DTP Terrassement S.A. Oddział w Polsce

Zgorzelec

Opinie o DTP Terrassement S.A. Oddział w Polsce

feliks

@legionista, jak się wczytasz w te wpisy z 2010 roku to zauwazysz czas przeszły - była, ludzie szukali też pracy, bo ją stracili - firma upadła w 2010 roku.

Adi

Witam .Pracowałem w firmie DTP na etacie cieśli i byłem zadowolony z pracy i podejścia pracodawcy do pracownika niestety musiałem zakończyć prace z powodu poboru do zasadniczej służby wojskowej. Chciał bym nadal pracować na etacie cieśli w tej firmie. Proszę o kontakt meilowy adrianwaga@wp.pl

Aduś

To była jedyna Firma która ceniła pracownika w Polsce zawsze byli wypłacalni i były nad godziny płacone normalnie, duże wynagrodzenie już nie będzie takiej firmy w Polsce a szkoda.

Zostaw opinię o DTP Terrassement S.A. Oddział w Polsce - Zgorzelec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DTP Terrassement S.A. Oddział w Polsce