joker

Jelenia góra

Opinie o joker

Ishiru

To jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a a nie firma wkrecają ludzi że mają 6 grup interwencyjnych a tak naprawde sa dwie i jeszcze do tego auta im sie co chwila psują. Nie mówiac juz o Ładzie która jeździ po Kapaczu, wielka firma ale tylko na naklejkach

Nie jest tak żle w Jokerze.Na rynek wchodzą firmy kogućik,za połowe stawki.Dziatki maja 4 zl i sie ćieszą.Zabieraja nam prace.To ochrona to śmieszne.Emeryt licencja i pierwsza grupa.Joker przynajmiej płaći.Ijest jedna z najlepszych i największych w Jeleniej Górze.

Zostaw opinię o joker - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie joker