Opinie o TBA Express w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TBA Express. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TBA Express o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TBA Express w Warszawa

magazynier

Szkoda, że po tych kilku gorzkich słowach nikt nie jest w stanie napisać kilka słów prawdy (a co dopiero jeszcze się ujawnić). Prawda w oczy kole? Siedem lat w Siódemce, epizod w DPD i rok w TBA na magazynie z nieskazitelną opinią i dbanie o przesyłki w imię kogo i czego? SUPER!

Przewoźnik

Spolka ma problemy od samego poczatku. Nigdy nam w terminie nie placila. Więc przestań pierd.....c i zwalac wine na przewoźników patafianie. Przex spółkę przewoźnicy potracili kasę i kupę zdrowia psychicznego. Jak również spokoju, bo czlowiek po 10 razu dziennie tylko sprawdza konto i czy jakiś iochłap z faktury wszedł czy nie ? I tak od roku !

bydzia

czy ktos wie co zrobić by byla nadzieja na odzyskanie utraconych pieniędzy z pobrań ? Czy Policja przyjmie doniesienie ?? Bo wydaje mi się że tylko sąd i pozew prywatny

Wysylac by chcieli po 5 zl, a brac za wysylke 25zl

kiler
@Anonim

Ostatnio miałem znajomego z Austrii, który stwierdził, że ceny przesyłek mają porównywalne jak u nas. Dziwne, że im się opłaca a nam nie. To nie socjalizm, że wprowadzasz sobie cenę sztywną. A co do kurierów, którzy nie wpłacili pieniędzy za pobrania, no cóż trzeba być i...... i nie wiedzieć, że z wyrokiem karnym na karku trudno szukać zatrudnienia.

Przedstawiciel Handlowy

Dziś widziałem samochód firmowy TBA EXPRESS i to skłoniło mnie do podzielenia się wrażeniami z wizyty w wymienionej firmie. Powiem jak przebiegła u mnie rekrutacja, która odbyła się w marcu. Zaprosiła mnie miła brunetka pani A. (imię zapamiętałem) na rozmowę rekrutacyjną na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Podczas samej rozmowy były dwie panie, które wywarły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze – oczywiście test sprzedażowy podczas rozmowy telefonicznej, pytania o poprzednią firmę kurierską, w której pracowałem jako PH i o ścieżkę zawodową. Właściwie nic szczególnego. Odniosłem wrażenie, że panie były bardziej stremowane niż ja. Szczególnie pani A. No i teraz nawiąże, do niesmaku, który pozostał po spotkaniu… Kiedy po spotkaniu pani A. mnie odprowadzała dała mi do zrozumienia, że mam pracę. Że rozmowa wypadła świetnie i wyraziła nadzieję, że przez dwa tygodnie inna firma mnie nie podbierze. Powiedziałem, że skoro tak to już nie będę szukał. Ucieszyłem się- O NAIWNY-, że „mam pracę” w sektorze, na którym się znam i który lubię. Młoda dama miała odezwać się w przeciągu 2 tygodni. Ja przestałem szukać, w naiwności na obiecaną pracę, a tu ani przez 2 tygodnie nie ma telefonu ani nawet po. W ogóle ani słowa „przepraszam”, ale wybraliśmy kogoś innego czy tym podobne formułki. Myślę, że to nie fajna i nie poważna zabawa z obietnicami pracy osobom poszukującym. Zmarnowałem ponad 2 tygodnie na czekanie. Tak więc moja rada. Nawet jak powiedzą że masz pracę to szukaj dalej, bo możesz się nie miło zdziwić co do obietnic osób rekrutujących w TBA EXPRESS.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
/////////////////

paczki powinny byc wysylane po min 20 zl i taka cena pomina byc sztywna w kazdej firmie kurierskiej i by nie bylo teraz klopotu ta kurierka w polsce juz sie powoli konczy taka jest prawda kuriezy w miescie jezdza za 2.4 zl kpiny ile tego trzeba rozwiesc zeby glodowe 5 tys zarobiz na swojej dzialalnosc a klijeci wysylajacy by chcieli za paczke najlepiej 5 zl zaplacic zastanowmy sie wszyscy jak to ma dzialac

klient
@/////////////////

idź pracować do ups'u tam tyle chcą za paczki.. będziesz miał dobrze :)

A sortownia centralna dzisiaj dziala? Jestescie w pracy? Sa paczki?

A jaki oddział?

dio

SMS od kierownika oddziału z godz.19.37.'Witam ,dzisiejsza informacja od zarządu jest taka że wstrzymujemy działalność operacyjną i jutro na oddziale nikogo nie będzie."

bagno

ja dzisiaj zrobiłem korektę faktury do zera nie będę płacił dochodowego i vatu

Magazynier

Do xxx.Czytaj ze zrozumieniem. Nie jestem kurierem i ich nie bronie, zarządu też nie bronię bo w nim nie jestem, ale przez te osoby setki ludzi pozbywa się pracy

xxx

Czy widziałeś gdzieś firmy ochroniarskie które kompensują sobie pieniądz odbierane np. ze sklepów ? Nazwij sprawy po imieniu pieniądze zostały skradzione i na to są odpowiednie paragrafy. Dodam więcej to z waszej winy spółka ma dzisiaj takie problemy a na to też są paragrafy. To że firma wam nie zapłaciła faktury no cóż w Polsce 80 % faktur nie jest płacone w terminie. Należy firmę wezwać do zapłaty etc... na to są też paragrafy.

