Perffarma Sp. z o.o.

Adres: Królowej Marysieńki 13 lok. 11, 02-954 Warszawa

NIP: 5212929275 KRS: 0000037860

Perffarma Sp. z o.o.

Opinie o Perffarma Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza coś się zmieniło w perffarma? Podzielcie się swoją opinią!

REC
 Opinia

Zarobki jak na PM strasznie słabe. Podstawa niska a premie... aż żal mówić. Mało motywujące do jakiejkolwiek pracy dodatkowo wypłacane z opóźnieniem około pół rocznym. Nie polecam tej firmy! Brak organizacji, zaangażowania i konsekwencji w działaniu. Pracowałem tam wiele lat temu ale ostatnio rozmawiałem z przedstawicielem i nic się nie zmieniło...

Były
 Opinia

Jeśli nie ma się doświadczenia praca ok na początek ale o wiedzę handlową trzeba postarać się samemu bo w firmie szkolenia tylko merytoryczne. Badania na pamięć, artykuły na pamięć, konkurencja na pamięć! Myślą, że tym wygrają... Targety... hmmm - jedno opakowanie może zaważyć na tym czy dostaje się premię czy nie. Tak jak napisał Były Pracownik wszystko ma być zrobione na wczoraj a kiedy tobie potrzebna jest szybka odpowiedź na pytanie to czekasz i czekasz... Masz pomysł? Nawet się z nim nie wyrywaj bo i tak Cię zignorują. Zarobki bardzo słabe jak na PM. Zero pomysłu na promocję - czyli nie wiem jak ale masz zrobić wynik. Jedyny plus to taki, że km prywatnych możesz zrobić ile chcesz tylko za paliwo płacisz. Już trochę pracuję w innej firmie i za żadne pieniądze bym tam nie wrócił.

Opinia

Tylko dla osoby która nie ma nic wspólnego z branża by się w niej obyć i isc dalej. Główna osoba w firmie E.H. nie wie czego chce. Jak ona coś chce to ma być na już, a Ty masz pomysł i potrzebujesz zgody to... brak odpowiedzi. Preparaty w ogóle nie innowacyjne, za to ceny... z kosmosu. No i parcie na wyniki. Tylko czym wojować? Ani argumentu, ani dobrej oferty handlowej. Szkolenie wprowadzające dla świeżaków tylko z merytoryka produktu, żadnego wprowadzenia w branże. Boisz się o coś zapytać, bo od razu są wyciągane wnioski przez niektóre osoby. Szefowa wymaga od innych, ale nic od siebie. Na odchodne słyszysz „nie nadajesz się”, idziesz do innej firmy i masz jedne z lepszych wyników. Ta pseudofiremka uczy jednego- jak zmienisz miejsce pracy to wydaje Ci się one rajem! Zarobki... połowa tego co w tej branży się zarabia w innych firmach.

oooo
 Opinia

Siemka, wczesniej za moich czasow peugeot 308 teraz z tego co się orientuję hyundai, nawet spoko. Moze cos sie zmienilo al z prywatnymi km nie robili problemow, oczywiscie za prywatne paliwo placisz z wlasnej kieszeni

Tampobiegł
@oooo 22.01.2018 23:30

Powiedz mi jak możesz, jak z praca? Targety realne ? Jak zarobki ?

Tampobiegł
 Opinia

Czołem, Byłem na rozmowie w perffarmie, mam 2 pytania do byłych pracowników. Na jakim poziomie są zarobki ? Jakimi autami jeżdżą przedstawiciele i ile jest km na użytek prywatny ?

