Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A.

Lądek-Zdrój

Opinie o Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A.

get

Na spokojnie jest szansa, żeby zdobyć wyższe zarobki niż te 1300zł @jadzia, bo dochodzą do tego odpowiednie premie czy socjale więc jest jeszcze o co walczyć. Przecież urozmaicone zatrudnienie to już jest połowa sukcesu więc nie ma co narzekać za w czasu.

fizjoterapeuta

Zdecydowanie nie polecam, przyjmują fizjoterapeutów mówią że na stałe a po sześciu miesiącach zwalniają (okres zimowy, brak pacjentów), później mówią że przyjmą ale dopiero za 3 miesiące. Praca ok, klimat spoko ale niewystarczająco na 6 miesięcy pracy za 1300 zł.

Zostaw opinię o Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A. - Lądek-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A.