Origami System

Toruń

Opinie o Origami System

Weronika

@gość, wspominasz, że wynagrodzenie nie jest płacone na czas. Była to jednorazowa sytuacja?

miniek

no tak, ale na to nie ma za za bardzo wpływu niktó oprócz studenta..

marko polo

macie chyba troche nieaktualne info, bo ja znalazłem takie oświadczenie w necie "O problemach Origami System branża turystyczna alarmowała już od kilku miesięcy. Tymczasem potwierdził się czarny scenariusz dotyczący przyszłości spółki. Wkrótce po tym jak złożono wniosek o upadłość, firma zakończyła swoją działalność."

Gość

Nic nie trwa wiecznie...i kiedyś przychodzi koniec...

gość

Masakra. Nie polecam. Ludzie pracują chwile i uciekają. Pensje nie na czas.

przedstawiciel

No jasne - samemu się dokłąda do paliwa, a jak przyjdzie co do czego to nawet pensji nie ma.

kleks

Obyś był tak dobrze traktowany jak ta firma traktuje pracowników. To wtedy pogadamy :P

herubin

ganero44 - 2010-09-10 15:01:59 bardzo dobra firma,polski kapitał dobrze traktuje pracowników.polecampo poscie widac ze raczej nie pracownik a ktos wyzszy to pisał

Gość

Nie polecam tej Firmy. Na początku wszystko się pięknie układa, zamydla się ludziom oczy, ukrywa ważne szczegóły, z czasem i tak wszystko wychodzi na światło dzienne. Nie polecam.

gość

nie polecam Nikomu tej pracy, nie wypłacają pensji, atmosfera do banii, chyba że ktoś lubi pracować charytatywnie, bo prezesi słyną już z chęci pomocy i szlachetności.

Gość

Firma nie godna polecenia. Nie wypłaca pracownikom wynagrodzenia w terminie, manipuluje ludźmi.

ganero44

bardzo dobra firma,polski kapitał dobrze traktuje pracowników.polecam

Zostaw opinię o Origami System - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Origami System