PF
 Opinia

Firma jak firma. Ja nie mogę wystawić negatywnej opinii. Jak komuś chce się pracować to sobie poradzi. Pozdro.!

maniek
 Opinia

Czy ktoś wie jak się teraz tam pracuję??? Czy to praca na rok tylko?

szukający pracy
 Opinia

Szkoda czasu i benzyny na dojazd na rozmowę ! Firma w bloku ! - Czekaja na rozmowę zostałem zaproszono do pomieszczenie w którym : 1- rolety zwalone - zepsute leżą na parapecie 2- pod stoliczkiem butelki alkoholu - zubróweczke, martini etc 3- Obok mnie sterty pudeł i śmieci Nie wiedziałem czy uciekać czy zostać.. ale skoro już jechałem do wawy zostałem.. Pani E.H -bardzo miła osoba, uśmiechnięta.. natomiast jej koleżanka druga E - zadufana w sobie, nieuprzejma. Firma nie wie czego chce. Firma bez perspektyw. Zapytajcie w pierwszej lepszej aptece czy ją kojarzą i jakie maja produkty :D

kuaja
 Opinia

Ago, a próbowałaś tam dzwonić? wydaje mi się, że nie tylko staż, co praktyki wchodzą w grę

Nigdy nie
 Opinia

Ludzie to ta prowizorka jeszcze funkcjonuje ?

Był
 Opinia

Ludzie jakie doświadczenie ? Jak ktoś zdobył doświadczenie w innej firmie to ta firmę omijał bedzie szerokim łukiem. Dajcie spokój.

Ex
 Opinia

Dajcie sobie spokój żenada nie firma

pk
 Opinia

Narzędzia pracy ? bilet miesięczny, karta sim i kalkulator :-)

życie
 Opinia

Widzę piękną cenzurę, cały czas usówacie mniej pochlebne lpmentarze. Ewa Koordynatorko z Żywcaa nie ośmieszaj się więcej taka obra rada.

fakt
 Opinia

I zgadzam się z moim szanownym przedmówcą. Powinno oddzielać się te dwie sprawy. W tym przypadku zostały one precyzyjnie połączone ku efektywności zarządzania "własną marką" i stąd decyzja o "rezygnacji" z literki R.

Prawda
 Opinia

Firma Perffarma poszukuje darmowej siły roboczej. W dzisiejszych czasach kiedy pracownik działu handlowego firmy farmaceutycznej zna swoją wartość firma Perffarma idzie pod prąd i proponuje niskie ( jak na warunki branży ) warunki płacowe. Jakiś czas temu szukali na stanowisko Młodszego Konsultanta poniewaz takiemu można zapłacić mniej. Ale widzę ze teraz szukając stażystów chcą płacić jeszcze Mniej. Swoją droga zastanawiam sie czy w tej firmie pracuje jeszcze pani Ewa H.R. Kto zna ten wie jak można z eurofiran stać sie najważniejszym człowiekiem w firmie ( zaraz po panu Jacku) .

Fakt
@Prawda 31.08.2015 23:10

Potwierdzeniem wyjątkowych zdolności zarządczych - obecnie panny z odzysku E.H jest zgubienie lub pozbycie się drugiej części nazwiska czyli "R".

Prawda
@Fakt 10.09.2015 22:24

A to bardzo ciekawe, to dla mnie nowa informacja. Dlaczego mnie to nie dziwi. Kto by z taką osobą wytrzymał ?

xlkol
 Opinia

BARDZO PRZYJEMNA REKRUTACJA. RZECZOWO, NA TEMAT, BEZ ZBĘDNEGO GADANIA, KULTURALNIE. JEDYNA FIRMA Z KTÓREJ DOSTAŁEM TELEFONICZNĄ ODPOWIEDŹ Z WYNIKIEM DRUGIEGO ETAPU. MOŻE I NEGATYWNĄ (PODZIĘKOWALI MI) ALE DOBRE WRAŻENIE ZOSTANIE NA DŁUGO.

mcv
 Opinia

Rynek lokalny a nie caly kraj ? Czy ktos zartuje ? Na rynku sa firmymy o zasiegu globalnym. Wiec rynek lokalny to Polska a nie województwo. Perffarma ma produkty pokroju lizaki Plusssz z pelnym szacunkiem dla Plusssza.

