Opinie o Ekotrade w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ekotrade. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ekotrade o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekotrade w Szczecin

Moneta

Super praca i firma 210zł dniówki (12h) za zbijanie bąków.

Kryters
@Moneta

Słodzik to z ciebie widzę dobry. Brało się i 320 za dniówkę co nie znaczy wcale że jest tu wspaniale. Tak firma to dno jak cała ta ochrona!

Jasiu D.
@Moneta

17,50/godz. czyli 210 zł za 12 godz. to w ekotragedii płacą tylko za całowanie w d..ę.

Paulina

@Zenek nie wydaje mi się, żeby to była merytoryczna odpowiedź na moje pytanie. Teraz firma Ekotrade poszukuje PRACOWNIKÓW OCHRONY KWALIFIKOWANYCH i NIEKWALIFIKOWANYCH, PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH, RECEPCJONISTKI, HOSTESSY. Czy ktoś pracował na tych stanowiskach i powie jak wyglądała praca?

Ekomen
@Paulina

Chcesz się męczyć w tym temacie to droga wolna. Jak nie wejdzie ci pęsia na czas to co zrobisz.? A tak tu jest. Dziadostwo kur.. i tyle!

EkoDziadek

Krutko i w temacie. Lipa kasa, płacone na okrągło z opuźnieniem, stare ciuchy i ekipa rodem z pod budki z piwem.

Jasiu D.

Pierwsza wypłata za grudzień 2017 i już zapomnieli zapłacić za godziny nocne i ekwiwalent za pranie odzieży.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ekotrade. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Paulina

@ZENEK piszesz, że firma Ekotrade nie płaci tak, jak powinna płacić. Co masz konkretnie na myśli? Czy wspominasz tutaj o jakiejś konkretnej sytuacji, która Cię spotkała? Czekamy na Twoją ocenę.

PAWEŁ

NO TAK MACIE RACJE TAKA FILMA NIE POWINNA ISTNIEC NA NASZYM RYNKU

Antyekotrade.

Wszystko co piszecie to prawda,pracowałem w tej firmie 2 miesiące i podziękowałem i zrezygnowałem ,to oszuści żerujące na naiwności ludziej kto mądrzejszy to zrezygnuje,ta firma powinna zmaleść się w sądzie za oszustwa podatkowe i zusowskie i co do wynagrodzenia dla pracowników,gdy zadzwonisz do biura to nic niby bie widzą i każą ci zadzwonić do koordynatora który ,oczywi ście nie odbiera telefonu..Jednym zdaniem,firma któr powinna przestać inna ,zobaczymy co zrobią od nowego roku,jak będą musieli zapłacić 12 brutto za godzinię ,myślę że będą szukać kruczków prawnych ,aby ominąć to ,to specjaliści w oszustwach ,zamierzam zgłosić sprawę do inspekcji pracy..

ZENEK

WITAJ NIE PRACUJCIE W TEJ FILMIE PO NIE PŁACOM TAK JAK POWINNI PŁACIĆ .

edrtg

Ale to jakie teraz mają oferty pracy @mareczek? Sam chęnie bym się dowiedział, bo posiadam odpowiednie doświadczenie, a praca by mi się teraz przydała nawet jako elektryk. Wiem, że praca u nich jest w stanie zapewnić mi dobre warunki i żeby lepiej wypełniać zadania.

Zus krętactwo

Firmę odradzam wszystkim, oszukują pracowników na składach ZUS, we wrześniu płaca za miesiąc sierpień i wrzesień, tak samo zrobią w listopadzie zapłaca za październik i listopad - chodzi o umowy zlecenie. Za przepracowane 12 miesięcy w 2016r. odprowadza 10 skladek ZUS a nie 12. Nowa kombinacja pracownikom nic nie mowia o skladkach ZUS tyko, ze dwie pensje we wrzesniu. Za sierpien okolo 23 wrzesnia a 29 wrzesnia za wrzesień. Oszustwo. Walczcie o swoje.

olimpia krywka

Ja poprzeczytaniu jestem zdziwiona to ktora polecacie firms name ochrone DLA kobiety.moj email:aurelia423@wp.pl

nomed

13 dni opóźnienia wypłaty to jakaś patologia....wybaczyć?Jakiś wał to pisał!!!!!

aschikodi

Z DALEKA od tej firmy!! Ostatnia wypłata z 13 dniowym opóźnieniem!!! Nie wiem jak takie ''coś'' jest na rynku ;/

tomek

Szukam osób które chcą oddać firmę do sądu pracy zbiorowy pozew będzie bardziej brany pod uwagę firma nie powinna wogole istnieć podpisuje się dwie umowy jedna jako pracownik ochrony druga jako roznoszenie ulotek firma nie kompetentna kadrowa Irena jest tak inteligentna ze nie rozumie ze powinni mi wypłacić wynagrodzenie którego do tej pory nie mam Woźniak to najgorszy pracownik tej firmy teraz zamiast wypłacić mi pieniądze kierują mnie do biura w Koszalinie żeby jakieś po....line rachunki podpisać jak kur. .y zostawił mnie bez grosza odradzam wszystkim pracy u tych partaczy alkoholików i oszustów

tomek

Parodia na pieniądze czekam od 25 lutego miały niby zostać przelane w piątek lecz z tego co widzę nic oszuści i (usunięte przez administratora) nie przelali rozmowa z dyrektorem nic nie dała brak jalmuzny bo to nawet wypłata nie można nazwać skoro za 330 godzin wychodzi 1200 zł żenada

Biegun

Praca w ekotrade Szczecin to jakiś żart. I nie istotne czy jako kwalifikowany czy nie . Przestrzegam przed tą firmą .

druciak

widziałem , że firma ekotrade poszukuje osób do ochrony. Na swojej stronie internetowej posiadają dwie różne oferty niby na to samo stanowisko. Jedyna różnica jaka między nimi jest to , że na jedną nalezy posiadać licencje, a na drugą nie jest ona wymagana. Powiedzcie jak posiadanie licencji ma się wtedy do zarobków?

idas

hejka :-) Co dzieje sie, dlaczego nikt nic nie pisze?? slyszalem ze firma nadal funkcjonuje na rynku, nawet myslalem o pracy w ekotrade, a tu puchyyy...co sie dzieje, dajcie znac co i jak z dzialalnoscia firmy, jak zarobki, jak atmosfera z szefostwem itp.

stary wyjadacz

anonim - 2010-03-17 19:39:48 Praca w Ekotrade to jedna wielka porazka odradzam kazdemu pracowalem 6 miesiecy i wiem cos na ten temat.Lipna kasa 4zl na reke co to jest ciuchy brudne i stare daje .Jednym slowem wielkie (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!ty a powiedz mi co to za nowina przeciez teraz tak jest wszdzie, w każdej firmie, na co ty liczysz???:) też jeszcze zalezy gdzie to. taki kraj.

mlody

Witam ja pracowalem w Ekotrade ponad 2 lata nie bylo lekko ale nie bylo tak strasznie moje pierwsze obiekty w tej fimie to Targowisko Tobruk tam bylo co robic w roku 2008 i Tembud bis Bezrzecze budowa nie byly to duze pieniadze ale niewkurzalem sie tak jak w innych firmach zakladowych prywatnych obecnie pracuje w firmie Feniks niby stawka nienajgorsza ale na swoje trzeba czekac pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Ekotrade - Szczecin

• Jak się pracuje w Ekotrade?

Zobacz opinie na temat firmy Ekotrade tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekotrade?

Ekotrade