Kronospan

Opinie o Kronospan

PatrykBidoń

Nie polecam pracy w tej firmie z racji braku kultury i szacunku dla pracownika.

marek

Niezbyt miło oceniam pracę w Kronospanie. Nie będę się rozpisywał gdzie pracowałem, gdyż wszędzie jest podobnie. Niech ktoś nie liczy, że skoro startuje do Mielca, to nie warto się przejmować opiniami o Szczecinku itp. To że startujesz na umysłowego, nie znaczy że będą cie traktować lepiej niż wózkowego. Trzeba przyznać, że zasady w tej firmie są jasno określone i z moich obserwacji wynika, że w dużej mierze każdy traktowany jest jedną miarą. Czy warto pracować? Zależy od człowieka. Można zarobić całkiem nieźle, fabryki są na takich wygwizdajewach, że bezrobocie powoduje że chętni zawsze będą, a pieniądze oferowane wydają się atrakcyjne. Można trafić na ciekawe zadania. Jak dobrze trafisz to nawet podszkolisz angielski, czy niemiecki. Można zdobyć cenne doświadczenie, a szkoła życia jaką dostaniesz na pewno będzie doceniona przez przyszłego pracodawcę (bo to że w końcu zmienisz prace jest niemal pewne). Pytanie tylko za jaką cenę. Jeśli jesteś w stanie poświęcić cały swój czas (także wolny), zdrowie i energię na pracę w tej firmie i do tego nie będziesz za to oczekiwał godziwej wypłaty, to firma jest idealna dla ciebie. Moja rada dla wszystkich startujących do Kronospanu - na rozmowie pytajcie o wszystko, nawet o to co wydaje się wam błahostką, jeżeli coś jest białe spytajcie, czy na pewno jest białe, żeby potem nie było rozczarowania. Konkretnie wyceńcie swoje umiejętności, nie myślcie że po okresie próbnym dostaniecie podwyżkę, nie zaniżajcie cennika z obawy, że pewnie znajdzie się ktoś tańszy. Ustalcie sobie absolutne minimum, np. X pln, które będzie was w 100% satysfakcjonować za pracę na pełen etat (8h). Jeżeli już taką kwotę ustalicie to na rozmowie zażądajcie 2*X i nie zejdźcie nawet o złotówkę. W innym wypadku nie przedłużycie umowy, bądź popracujecie z rok i w końcu sami odejdziecie, niedocenieni, zmęczeni fizycznie, psychicznie. Najważniejsze to być świadomym tego, że kwota wynegocjowana to pieniądze za nawet 12h dzień pracy, pracę w weekendy, brak jakiegokolwiek socjalu, pełną dyspozycyjność (telefony), całkowity brak pewności zatrudnienia itp. itd. Ja firmy nie polecam.

hyj

loki - słuchaj stary, pytasz o warunki pracy na Białorusi? no cóż; 1.alkohol tani 2.dziewczyny tanie 3. w pracy cię kładą i masują 4. psycholog cały czas dba o twój rozwój emocjonalny pogieło cię?? a ja zapytam jak to jest na zmywaku w angli? jak to jest przy ziemniakach na jersey? jak to jest na truskawkach w holandi?

qwert

niestety wszystko jest prawda!!! Było jeszcze więcej wpisów na temat nieprawidłowości w zakładzie tylko nie wiedzieć czemu zostały osunięte

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kronospan ? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Dawid

Jakiego mniej więcej poziomu zarobkowego można się na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży spodziewać? Czy duża jest rotacja w tym dziale? Jakie mieliście doświadczenie z tym stanowiskiem?

antek

Witam, Jakie zarobki i co myślicie o stanowisku specjalisty ds. sprzedaży (Rosja)? Ile płacą mniej więcej??

denis

jest ogloszenie na handlowca w kronospan i to widze w roznych rejonach polski.. czy to jakas masowka?? jak wygladaja zarobki takiego pracownika?? warto w tym harakterze starac sie tam o prace ?? wiem ze inaczej jest na produkcji a inaczej maja handlowcy..ale jakies szczegoly prosze :) powyzej niczego nie wyczytalem w temacie a kilka pytan juz bylo... o co chodzi ??

kamilo

Jesli starasz się w tym momencie na stanowisko operatora ładowarki to nie radze ja pracowałem na tym stanowisku duża odpowiedzialność a wynagrodzenie w żadnym stopniu nie współmierne najniższa krajowa i 12h na okrągło i wieczne pretensje , że coś nie tak zrobione wielu rzeczy trzeba się samemu domyślać, (usunięte przez administratora) żadnej dynamiki czy rozwoju kupa starych zaślepionych pracowników.

