Opinie o Imagine House - Centrum Szkolenia Zawodowego w Zbylitowska Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Imagine House - Centrum Szkolenia Zawodowego. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Imagine House - Centrum Szkolenia Zawodowego o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imagine House - Centrum Szkolenia Zawodowego w Zbylitowska Góra

Bartek Nowy wpis

Super. Szkolenie ok i wytłumaczone jasno. Zdałem za pierwszym razem

Wózkowa Nowy wpis

Jestem zadowolona z usług tej firmy. Można się dogadać bez żadnych problemów. Egzamin mam zdany bo instruktorzy poświęcili mi więcej czasu niż było w planie za darmo. Polecam szkolenia w Imagine House

Lopez

Witam. Dziś zdawałem i zaliczone. Polecam, nie mam żadnych zastrzeżeń do tej firmy.

Imagine House Nowy wpis
@Lopez

Bardzo dziękujemy za miłe słowa.

Gabriela Nowy wpis

Dzień dobry, czy w Imagine House - Centrum Szkolenia Zawodowego poszukują może nowego pracownika na jakieś stanowisko? Jeśli ktoś coś wie na ten temat to byłabym wdzięczna za dodanie od razu informacji na temat wymagań. Trzeba się czymś konkretnym wykazywać aby móc liczyć na zatrudnienie w firmie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Imagine House - Centrum Szkolenia Zawodowego odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Szkolony

Mialem tego pecha zapisac sie do nich n kurs. Od grudnia 2019 do dzis a jest lipiec odbyly sie dwa razy wyklady i raz praktyki, jestem kierowca zawodowym w miedzynarodowce z kat C, nie zawsze moge byc w terminie wykladow ale jak prosilem o wrzucenie z praktykami do innej grupy to bylo ok dopoki nie mieli wplaconej calej kwoty. Na wlasny koszt pojechalem 200 km prywatnym samochodem zeby zrobic praktyke bo u mnie w miescie mieli wielkie problemy zeby to zalatwic a jak juz zalatwili to w niepasujacym.dla mnie terminie. Kiedy dostali reszte pieniedzy i chcialem ponownie dolaczyc innej do grupy na praktyke to juz problem wielki i nie da sie. A wczesniej jakos sie dalo. Wniosek taki ze firma krzak i tyle. Szkoda kasy. Nawet wlasnego dlugopisu nie maja a o parku maszynowym.juz nie.wspomne(usunięte przez administratora)

Imagine House
@Szkolony

Zaczął Pan kurs w grudniu, to jedyne co się z zgadza w Pana wpisie. Wykłady już są wszystkie za nami, a to, że Pan w nich nie brał udziału, rezygnował z kursu i narzekał, to już na to żadna firma nic nie poradzi. Pana kurs i egzamin miał kończyć się w marcu, był wyznaczony egzamin, lecz egzaminy z URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO ZOSTAŁY ODWOŁANE Z POWODU PANDEMII. Piszę to dużymi literami, ponieważ do Pana nic nie dociera. Nie było problemów ze zrobieniem dla Pana praktyki, lecz problem był z Panem, że Panu nie pasują terminy, bo Pan jest kierowcą i trzeba do Pana się dostosować. A ten dojazd 200km na praktykę o którym Pan wspomina był na Pana prośbę. Panu zależało żeby pilnie wziąć udział w zajęciach praktycznych i my tą prośbę spełniliśmy. Nikt Panu nie kazał nigdzie jeździć, Pan wpadł na ten pomysł i go zrealizował. Nie ma u nas problemu z dołączeniem do innej grupy, ale jak nie ma innej grupy, to do jakiej Pan grupy chce dołączyć, to też Panu tłumaczyłem przez telefon. Nie jesteśmy firmą krzak, prowadzimy szkolenia od 14 lat na terenie całej Polski, mamy wysoką zdawalność. Można by było tutaj więcej napisać, bo podczas rozmowy tłumaczyłem Panu, jak wygląda kurs, że terminy egzaminów wyznacza Urząd Dozoru Technicznego, że pod egzaminy są ustalane szkolenia. Ale Pan ciągle swoje, że to nasza wina, że Pana nie chcemy gdzieś tam dołączyć itp. Myślałem, że po prawie 20 minutach rozmowy telefonicznej, ciągłego tłumaczenia Panu doszliśmy do jakiegoś konsensusu. Zaproponowałem Panu wycofanie z najbliższego egzaminu, który odbędzie się 10.07.2020 r. o którym został Pan poinformowany 14 dni wcześniej. Wysłaliśmy do Pana dokumenty, które trzeba wypełnić na nowo i odesłać do nas do biura w celu zapisania na kolejny egzamin. Robi Pan u nas drugi kurs za który Pan jeszcze nie zapłacił i chciał Pan go dokończyć. A teraz otrzymujemy od Pana taki wpis w internecie.