Kwiatek
 Opinia

Średniej wielkości firma to .......10-12 przedstawicieli?

feliks
 Opinia

Jak wygląda rozwój na stanowisku takiego przedstawiciela? czy poszukują ludzi z wielkim doświadczeniem oraz umiejętnościami, czy poczatkujący w branży także sa mile widziani. Jak tu ze szkoleniami, czy aby przypadkiem nie robią tylko wstepnych, czyli podstawowe techniki sprzedażowe i szkolenie produktowe i na tym koniec.

Kwiatek
@feliks 14.01.2015 19:14

Odpowiedź na Twoje pytania znajdują się we wcześniejszych wpisach, chociażby z 27.09.2014.

Młody
 Opinia

Kto ich zastąpi ? Napeno nie pracownicy Perffarmy. Ta firma nie uczy pracowników niczego. To, że byli pracownicy tej frmy radzą sobie na rynku pracy poważnej farmacji to jest to tylko i wyłącznie ich zasługa. Ich determinacja,samoedukacja i chęć zaistnienia w branży powodują, że stają się lepszymi pracownikami. Perffarma ich tego ni uczy, nie ułatwia im. To nie o metody pracy tu chodzi. Farmacja poprzez ustawę refundacyjną stała się bardzo wymagająca. Szanse mają tylko Ci, którzy dzięki swojej inteligencji i elastyczności potrafią wykorzystać socjotechniki podczas wizyty w gabinecie. Promocja leków to już nie jest klepanie regółek na wizycie w gabinecie. To coś znacznie więcej.

Młody
 Opinia

Dziś kiedy branża farmaceutyczna się kurczy nie ma miejsca dla niedoświadczonych pracwników. Wiele firm "okroiło" swój sales force, a skoro dalej ktoś zatrudnia osoby bez doświadczenia to powinien być sygnał dla osoby starającej sie o tą pracę. Nie ma możlowości w poważnej firmie zatrudnić się bez doświadczenia. Nic nie astąpi wiedzy praktycznej. Uważam, że Perffarma zatrudnia takie osoby ponieważ nie płaci zbyt dużo pieniędzy, choć trzeba obiektywnie powiedzieć, że da się u nich zarobić nawet dwa razy więcej niż w Biedroncce ( z całym szacunkiem dla praconików Biedronki. W poważnej farmacji grę wchodzą inne stawki.

Zgoda
 Opinia

"Dawno ale prawda" trafiłeś w 10. Ta firma nie wiele ma wspólnego z prawdziwą branżą farmaceutyczną ( nie licząc nazwy). Nieuczyli nas co to jest mktsh, penetracja, evolucja, geo share, delta evolucji i penetracji a to podstawowe wskaźniki na podstawie których powinniśmy planować. Ale co planować może REP skoro jego przełożona nie ma zielonego pojęcia. Czy nie zastaanawiało Was dlaczego oni zatrudniają bez doświadczenia ? Ponieważ kto wie na czym polega farmacja wypunktował by ich szybko. I tego obawiali się najbardziej. "Dawno ale prawda" kiedy pracowałeś/aś w Perffarmie i jak długo ? może pracowaliśmy razem ?

Dawno ale prawda
 Opinia

Akacja czy ty czasem nie jesteś koordynatorką lub była koordynatorką teraz na innym szczeblu ze tak zaciekle atakujesz ludzi którzy obiektywnie wyrażają swoją opinie ? Firma jest zmienna i nie konsekwentna w działaniu. Argument ? Proszę bardzo: za czasów Enterolu wszystkie probiotyki -suplementy diety były wg Was do kitu. Jedyny Enterolu zarejestrowany jako lek był dobry. A poźniej co ? Suplementy diety okazały sie dobre ponieważ sami zaczęliście promować suplement =środek spożywczy. Co do korporacji typu Sandoz, Abott to nawet ich nie wymawiaj ponieważ Perffarma nie ma organizacyjnie i strukturalne nic wspólnego z firmą farmaceutyczną przez duże F. Pamiętaj promocja leków to nie klepanie wyuczonych na blachę regułek. To elastyczność i kreatywność każdego przedstawiciela i nieustanna walka intelektów. Wiesz co to jest metoda SOKRATES ? 3 xP ? Twarde zamknięcie ? Lejek truizmów ? wiesz jakie są struktury wizyty promocyjnej i jak elastyczniej przez nie przejść? W firmie eurofirany pewnie Cię tego nie nauczyli wiec i ty w Perffarmie nie nauczysz tego nikogo. Żeby sprzedawać trzeba rozumieć sprzedaż. Poczytaj w tym zakresie trochę.

