PALUMAR

Bolesławiec

Opinie o PALUMAR

olek

W ogóle jest u nich jakaś rekrutacja? Firma Palumar zajmuje się głównie zewnętrzną obsługą firm i radzą sobie z BHP, bo widziałem recenzje u nich na stronie.

Budwolaniec

polecam

Szkoła

Ja zaś uważam zgoła odmiennie, myślę, że słowa w stosunku do Pana Paluszka są krzywdzące.To kulturalny człowiek.

Prawdziwa opinia

Brak kompetencji właściciela w zakresie BHP. [usunięte przez moderatora] ! Nie polecam.

Franciszek

Profesjonalizm i elastyczność w kwestii podejścia do klienta, polecam.

Stanisław

Jestem podobnego zdania. Też korzystam z usług Pana Paluszka i bardzo chwalę sobie współpracę z nim.

Jadwiga

Bardzo solidna firma i wspaniały człowiek. Doskonała wiedza z zakresu BHP i umiejętność rozwiązywania sporów z Inspekcja Pracy oraz Inspekcją Sanitarną. Polecam także ze względu na jakośc prowadzonych szkoleń.

Zostaw opinię o PALUMAR - Bolesławiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PALUMAR