Opinie o KONSALNET ASTRA w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie KONSALNET ASTRA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KONSALNET ASTRA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONSALNET ASTRA w Gdynia

Julia Laskowska Nowy wpis

super firma, zawsze gotowa na szybka interwencję

Piotr Jord Nowy wpis

Firma słucha swoich klientów i reaguje na ich potrzeby.

Maniek Nowy wpis

Obsługa jest tu bardzo profesjonalna i szczera. Na pierwszym miejscu jest interes klienta, co należy docenić.

Tadeusz Nowy wpis

Jako pracownik ochrony fizycznej, z doświadczeniem pracy w trzech firmach, z czystym sumieniem polecam Seris Konsalnet. Pod względem stawki godzinowej, jak i terminów wynagrodzenia to z pewnością ścisła czołówka branży.

Brałeś udział w rekrutacji do KONSALNET ASTRA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Katarzyna Leś

Witam jestem zadowolona z Seris Konsalnet obsługa jest na najwyższym poziomie sprawę załatwiłam szybko i bez najmniejszych problemów.

Józef

Polecam współpracę z tą firmą

Monika N.

Praca w tej firmie to czysta przyjemność.

Czy w KONSALNET ASTRA wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Konrad Z.

Zdarzyło się w socjalu

Tom

Bada złodziei (usunięte przez administratora) po 14h a po roku 1,50podwyski nie dbają o pracownikow

Jakub
@Tom

O 1,5 podnieśli stawkę godzinową? To, ile ona teraz wynosi i jak tu liczą nadgodziny?

WYRUZNIA SIE TYM ZE DAJ ODPOWIEDNIE ŁAPOWKI cza aby ktos skoncyl z tymi ludzmi

Ta firma to zlodzieje i oszusci to FIRMA KONSALNET załozona przez bylych pracownikow UB NAJGRSZYCH SKURCZYBYKOW

FIRMA Ta pozostalosc po ubeckim systemie maja takie same metody pracy jak za czasow stalina czas aby ta firme totlalnie przeswietlic

pousz

hi, konsalnet ma sporo klientów to prawda, ale na tle konkurencji wcale jakoś się nie wyróżnia.

faotaliana

Praca w budce jak piszesz woda jak sobie przyniesiesz ze stanowiska gdzie jest dostęp raczej niczego nie poczytasz bo światła może w ogóle nie być(noc).W dzień ruch i trzeba uważać nocą kontrole.

magdalena

taka praca w budce na pewno nie jest taka zła jak się mówi, ja jako student chciałbym mieć takie zatrudnienie, i zapewne byłaby okazja żeby nadrobić zaległości książkowe. napiszcie za to prosze jak nw takiej budce jest z wodą, ogrzewaniem i toaleta - bo o to szczerze mówiąc boję się najbardziej w takiej pracy

furgot

oczywiście że wiadomo, ale gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości to Konsalnet zajmuje się ochroną fizyczną. Także Ci wszyscy Panowie którzy całe dnie muszą stać lub siedzieć w swoich budkach to właśnie typowi pracownicy ochrony w konsalnecie. Osobiście szczerze mówiąc nie polecam bo można się zanudzić.

burak

oj uważajcie o tych wypowiedziach na temat dziadków , bo wydaje mi się , że jeszcze nie jeden z nich przepracowałby Was bez mrugnięcia okiem gdy Wy byście już dawno z pracy chcieli zrezygnować. A co mają do zaproponowania ? to firma zajmująca się ochroną także chyba łatwo domyślić się co byście tutaj robili :P

Asia

Jestem zadowolona z oferty szkoły, ceny mają przystępne a nauczyciele są mili i pomocni. Polecam.

Ważka

Tam nie da się pracować,zero klimy,okna na stałe zamknięte,zero socjalu.A co na to szanowna [usunięte przez moderatora]?Ładnie to tak mieć gdzieś zwykłych pracowników,którzy na pani pensję ciężko pracują za marne grosze?A gdzie są obiecane podwyżki?Wciąż "goście" z innych miast,wciąż rygor jak w [usunięte przez moderatora].Kasy na nic nie ma,bo są przecież "oszczędności"...A potem się dziwią,że ludzie sami odchodzą jak brak szacunku jest tu nagminne.Zadbajcie wreszcie o zwykłych pracowników!!!

behemot

straszny wyzysk pracownika , przy nieodpowiedzialnym kierownictwie i pani prezes w W-wie. Pracownik sam musi dbać tez o swoje stanowisko pracy, tzn odpowiednie materiały, gdyz pracodowca szuka okazji aby upodlić i[usunięte przez moderatora]pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o KONSALNET ASTRA - Gdynia

• Jak się pracuje w KONSALNET ASTRA?

Zobacz opinie na temat firmy KONSALNET ASTRA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

KONSALNET ASTRA