PPHU MAGNOLIA

Gdynia

Opinie o PPHU MAGNOLIA

kinga

byłam w sklepie z mezem, zdecydowalismy sie na matererac ktory oczwysice podlegal gwaracji ale rowniez jak i reklamacji, niektorych rzeczy nie da sie sprawdzic na miejscu, okazalo sie ze jednka nie byl on zbyt wygodny, bylismy zdziwinie ze rekalamacja zostala rozpatrzona pozytywnie i molismy wybrac nowy.polecam.

kimi

z tego co widziałem to Magnolia zajmuje się sprzedażą takich rzeczy jak m.in. materace, stelaże, łóżka oraz inne meble oraz artykuły wyposażenia wnętrz. Także widać , że złapali się wielu tematów na raz. Ciekawi mnie jak w takim razie sobie z tym wszystkim radzą. Ktoś ma jakieś informacje o ich obecnej sytuacji finansowej?

kimi
@kimi 28.01.2015 03:15

oczywiście są firmy które specjalizują się w jednej określonej branży i są na pewno w nich właśnie specjalistami . Są też takie jak Magnolia chociażby, które muszą imać się wielu tematów, aby móc powiązać koniec z końcem . Ja osobiście do firmy nic nie mam, ale preferuje pierwszy sposób prowadzenia interesów.

Pojstry

A co miałoby być nie tak z Magnolią, że obawiacie się najgorszego u nich? Być może pracownicy nie są zainteresowani pomocą kandydatom co byłoby trochę z ich strony bezpodstawne. Mam nadzieję, że ktoś tu wspomoże informacjami co i jak w tym przedsiębiorstwie się dzieje,że można tam patrzeć wielowątkowo? Mnie zastanawia sam proces rekrutacji - jak wygląda.

Eryk

no to jest ta praca czy nie ma? Bo od maja ani widu, ani slychu na tym forum. Oglaszali sie jeszcze w wakacje, ale slyszalem, ze szybko sie zamkneli...

jarek

Zt ego co własnie sprawdziłem, to PPHU MAGNOLIA nie ma aktualnie rejestru w krsie, ale ich strona internetowa działa, co się dzieje?

Jan

Bardzo dobrze, że wszyscy umieszczają informacje o takich firmach i ludziach. Na szczęście teraz o wszystkim można dowiedzieć się z internetu. Dzięki takim informacjom uniknę fuszerki, bo chciałem zlecić prace u siebie na budowie i brałem pod uwagę również tą firmę. Im więcej informacji tym lepiej, trzeba unikać takich ludzi.

xXxXx - 2010-02-04 11:24:45 pFF.. Panie 'Były Pracowniku FUH Magnolia Zgadzam się. Tylko banda nierobów tzw. procowników zamieszcza takie komentarze. Na miejscu obrażanego wystąpiłbym o odszkodowanie od tych pseudo uczciwych. Koko

Klient

Jak najbardziej polecam firmę 'Magnolia'. Założenie ogrodu trwało niewiele ponad tydzień. Jestem zachwycona! pozdrawiam

tOMAJ

Firma Magnolia i jej właściciel to [usunięte przez moderatora] . Byłem jego podwykonawcą do tej pory ne dostałem wynagrodzenia. Było ono przekładane z tygodnia na tydzień . Gdy dzwoniłem do [usunięte przez moderatora] odpowiadał że sam nie ma pieniędzy i nie może mi pomóc. Ostatnim razem zanim zmienił numer telefonu niby leżał w szpitalu .

poszkodowany

Niestety nie polecam. Niesolidny, od kilku miesięcy przeciąga spotkanie. Dzisiaj stwierdziłem że ma już wyłączony swój telefon. Czy ktoś zna nowy numer?

brukarz

[usunięte przez moderatora] i jego magnolia to jeden wielki wałek!!!! [usunięte przez moderatora] obiecuje niezłą kase,a potem przychodzi i płacze jak dziecko,że coś tam sie stało i zaplaci za 2-3 dni...I tak w kółko!!!!!Nie dajcie sie złapać na tę firmę!!!!

podwykonawca

Zobowiązania wobec Magnolia [usunięte przez moderatora] skompensuję z własnymi wierzytelnościami wobec owej firmy. Z korzyścią dla zobowiązanego.

Ostrzegam przed [usunięte przez moderatora] właścicielem firmy Magnolia! Jest osobą nie rzetelną, nie wywiązującą się z powierzonych zamówień, i nie wypłacalny dla podwykonawców ( nigdy nie posiadał własnych pracowników)!

Niewiarygodny pracodawca pod względem wypłacania należności pracownikom. Jakość wykonanych prac - mierna. Firma nie zasługuje poleceniom wykonania jakichkolwiek prac budowlanych!

Zostaw opinię o PPHU MAGNOLIA - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU MAGNOLIA