TV POLSAT

TV POLSAT

Opinie o TV POLSAT

Toni

„Kabaret na żywo” emisja 02.04.2017r – był ogłoszony konkurs na własne określenie dla słowa „kabaret” a nagrodą miał być samochód lub 60 000zł. Wysłałem kilka /płatnych/ sms – cała procedura i w ostatnim wysłałem własną propozycję określenia na ten konkurs. Chętnie bym zobaczył publikację określenia, które wygrało /kto wygrał?/ Gdzie taką publikację można zobaczyć ??? Mam nadzieję że nasi ulubieńcy – występujące kabarety nie biorą udziału w „ściemie” i ta nagroda istniała i została przyznana !? Pozdrawiam !!! Antoni Wróbel 606392782 toni.57@o2.pl

Zostaw opinię o TV POLSAT - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TV POLSAT