PPHU Elektroplasmet

Jakubów

Opinie o PPHU Elektroplasmet

marek

Witam, dawno nikogo nie było, jak może ktoś wie jak obecnie wygląda sytuacja w firmie PPHU Elektroplasmet?

janek

...a ja z chęcią bym tam wrócił... niestety musiałem się wyprowadzić, a w moich okolicach nie mają oddziału, zwiedziłem pół Polski towarzystwo pierwszorzędne a za nadgodziny płacą tyle że z chęcią je bierzesz (aż żal że tak rzadko można było jeździć po fajrancie:-) POLECAM a na szefa złego słowa nie mogę powiedzieć

R.

pracowałem 2tyg i strzeliłem drzwiami Tyĺko nie to wole jechać na truskawki do Holandi

ja

tak znam i odradzam!!!!!!

anonim - 2010-03-20 14:13:13 Dodaj opinie o PPHU Elektroplasmet - Jakubów. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. najgorsza firma w jakiej można pracować zero perspsktyw zarządzana przez niekompetentną osobę!!! samo dno, zwykły zakład kowalski (bo taka jest tam technologia) na peryferiach!!!

Zostaw opinię o PPHU Elektroplasmet - Jakubów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Elektroplasmet