Kur Sant

Właściciel to cwaniak i tyle. Nastawiony na grupy już coś umiejące z pracy, potrzebujące uprawnień. Jak jesteś z zewnątrz to nie masz szans chłopie na dobre podejście do Ciebie i na dobre szkolenie, a jesteś jak zbędne koło u wozu. Nie polecam chłopaki kursów tutaj, bo dla nich liczą się tylko grupy z firm, dla których uprawnienia to formalność. A pojedyncze niedobitki są olewane i traktowane na (usunięte przez administratora)

Też kursant
@Kur Sant

Jest wiele prawdy w tym, co piszesz. Firma dobrze przygotowuje do egzaminu teoretycznego nastawiona na ludzi z firmy, którzy już mieli obycie z wózkiem widłowym, tylko potrzebują papierów. Natomiast jeśli nie miałeś nigdy do czynienia z wózkiem widłowym i nie masz gdzie przećwiczyć, to wtedy jest problem. Miałem w sumie 2,5 godziny zajęć praktycznych. Za pierwszym razem godzinę na zmianę we trzech, więc się może przejechałem wózkiem z paletą dwa razy. Za drugim razem przejechałem się cztery razy. Niby wszystko wiesz ale jak nie masz tego przećwiczone a na egzaminie dochodzi stres, to potem jest problem, bo nie odwróciłeś głowy cofając albo paleta jest nie do końca wideł. I egzamin oblany. A jak nie zdasz praktycznego to potem znowu musisz zaczynać od egzaminu teoretycznego.

Kurs i materiały dobre. Egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam i skorzystam w przeszłości

Mateusz

Czy jest praca również w święta ?

Szkolenie które mnie interesowało to podesty ruchome. Udało mi się zapisać w Tarnowie i grupa w której byłem zebrała się szybko. W kilka dni zaproszono mnie na szkolenie. Egzamin zdałem za pierwszym razem , z grupy prawie 20 osó nie zdało tylko 2 . Dodaje tą opinie, dlatego,że wcześniej byłem w innej firmie szkoleniowej i niestety egzaminu nie udało mi się zdać za pierwszym razem. Polecam tą firmę.

KLIJENT

(usunięte przez administratora).KURSY TRWAJĄ PO TRZY CZ.TERY MIESIĄCE . WYSYŁAJĄ DZIADKÓW NA SZKOLENIA .NIE ZDASZ EGZAMINU TO MAJA PROBLEM ZE SIĘ NIE DOUCZYŁEŚ ALBO NA KORYTARZU CI BĘDZIE MÓWIŁ CO NA EGZAMINIE PYTAJĄ BO ZAPOMNIAŁ O TYM POWIEDZIEĆ .ŻEBY SIĘ POPRAWIĆ TO JUŻ O TOBIE ZAPOMINAJĄ . NIE POLECAM TEJ SZKOŁY ............

Imagine House
@KLIJENT

Kurs trwa minimum 4 dni a termin egzaminu wyznacza tylko i wyłącznie Urząd Dozoru Technicznego i nie jest on zależny od żadnej firmy szkoleniowej. Jeżeli ktoś nie zdaje egzaminu to najprawdopodobniej się nie douczył, gdyby było inaczej egzamin zakończyłby się wynikiem pozytywnym. Każdy z naszych kursantów otrzymuje materiały do nauki wraz z pytaniami egzaminacyjnymi. Podczas oczekiwania na egzaminie, na swoją kolej, wykładowca omawia z innymi oczekującymi czego mogą pytać w formie powtórki. Każdy z naszych kursantów, któremu nie nie udało się zdać egzaminu lub się nie wstawili ma możliwość ponownego przystąpienia do egzaminu i w większości przypadków kontakt w tej sprawie jest z naszej strony po otrzymaniu pisma z Urzędu o wyniku egzaminu. Proszę podać swoje imię i nazwisko sprawdzimy jak zakończyła się Pana sprawa. Jednakże dziękujemy za opinie codziennie staramy się podnosić jakość naszych usług. Życzymy Panu sukcesów na ścieżce kariery zawodowej.

Hubert

Jestem zadowolony. Dobre materiały można się z tego dobrze przygotować do egzaminu w domu plus wykłady. Polecam

Damian

Wszystko zdane za 1 podejściem i to rozumiem ???? kursy na tak ????

Kurs przebiega bardzo dobrze. Są wykłady i praktyki. Widać że się staraj. Dziś zdałem egzamin na wózki jezdniowe zresztą zdała prawie cała grupa w Rzeszowie. Polecam

Czarek

Bardzo dobra firma, dobry pracodawca. Wiadomo, że trzeba pracować ale warto, polecam.

Klient

Robilem u nich juz trzeci Kurs, odbył się sprawnie, natomiast egzamin wyznacza Urząd Dozoru Technicznego więc nie oni mają na niego wpływ. Z tego co wiem to mają duże doświadczenie i różne ciekawe kursy, więc napewno skorzystam w przyszłości.Z czystym sumieniem polecam bo to jedna z większych I starszych firm w tej branży w naszym regionie o zasięgu ogólnokrajowym.

Zostaw merytoryczną opinię o Imagine House - Centrum Szkolenia Zawodowego - Zbylitowska Góra

Imagine House - Centrum Szkolenia Zawodowego