p.p.h.u Maredi

Łódź

Opinie o p.p.h.u Maredi

topik

Witam serdecznie. Jeśli chodzi o p.p.h.u Maredi i ich oferty pracy to nie liczcie na zbyt dużo w najbliiższym czasie. Podobno borykali się z jakimiś problemami i raczej nie w głowie były im zatrudnienia

kkk

Dałam auto filat 600 na gwarancji. Strasznie pukało w aucie. Po przyjeździe po auto okazało się, że brakuje połowy paliwa i niczego nie stwierdzono. Kolega, który zna się na autach zaczął sam go sprawdzać, okazało sie, że niema oleju,, a po jego wlaniu jak ręka odjął. Niepolecam choc samochód znów jest w naprawie !!!~~!!!!!!!!!!!!!!!@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oburzony

Nie polecam nikomu, auto odebrałem w gorszym stanie niż wstawiłem... z rachunkiem na ponad 2k. Na szczęście przerwałem ten łańcuszek kolejnych "nowo" znalezionych usterek. Auto zabrałem bo naciągacze rozebrali pół silnika nie wiedząc co jest przyczyną i pewnie na tym by się nie skończyło!!! ODRADZAM WSZYSTKIM, NACIĄGACZE BEZ WIEDZY

marek

byłem w tym przybytku dwa razy i za każdym razem musiałem jechać do innego mechanika nic nigdy nie ustalili.Odpowiadali że wszystko jest dobrze i gdyby komputer zresetowali skasowali 150 zł. i do widzenia.Dziadostwo i brak kompetencji.Wszyscy robią sztuczny tłok. Nigdy więcej do tych naciągaczy nie pojadę . Totalna porażka !!!

anonim2

Byłem lakiernikiem w Maredi, syf, malaria, a co do pensji...850 zł za miesiąc pracy, nawet po godzinach, umowa o pracę tak skonstruowana że szok, sprzątaczka zarabia 2 razy tyle! dziadostwo nie z tej ziemi!!! oszuści, nie polecam ani pracy tam ani tego serwisu

Byłem tam mechanikiem przez rok i powiem tak...syf i malaria! Brak narzędzi, musiałem swoje z domu przynosić bo nie miałem czym kręcić. Pensja to tragedia, zarobki tak gówniane tyle co woźna ma w szkole! Szef serwisu Pan (usunięte przez administratora) to młoda osoba, która o zarządzaniu nie ma bladego pojęcia, jak ktoś chce iść do Maredi to tylko jeśli jest desperatem!

lianna

Już wcześniej podejrzewałam że PPHU MAREDI to bardzo nieżetalna firma,lecz teraz jestem tego pewna:oddałam samochód do regulacji zaworów z dużym przebiegiem,nie poinformowałam przy tym,że trzy miesiące temu wymieniłam pasek rozrządu.Pracownicy chcieli mnie naciągnąć na zgodę na wymianę paska,gdy kategorycznie odmówiłam stwierdzili że i tak nie odbiorę samochodu ,bo on już nie odpali!! myśląc iż po tak dużym przebiegu należy się spodziewać awarii paska BESZCZELNIE PRZECIELI 3/4 SZEROKOŚCI PASKA! Gdy mąż zholował auto na warsztat i mechanik dostał się do rozrządu zobaczył prawie nowy pasek(jeszcze z napisami!)przecięty nożem . Jest to karygodne aby taka firma w ten sposób działała!! Nic dziwnego,że klijentów coraz mniej,i że strykowska musiała się zamknąć! Gratuluje pomysłu na szybką kasę!!

Zostaw opinię o p.p.h.u Maredi - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie p.p.h.u Maredi