nie po to, żeby w razie wypadku lub kradzieży je przejrzeć. Są po to, żeby kierownictwo mogło ocenić, czy przypadkiem zbyt wolno pracownicy się nie ruszają. Inwigilacja 24/7, jak w więzieniu cały czas ktoś obserwuje. Jednym słowem mówiąc PORAŻKA!!! Nie polecam

Kenobi

Strzeżcie się wszyscy szukający pracy w E.Leclercu, to są wyzyskiwacze .Nie warto się zatrudniać .Ciężka praca nie warta świeczki.Płace masakryczne

E.Leclerc Tychy to najgorsza firma w jakiejkolwiek pracowałem . Szkoda ze prawda wychodzi dopiero w pracy po podpisaniu umowy. Śmieszne zarobki, praca zorganizowana najtańszym kosztem co oczywiście odbija się na biednych pracownikach. Nikt poważny tej pracy się długo nie trzyma. Chyba że ma do pracy 5 minut piechotą albo nosi za ciasne czapeczki.

Kenobi

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem...

Obserwator

Potwierdzam. Omijać ten sklep szerokim łukiem.Totalny syf,zarobki żenada.

@Obserwator

Ja osobiście nie polecam jeśli ktoś szuka pracy na dłużej. Logistyka nie istnieje, zero organizacji. Dziwna firma, duży bałagan. Zarobki też nie są ciekawe. NIE POLECAM FIRMY !!

Gosc

Praca w tym sklepie to totalna porażka. Zanim wybierzecie ten sklep ZASTANÓWCIE SIĘ DWA RAZY. Omijajcie to miejsce jako pracę z DALEKA. HAŃBA nic dodać nić ująć

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Handlowe E. Leclerc - Tychy

• Jak się pracuje w Centrum Handlowe E. Leclerc?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Handlowe E. Leclerc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Handlowe E. Leclerc?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Handlowe E. Leclerc?

Kandydaci do pracy w Centrum Handlowe E. Leclerc napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Handlowe E. Leclerc