Partner Premium S.C.

Płock

Opinie o Partner Premium S.C.

adam

myślę, że musisz zacząć szukać innej pracy @ehh, chyba wybrali kogoś innego, ale zawsze możesz zadzwonić do nich i zapytać czy rekrutacja zakończona, nic nie tracisz

ehh

a ja mam pytanie do osób które byly na rozmowie w płocku 15.03.16 czy ktos juz do nich oddzwaniał bo nie zapytałam kiedy będą ewentualne telefony i czy robic sobie jescze nadzieje ze zadzwonia :(

Zgadzasz się w opiniami o firmie Partner Premium S.C.? A może uważasz, że inni nie mają racji? Zapraszamy do komentowania na naszym forum. Tutaj twój głos ma znaczenie.

Zostaw opinię o Partner Premium S.C. - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Partner Premium S.C.