VOLZ Polska Sp. z o. o.

Wrocław

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o VOLZ Polska Sp. z o. o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VOLZ Polska Sp. z o. o.

seventy

no mam nadzieję, że się odezwą bo podobno mają szukać pracowników teraz

Jan

Szanowni Państwo, ta firma należy do pierwszej trójki w Europie i do pierwszych pięciu firm w świecie w swojej branży. Ona jest znana i po prostu się na świecie liczy i wie, co robi. Jej wyroby są sprzedawane w ponad 30 krajach świata! Idą na platformy wiertnicze, do budowy statków, dla ultraszybkiej kolei i dla maszyn i urządzeń o ciśnieniu roboczym nawet ponad trzystu atmosfer. W roku 2015 firma macierzysta Volz Gruppe (www.volz.de) obchodzi 90-lecie istnienia, a firma we Wrocławiu zatrudnia już 140 osób i istnieje już 18 lat. Moi przedmówcy sprzed 5 lat chyba nie mają nawet o tym pojęcia. Tylko by wszystko opluwali i chlali piwo na nocnej zmianie i chowali się po katach. A następnie czekają na pochwały i podwyżki. Warunki pracy i wynagrodzenia są z roku na rok coraz lepsze - ale dla tych, co pogłębiają swoje umiejętności zawodowe i normalnie pracują. A nie dla obiboków, pijaków i tych, co tylko narzekają. Firma ma bardzo solidną pozycję finansową. Jest strategicznym partnerem Technikum Mechanicznego (Zespół Szkół Nr 18 we Wrocławiu) i dla CKP. Proszę zapytać o to nauczycieli i dyrekcje. Bierze co roku około ok. 60 praktykantów i jest pewnym miejscem pracy na wiele lat. I przyjmuje niemal każdego, co ma pojęcie o obróbce skrawaniem. Czy te szkoły współpracowałyby z byle jaką firmą? O firmie Volz były emitowane i będą nakręcane dalsze reportaże w Telewizji Wrocław na temat kształcenia zawodowego, jak również jest prezentowana na wojewódzkich seminariach dla nauczycieli zawodu. Czy tak poważne instytucje chciałyby współpracować z byle kim? To raczej ci opluwający firmę powinni się zastanowić, co oni sobą reprezentują. Z pewnością od wielu lat już ich nie ma w tej firmie, ale ich zakłamane wpisy okłamują ludzi, którzy szukają normalnego miejsca pracy.

Zostaw opinię o VOLZ Polska Sp. z o. o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VOLZ Polska Sp. z o. o.