gość
@kamilo

witam a gdzie pracowales na ladowarce w stzelcach bo ja dostałem propozycje pracy na ładowarce w stzelcach prosze o podpowiedz jaka to robota

lesser

Nic nie piszecie na temat zarobków na PH jakimi autami jezdza i czy podklejonego mają GPSa a to mnie interesuje...oczywiscie chce pracowac.. i potrafie cieżko ale na zasadach partnerskich a nie jak (usunięte przez administratora):) czy warto zmieniać to co mam?? podpowie ktos ?? dzieki z góry

kakakakak

Dzień dobry wszystkim, Startuję na stanowisko specjalisty ds ochrony środowiska w Mielcu.Mam pytanie jak tam traktują ludzi w biurze oraz jaka pensja jest na takie stanowiska? Życzę miłego dnia i dziękuję z góry za odpowiedzi.

Polak mały

No masz premie uznaniową której nigdy nie dostaniesz bo zawsze się znajdzie przecież jakiś powód żeby ją zabrać i to od razu na 3miesiące a bez premii w systemie 4brygadowym nawet nie opłaca sie pracować bo mniej zarobisz niż w każdej innej pracy w systemie od pon do piątku po 8 godz. a w krono pracujesz po 12 co tydzien i zero szacunku dla pracownika przekleństwa obelgi itp

kkk

pracowalam w kronospan, firma moze dobrze placi, ale nie gwarantuje ci ze zotaniesz tam dluzej, podsuneli mi umowe smieciowke, zatrudniaja na 3 miesieczny okres probny, po czym mowia -do widzenia- a jak zegnaja,mialam umowe na krotko w ostatnim dniu powiedziala mi kadrowa ze jednak juz nie pracuje, po prostu o tak, spakowalam rzeczy i wyszlam, i na dodatek dodala, no wiesz to jest Kronospan- tutaj jest wszystko mozliwe, dziewczyny z dzialu zakupow zmieniaja sie czesto,kierownicy z innyych miast robia z ludzmi co im sie podoba, cwaniaki, wyzwiska, w tej firmie naprawde wszystko jest mozliwe, zdecydowanie nie polecam, traktuja ludzi jak Smieci, pracowalam po 10 godzin po czym mowia ci bye, jednak wezmiemy sobie inna osoba na proba, i tak wlasnie firma sie trzyma na takim oszukiwaniui ludzi, ZDECYDOWANIE NIE POLECAM FIRMY, JESLI SZUKASZ CZEGOS NA STALE TO NIE KRONOSPAN!!!!!!!!!

UA-PL

Absolutnie sie zgadzam !!!

bober23

witam a jak wyglad sytuacja na stanowisku operatora wozka widlowego w mielcu?? prosze o opinie bo mam rozmowe pozdro

zdegustowany
@bober23

Polega ona na jeżdżeniu wózkiem widłowym:)

malina

Jeśli praca na kontroli to tylko przez agencję pracy. Jak nie masz pracy spróbój sił. Jesli gdzieś pracujesz to pamiętaj że przy redukcjach polecisz pierwsza. Firma płaci solidnie ale nie daje stabilność pracy.

takaona

Czy pracują tam kobiety? Chodzi mi o produkcję a konkretnie o stanowisko kontroler jakości. Jest oferta w UP i tak się zastanawiam.

kupiec

znowu pojawiło się ogłoszenie na speca od zakupów czy ktoś może wie skąd tak spore zapotrzebowanie na to stanowisko? czy ktoś może pracował w tej fabryce w tym dziale? Czy warto aplikowac bo ostatnio czytałem gdzies że tam bardzo często szukają bo ludzie uciekają a ją chciałbym zmienić pracę ale nie na miesiąc. proszę o sugestie i informacje jak tam jest?

nick

Witam, aktualnie potrzebują przedstawiciela handlowego, czy może mi ktoś napisać coś więcej na temat warunków: pieniądze, samochód, raportowanie, targety sprzedażowe, atmosfera w zespole,

artek

witam a jakie sa place w dziale sprzedazy? warto aplikowac? jakimi autami jezdza ph?

Bożena

Nie jestem supertwardzielem, ale doceniam to, że mam dobrą pracę i jeśli tylko robię, co do mnie należy, nikt się mnie nie czepia. Tak powinno być wszędzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kronospan - Bogumiłów

Kronospan