MKS sp. z.o.o.

Opinie o MKS sp. z.o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o MKS sp. z.o.o. jako pracodawcy.

olik
 Opinia

Witam Was . Mój znajomy pracuję już tutaj od kilku lat. W związku z tym znam realia jakie napotykają na pracowników , a są one naprawdę ... nie tak złe jak to piszą. Media społecznościowe @morosko powinny żyć swoim zyciem i nie muszę być wszędzie wciskane.

bb
 Opinia

dlaczego prawdziwe i trafne opinie usuwa administrator??

ksawery
 Opinia

To wszystko prawda co piszesz, ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o MKS sp. z.o.o. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MKS sp. z.o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.