KONSALNET ASTRA

Gdynia

Opinie o KONSALNET ASTRA

WYRUZNIA SIE TYM ZE DAJ ODPOWIEDNIE ŁAPOWKI cza aby ktos skoncyl z tymi ludzmi

anonymous

Ta firma to zlodzieje i oszusci to FIRMA KONSALNET załozona przez bylych pracownikow UB NAJGRSZYCH SKURCZYBYKOW

anonymous

FIRMA Ta pozostalosc po ubeckim systemie maja takie same metody pracy jak za czasow stalina czas aby ta firme totlalnie przeswietlic

pousz

hi, konsalnet ma sporo klientów to prawda, ale na tle konkurencji wcale jakoś się nie wyróżnia.

faotaliana

Praca w budce jak piszesz woda jak sobie przyniesiesz ze stanowiska gdzie jest dostęp raczej niczego nie poczytasz bo światła może w ogóle nie być(noc).W dzień ruch i trzeba uważać nocą kontrole.

magdalena

taka praca w budce na pewno nie jest taka zła jak się mówi, ja jako student chciałbym mieć takie zatrudnienie, i zapewne byłaby okazja żeby nadrobić zaległości książkowe. napiszcie za to prosze jak nw takiej budce jest z wodą, ogrzewaniem i toaleta - bo o to szczerze mówiąc boję się najbardziej w takiej pracy

furgot

oczywiście że wiadomo, ale gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości to Konsalnet zajmuje się ochroną fizyczną. Także Ci wszyscy Panowie którzy całe dnie muszą stać lub siedzieć w swoich budkach to właśnie typowi pracownicy ochrony w konsalnecie. Osobiście szczerze mówiąc nie polecam bo można się zanudzić.

burak

oj uważajcie o tych wypowiedziach na temat dziadków , bo wydaje mi się , że jeszcze nie jeden z nich przepracowałby Was bez mrugnięcia okiem gdy Wy byście już dawno z pracy chcieli zrezygnować. A co mają do zaproponowania ? to firma zajmująca się ochroną także chyba łatwo domyślić się co byście tutaj robili :P

Asia

Jestem zadowolona z oferty szkoły, ceny mają przystępne a nauczyciele są mili i pomocni. Polecam.

Ważka

Tam nie da się pracować,zero klimy,okna na stałe zamknięte,zero socjalu.A co na to szanowna [usunięte przez moderatora]?Ładnie to tak mieć gdzieś zwykłych pracowników,którzy na pani pensję ciężko pracują za marne grosze?A gdzie są obiecane podwyżki?Wciąż "goście" z innych miast,wciąż rygor jak w [usunięte przez moderatora].Kasy na nic nie ma,bo są przecież "oszczędności"...A potem się dziwią,że ludzie sami odchodzą jak brak szacunku jest tu nagminne.Zadbajcie wreszcie o zwykłych pracowników!!!

behemot

straszny wyzysk pracownika , przy nieodpowiedzialnym kierownictwie i pani prezes w W-wie. Pracownik sam musi dbać tez o swoje stanowisko pracy, tzn odpowiednie materiały, gdyz pracodowca szuka okazji aby upodlić i[usunięte przez moderatora]pracownika.

ciekawa

i jak tam w gdansku?

bylay

do tych co by chcieli w tej firmie pracować to jest tak praca i pensje [usunięte przez moderatora]. kontrola za kontrolom z warszawy a po kontroli tylko gozej i gozej. ludzie odchodza albo sami zwalniaja. nikt nie wie czy bedzie mog przyjsc do pracy nastepnego dnia czy nocy. pracuje sie po 12 godzin ale to nie wystrcza i trza prcowac dalej 15 i 16 i 17 godzin po nocy. za nadgodziny nie placa tylko kombinuja cos z listami. zadnych przepisow ni pszetrzegaja a jak jest kontrola to wszystko ok a taki buredel.kazdy siedzi cicho bo boi sie [usunięte przez moderatora]. wylatujesz z pracy i nie wiesz za co. dno dno dno i kapusie.

była

robota dla sprawnych umyslowo ale inaczej.za marne peniondze wymagania jak dla NASA. magister i inzynier a nawet doktór a by też by mog tu pracować bo piguly już pracuja. 12 godz harrowania to już za mało, a za omylki placisz ze swojej kieszeni i moze byc tak ze wiecej musisz dac firmie niz tu zarobićmozesz. do tego przez kamey oglondja wszystkich naokraglo nawet w warszawie a itak jescze przyjezdxają na kontrole i nikomu nie wiezą. nikomu nie zalecam takiej firmy no chyba ze nie masz innego wyjscia . wyzysk totalny. durnota i glupota ponad wsysto w tej firmie.

