Buro Happold

Opinie o Buro Happold

zastanawiam sie nad praca tutaj

czy ta zła atmosfera, mobbing to dotyczy stanowisk typu rekruter czy inżynierskich?

Wójt

Pocalujta w

Firma technologicznie jest w latach 90tych. Relacje z pracownikami feudalne. Ciągły mobbing i starzy pracownicy nie chcą się dzielić wiedzą. Atmosfera jak w Biedronce tylko Pampersy trzeba mieć swoje.

bardzo niskie wynagrodzenie. zle traktuja pracownikow i nadgodziny sa czesciowo do obioru czesciowo za darmo. firma niby rosnie na rysnku ale atmosfera w biurze jest fatalna. organizacja projektow i pracy ponizej poziomu przyzwoitosci. nie polecam.

takze ten

Dobra firma dla inżyniera Profesjonalnie zarządzana Wykonująca ciekawe i bardzo duże projekty Ze stosunkowo dobrą atmosferą pracy. Jedyny minus to niskie wynagrodzenie, za to sa kursy jezyków obcych

Zostaw opinię o Buro Happold - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Buro Happold