BIS MainServ Sp. z o.o.

Opinie o BIS MainServ Sp. z o.o.

as

mierny ale wierny z tego założenia wychodzi ten wasz prezesuncio

Interman

jak to jest z tą kiepską płącą? bo pare osób niby tak napisało, ale nikt konkretnych kwot nie podał, a wiecie, że bez konkretów to niczego nie ma co komentować. Zdecydowanie wolałbym się dowiedzieć czegoś na temat pracy w tej firmie. Teraz to wszystko też zależy od podejści pracownika czy chce się wykłucać o coś czy nie

absolwent

Nie polecam, a nawet odradzam. Wstępne deklaracje nijak się mają do póżniejszych decyzji. Kiepsko płacą, brak szkoleń, a rządzi ten, kto wcześniej wstanie. Totalny bałagan organizacyjny. Prezes niedecyzyjny i niekompetentny. Szkoda czasu, bo w tej firmie młody pracownik niczego się nie nauczy, a starszy wkurzy.

post mainserwowiec

To zależy od kwalifikacji jakie masz i na jakie stanowisko startujesz

dsc1

Powiedzcie a jak siedziba w Ożarowie? i jak stanowiska kierownicze? jakieś opinie? Jako kierownik czy człowiek się zarzyna żeby zadowolić prezesa i resztę.

Winnetou

Sorry Apaczu ale chyba nie bardzo wiesz co piszesz. Połączenie zostało narzucone przez właścicieli. Decyzji zarządzających tutaj nie było. Tylko wykonawcze. A z tego co wiem to i tak już były Izomar odszedł z Bilfingera do innej firmy z grupy (też decyzja właścicieli). Po zatoczeniu koła z tej kompleksowości i unikalności praktycznie nic nie zostało.

boonzo

Czy szanowny Apacz mógłby rozwinąć temat unikalności oferty? prośba o odpowiedź Boonzo

post mainserwowiec

Prezes jest krzykliwy ale nie szalony. Panuje tam zasada, że kto głośniej krzyczy ten ma rację. Za często jednak Prezes wchodzi w tematy, którymi nie powinien się zajmować i traci czas i energię zamiast zająć się zarządzaniem a nie kierowaniem i szukaniem czarnych owiec. Układów rodzinnych nie znam i chyba ich tam nie ma a jeśli to mało. Zresztą w wielu firmach pracują razem członkowie najbliższej rodziny i nie jest to naruszenie prawa i obyczajów. Regulamin wynagradzania nie jest zły ale wymaga modyfikacji szczególnie dla kierowników projektów. W wielu lokalizacjach bezkrólewie. Klient nieufnie na to patrzy. Duża rotacja średniego i wyższego szczebla zarządzania. No i te nieudane przejęcia firm w ostatnim czasie. Najgorsze jednak jest to, że pomysł na biznes jest niezmienny od wielu lat a rzeczywistość otoczenia, w jakich pracuje ta firma, jednak ciągle się zmienia.

Allinone
@post mainserwowiec 10.08.2014 09:33

Prezes otoczył się kobietami. Złymi kobietami.

@Allinone 14.09.2014 18:03
Prezes otoczył się kobietami. Złymi kobietami.

Musi działać zasada parytetu. Wśród męskiej części kadry znajdziesz również złych mężczyzn.

ja

Niestety potwierdzam. Pensje różne ale tak naprawdę to poza zarządem raczej śmieszne. Struktura i układy ustawione pod ciotki, siostrzenice, córki, itp itd. I do tego szalony prezes. regulamin wynagradzania chory, zero zaufania do pracowjikow na każdego patrzą jak na złodzieja a sami są bardzo nie compliance.....

56 7euh67wu

nie polecam tej firmy

pan

anonim - 2013-07-03 11:11:32 3000 brutto dają od razu na starcie? To nie tak źle. Ogółem polecasz BIS MainServ? Ludzie się wspierają, czy raczej wyścig szczurów? Jakis socjal?Rzeczywiście jest to firma dla kolesi. Ustawili się nieźle. Pracownik z poza układu jest nikim

robol
@pan 21.08.2013 10:47

jakie 3000, o czym wy mówicie??? 2300 brutto po siedmui latach pracy

doberman

to fakt, firma dla kolesiów z W-wawy i Jeleniej Góry.... bieda aż piszczy. zero poszanowania dla pracowników, firma na walizkach, pracownicy powinni mieć swoje prywatne narzędzia, zarobki \"rynkowe\" czyli trochę więcej niż najniższa krajowa. dotyczy Kostrzynia, Poznania, Wrocławia....

były

firma zmarła, wazeliniarstwo, kolesiostwo, kumplostwo na wyższym szczeblu, zero poszanowania pracownika, nieprzedłużanie umów bez wcześniejszego uprzedzenia, zwalnianie pod robienie miejsca znajomym, marne zarobki, brak zaplecza socjalnego, podkopywanie jedni drugich, żenada

Lemonhunter

Bardzo dobra firma. Przetrwa wszystkich.

as - 2012-02-27 07:40:09 firma dla kolesito prawda, kolesiostwo górą! jak jesteś z poza \\\\\\\"układu\\\\\\\" jeleniogórskiego to się z tobą nikt nie liczy. Oszukują na płacach, zatrudniają za najniższą krajową i obiecują wyrównanie po kwartale, a tak naprawdę nie ma żadnego wyrównania! jedna wielka ściema!

as

firma dla kolesi

BIS

Bardzo ciekawa firma posiadająca duży potencjał i możliwości tylko szkoda, że dla nie licznych...

Zostaw opinię o BIS MainServ Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIS MainServ Sp. z o.o.