solidarni

Sami dajemy się wykorzystać i patrzymy jak jeszcze podkręcają i na pewno będą podkręcać .Ciekawe po co nagrywają? . Musimy sobie pomagać? z tego co wiadomo to powstała organizacja zakładowa w astrze i ludzie się tam łączą.W końcu ktoś to założył i to jest nasza szansa.Bo w pojedynkę, samemu nic nie zdziała. Oprócz tych co sprzedają i myślą ze są lepsi. szary pracownik CDG

alf z w-wy

Do koleżanek i kolegów z Gdyni Ostrzegamy was przed miłym panem z Warszawy i towarzyszącą mu panią. Pięknie mówią, patrzą głęboko w oczy, poprostu chcą pomóc i to z całego serca. Nic mylniejszego. Nie dajcie się na to nabrać. To karierowicze i pierwsi [usunięte przrz moderatora]. Wszystko co robią ma jedno tylko na celu, jak jeszcze bardziej dokręcić nam śrubę i wykorzystać pracowników. Często też jak będą rozmawiać z wami to prawdopodobnie nagrywają rozmowę. Uważajcie co mówicie. Oni dostają premie tylko za donosicielstwo i to jest ich faktyczne zajęcie. Zaleca się traktować tę parę jak mrówki faraona albo karaluchy. Na nic więcej nie zasługują. Koleżanki i Koledzy, pracownicy tej firmy, musimy sobie pomagać bo nikt inny nam nie pomoże.

ZWIAZEK ZAWODOWY

ZWIĄZEK ZAWODOWY KONSALNET ASTRA POWSTAŁ, ZMIEŃ TO!!! NIE BÓJ SIĘ. OZZPO.ORG.PL . ZAPISZ SIĘ ,FIRMA NIE MUSI WIEDZIEĆ I NIE CZEKAJ NA INNYCH. NIEBAWEM WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

jestem tego samego zdania co poprzednik macie chyba problem , ale ze sobą pomyśl czy chcesz tu pracować? czy nie? wolna droga

Ludzie !!!!! To co Wy tu wypisujecie to jakaś kompletna bzdura!!! . Znam osobiście Panią MW i żaden z przedstawionych tu opisów nie jest prawdą . Każdemu życzę takiej szefowej , która stara się dla swoich pracowników jak ,,najlepiej'' . Wy chyba macie za dużo wolnego czasu skoro siedzicie na tym forum i piszecie te pierdoły !!!! Wam laski to chyba żal [usunięte przez moderatora] ściska , że nie macie takich ciuchów czy takiej figury !!!! A nawiasem mówiąc nie jednemu z Was uratowała cztery litery !!! I co??? o tym się nie pamięta????. Powiem krótko : czas wymieni tę ekipe pracującą w CDG na ludzi , którzy będą chcieli pracowac a nie zajmowali sie nie swoimi sprawami . Przecież każdy z WAs ma swoje życie więc.......

Przpadkowy...

Przpadkiem trafiłem na tę stronę. Ludzie, jeżeli to co piszecie jest tylko 50% prawdą to na co czekacie? Nie piszcie tu, a napiszcie bezpośrednio do Państwowej Inspekcji Pracy i Prokuratury w Gdyni. To są normalne przestępstwa . Przypomnijcie sobie podobne sprawy z BIEDRONKI. Powodzenia.

tylkosolidarnść

koleżanki i koledzy. nie róbmy sobie tu wycieczek podajazdowych. czytają to ludzie w całej Polsce i co sobie o nas myślą. dolę mamy prawie jednakową, która sprowadza się do ciężkiej, bardzo ciężkiej pracy i marnej płacy. prawda jest taka, że jesteśmy murzynami we własnym kraju. właściciele tej firmy robią co chcą z nami - wyciskają z nas ile się da i jeszcze więcej. dla nich liczy się tylko ich maksymalny zysk. są kapitalistami i krwiopijcami w najgorszym wydaniu. dla nich nasze kierowniczki są tylko narzędziami w realizacji ich celów. [usunięte przerz moderatota], stałe zgrożenie zwolnieniem, atmosfera strachu to tylko ich środki przypodobania się tym krwiopijcom w warszawie. my temu ich myśleniu poddajemy się i oni przez to tryumfują. my siebie opisujemy to oni się cieszą - motłoch ma rozrywkę. trzeba z tym skończyć. to jest nasz kraj, nasza ziemia, naszą pracą ją wzbogacamy i na tej ziemi MY żyjemy. my musimy zacząć stawiać warunki i sprzeciwić się temu bezgranicznemu wyzyskowi i poniżaniu. jak? pierwszy krok to utworzyć WOLNY ZWIĄZEK ZAWODOWY - to jest nasza szansa i droga na najbliższą przyszłość. musimy do tego doprowadzić. nikt nam nie pomoże jak nie pomożemy sobie sami.

Gosiu, nie przejmuj się tymi wszystkimi prostackimi wypowiedziami. Jest wśród nas wiele zawistnych, złych ludzi, z ust których sączy się zabójczy jad, ale są też osoby Tobie życzliwe. Jak nikt potrafisz zrozumieć pracownika, kiedy ma problemy takie czy inne. Jak już kiedyś powiedziałam - całym sercem jestem z Tobą. Pozdrawiam.

pracownica niedawno zwolniona

tak wiec zaczniemy moze od tego ze zwalniane sa osoby ktore naprawde cos potrafia ktore maja pojecie o pracy w cdg , ktore bardzo szybko i profesjonalnie przeliczaja wartosci pieniezne. dlaczego od pazdziernika zwonione zostalo 20 osob i to nawet osoby ktore jak sam powiedzial pan dyrektor osoby na ktore nie bylo wogole skarg od [usunięte przez moderatora] wrecz same superlatywy ze bardzo dobrze pracuja .to chore co tam sie dzieje ale coz widac nikt z tym nie robi porzadku!!!!!!!!!

Zostaw opinię o KONSALNET ASTRA - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KONSALNET ASTRA