magazynier

96%-to spiryt rektyfikowany i tyle samo szamba na tym forum. Piszcie jak jest a nie jakieś bajki i w dodatku osoby które g...no wiedzą i się znają. TBA to prawda zalegała z fakturami dla kurierów co nie znaczy że mogli zatrzymać sobie pobrania. Jak dobrze sobie przypomina w Siódemce kurier za nie rozliczenie się w kasie z pobrań na drugi dzień został zabrany w kajdanach na komisariat. Finał taki że oddał wszystko i zwolniony z paragrafu. Kradzież paczki, czy przywłaszczenie-żenada, to okradanie klienta, odbiowcy i nadawcy. Jak by nie patrzeć-paragraf i paka. Skoro sytuacja była od jakiegoś czasu nie jasna to już dawno trzeba było pier...ąć wypowiedzenie i zgłosić sprawę do sądu o spłatę należności. Z drugiej strony medalu ( do zarządu i tego cwaniaka xxx - CZAS ZAPIERDALAĆ JAK CHCESZ CHODZIĆ BEZ OGLĄDANIA SIĘ ZA SIEBIE) to nie są groźby ale kto wie ile ludzie mają cierpliwości w całej Polsce. Oby firma stanęła na nogi bo szkoda żeby przez kilku lub kilkadziesiąt ludzi pracę straciło kilkaset wspaniałych osób którym chce się pracować za 11 PLN brutto. Pozdro. Byd.

aa
@magazynier

dobrze piszesz kolego

abc

W sprawach karnych zarząd odpowiada swoim prywatnym majątkiem. Tak samo przewoźnicy. Niezapłacenie przez spółkę za usługi to jest sprawa cywilna, kurierzy są bezbronni w razie upadłości. Natomiast kradzież paczek lub pieniędzy (np z pobrań), nieważne czy przez kurierów czy spółkę, to jest art 286 kk, takie sprawy kończą się zazwyczaj wyrokiem więzienia w zawieszeniu i obowiązkiem naprawienia szkody(czyli zapłatę) pod rygorem odwieszenia kary. Dla kurierów dobrej rady nie mam, dla klientów, którym zostały ukradzione paczki lub pieniądze z pobrań - zgłoszenie do najbliższej prokuratury o podejrzenie przestępstwa oszustwa/kradzieży.

A w WAW co sie dzieje, rozwozicie paczki? One ida przez sortownie lucmierzu? Co bedzie jutro?

fraydey

aaa - ja pierdziele, to już jest absurd... jak możesz pisać takie pierdoły. UKRADLI. Powie ci to pierwszy student prawa i policjant, który to mi dziś na komendzie wyłożył. Rozumiem, że jak mi ktoś nie zapłaci za fakturę mam iść do banku i wziąć pieniądze z banku celem zabezpieczenia. Obudź się cżłowieku

aaa
@fraydey

to ty się obudz i czytaj uważnie co ja pisze! bo chyba Ci się cosik pomyliło :) ps alsolutnie się z tobą zgadzam. ale czytaj uważniej

Maq
@fraydey

Zapoznaj się z pojęciem KOMPENSATA.

bumbum

cos mi smierdzi to jedna wielka nagonka na TBA, dzis kurier przywiozl nam przesylke, przesledzilismy okolo 300 nadanych przesylek w okresie 20.05.2016 - 03.06.2016 i praktycznie tylko 6 nie zostalo doręczonych, dzwonilismy do klientow co zrobic czy sa w stanie poczekac okazalo sie ze 2 z nich przesylke odebralo. Problem jest za to w zwrocie pobran - ale to moze wynikac z braku nowych wysylek i naplywu kapitalu.

Duzy Klient

Po 18:00 zaksiegowana pobranie z 1 dnia. W ogolnym rozrachunku 2 dni do tyłu.

Klientka

Ja szukam dalej bo widze ze latwo nie bedzie. Wszystkim poszkodowanym zycze aby odzyskali co swoje. A czy firmie uda sie "odbudowac" zaufanie klientow i kurierow hmmm nie wiem, ale tez tego zycze, bo z wczesniejszych wpisow widzialam ze wszystko bylo ok:). Aaa a dla klientow czytajcie o firmach posredniczacych bo kilka tez jest takich z ktorymi klienci maja problem a strony nadal sa i paczki mozna zamawiac

Klientka

Tylko co to da? To jest przykre ze poszkodowanych najczesciej zostawia sie z niczym, bo nie wykryto sprawcow itd....a sprawcy dalej robia co chca, tak tu jest ze wszystkim!

Klientka

Wlasnoscia nie, ale podpisujac umowe z TBA to ich powinienes sadzic i podawac na Policje tzn tak mi sie wydaje. Ja nie jestem kurierem ani nawet klientem TBA, trafilam tu przypadkiem szukajac innej firmy bo ta z ktorej uslug korzystam mowiac krotko miesiecznie bezpodstawnymi doplatami naciaga mnie srednio na 500zl miesiecznie :/ rozmowa/sprawa mnie zainteresowała, bo korzystajac z uslug firm przewozowych tez kiedys moge sie znalezc w podobnej sytuacji

xc
@Klientka

tak tak na policji trzeba podac TBA bo z ta firma jest umowa.

Zostaw merytoryczną opinię o TBA Express - Warszawa

• Jak się pracuje w TBA Express?

Zobacz opinie na temat firmy TBA Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TBA Express?

Kandydaci do pracy w TBA Express napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TBA Express