akacja
 Opinia

kolego "konkurencja" nie znasz trendów panujących w tej firmie a jednocześnie znasz sprzedaże i wszystko co z tym związane??? skoro analizujesz rynek to dziwne, że w tym aspekcie nie jesteś kompetentny. A może inaczej jesteś osobą z którą firma się pożegnała a dalej uważasz, że jesteś taki wspaniały ( ALBO RACZEJ WSPANIAŁA ) i jak to wszystkie duże korporacje się o Ciebie biją co ?? ciekawe tylko czy tam sobie poradziłaś/eś czy już Cie po raz kolejny odstawili? Abott, Sandoz, co teraz za wielka firma? może czas w końcu zejść na ziemię i zająć się sobą co .... a nie mieć tak wybujałej wyobraźni....

Konkurencja
 Opinia

Nowa czasu nie tracę to jest moja praca analiza rynku farmaceutycznego stąd moje dobre informacje na temat firm sprzedaży . Niestety nie znam osobiście trendów panujących w tej firmie tak więc nie pomogę znam sytuację tylko z wpisów na go worku i z tego co ludzie powiedzą z terenu a nie mówią za dobrze o tej firmie i w sumie to co przeczytałem i ludzie powiedzieli pokryło się Powodzenia w staraniach

Nowa
 Opinia

Kolego Konkurencja po co tracić czas na analizę sprzedaży firmy, w której się nie pracuje? Schodząc z tego tematu, chcę tam dostać pracę, może dasz jakieś wskazówki jak przekonać dyrekcję, na co zwracają uwagę i jak się tam utrzymać ? Będę wdzięczna ;-)

konkurencja
 Opinia

Nowa nie kompromituj się takimi wpisami i czytaj ze zrozumieniem ja tylko stwierdziłem fakty obiektywnie ani słowa nie napisałem że komuś odradzam każdy ma swój rozum i jak jest choć trochę inteligentny to po przestudiowaniu poprzednich wpisów sam zdecyduje czy chce spróbować czy nie w danej firmie A ja uchowaj Boże nie jestem pracownikiem Perffarma tak więc żadna konkurencja dla ciebie . Dodam tylko jeszcze na marginesie że niektórzy bohaterowie z poprzednich wpisów jeszcze pracują dalej i o zgrozo coraz lepiej się mają ( do Stini to jest dopiero nie pojęte )

konkurencja
 Opinia

Nie są konkurencją tak jak mówiłem jedyne co jakoś się sprzedaje to Preparat do czyszczenia uszu . Probiotyk porażka , antyprespirant porażka paznokcie włosy porażka Pylera Mega porażka dalej nie będę wymieniał innych porażkach np strata jedynego co miało wartość enterolu i uwierz mi że mógłbym jeszcze spektakularnych niepowodzeń przytoczyć tak więc nie jest Perffarma konkurencją

nowa
@konkurencja 21.06.2014 00:29

Panie pod nickiem konkurencja czy pracujesz jeszcze w tej firmie ? Wiesz bardzo dużo o firmie. Wiec pewnie w niej pracujesz i odradzasz wszystkim innym w niej prace ponieważ obawiasz się, że przyjdą nowi którzy będą lepiej sprzedawać od Ciebie ! ;-)

Zostaw opinię o Perffarma Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perffarma Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.