Opinie o TBA Express w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TBA Express. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TBA Express o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TBA Express w Warszawa

były pracownik Tba

Dziś poszedł przelew z FGŚP do syndyka. Jest to informacja potwierdzona telefonicznie przez urzędnika z FGŚP WAW. Syndyk ma 7 dni na przelewy. Były pracownik Tba.

Dorcia

Firma Delta City zaprasza w dniu jutrzejszym na uroczystą wigilię w siedzibie firmy ul. Bacha 2 podobno zostanie przedstawiony nowy inwestor. Jeżeli ktoś chętny podzielić się opłatkiem z właścicielami i złożyć sobie z nimi życzenia to rozpoczęcie o godzinie 17 . A może nawet będą rozdawać pieniążki kto to wie.

steward

Dostaliśmy z lokalnej prokuratury pismo, że przenoszą sprawę o ściganie przedstawicieli TBA sp. zo.o., którzy ukradli towar lub pieniądze z pobrań do prokuratury Warszawa-Praga. Paragraf wskazany w piśmie to 284 pkt 2 k.k. czyli szkoda znacznej wartości. Jesli ktoś ma przeciwko TBA sprawę prowadzoną w lokalnej prokuraturze, to radze się skontaktować z prokuraturą Warszawa-Praga bo oni starają sie złożyć to w jedną całość. Na tą chwile, co wynika z otrzymanego pisma z Prokuratury warszawa-Pragajest zgłoszeń jest na około milion złotych.

Syndyk zobaczył ile kasy ma do zarobienia i nie wziął że sobą ani jednego pracownika ani księgowej ani kadrowej nikogo kto go wdrożył w dokumentacje bo nie chciał mieć świadków. Ma swoich ludzi do których ma zaufanie i jesli cokolwiek powie ze nie dostal że nie było etc...

@Piotr

Piotr jesteś głupi jak but. Syndyk jest pracownikiem sądowym i musi działać zgodnie z prawem i jest kontrolowany bo inaczej straciły uprawnienia do wykonywania zawodu. Dlatego nie pieprz glupot

@Ania

Aniu ja ci nie naubliżałem i nie naplułem w twarz. Szanuję twoje zdanie ale niestety nie zgodzę się z tobą. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak to fukconuje

EX
@Ania

Ania a ty jesteś tępa jak 2 strona siekiery praca syndyka wygląda jak w filmie sensacyjnym zadają zabierają jak leci nawet nie liczą !!! oni maj (usunięte przez administratora) na pracowników dopiero 6 go grudnia wysłali świadectwo pracy !!!!Twierdzą że mają nawał pracy z tba a wejdź na stronę syndyka i zobacz że od 13 września przeprowadzili 5 upadłość na stronie są tylko licytacje nieruchomości a gdzie jest cały sprzęt auta wyposażenie biura itp?????

@EX

To co dotyczy pracowników etatów ych są na to ściśle regulacje prawne. Syndyk jest tylko pośrednikiem i ma zasrany obowiązek przekazać ludziom pieniądze z funduszu.

@Ania

Ty masz zasrany obowiązek. Syndyk ma tylko zgłosić dokumenty do funduszu i to koniec. Co mu zrobisz jak tego nie zrobi możesz go cmoknąć w (usunięte przez administratora) ty (usunięte przez administratora) wypaczona

@Piotr

Rozumiem że jesteś w depresji bo nie masz pracy i boisz się że nie otrzymasz zaległych wypłat ale nie usprawiedliwia cie to w wyzywaniu mnie od kurw.Twój poziom jest niski.

@Ania

Ty się martw o siebie. Syndyk był w firmie od lipca już jako nadzorca sądowy mógł robić wszystko jego (usunięte przez administratora) obowiązkiem jest zabezpieczyć interes dłużników. Czas na zgłoszenie do funduszu ma 30 dni i niestety ma w (usunięte przez administratora) to !!! Więc nie pisz mi (usunięte przez administratora) o tym że to urzędnik bo nie masz zielonego pojęcia jak to działa. Pan urzędnik celowo nie zaproponował pracy głównej kadrowej i księgowej aby nie mieć świadków i mówić co mu się podoba bo nikt tego nie będzie wstanie udowodnić.

@Piotr

Info dnia. Fsg zaakceptował wniosek zbiorczy syndyka i kasa ma być do siedmiu dni na naszych kątach. Także zobaczymy kto miał rację

analfabeta
@Ania

Wolę mieć pieniądze na koncie niż w kącie. Czytasz czasem co i jak piszesz?

@Ania

Gdyby syndyk zrobił na czas to co do niego należy to już byśmy dawno mieli pieniądze. Sprawdzę konto 22 grudnia.

Zawiedziona Tba
@Ania

Mam nadzieję że tak będzie. To był by niezły prezent przed świętami dla wszystkich zawiedzionych pracowników :-)

Przedstawiciel Handlowy

Dziś widziałem samochód firmowy TBA EXPRESS i to skłoniło mnie do podzielenia się wrażeniami z wizyty w wymienionej firmie. Powiem jak przebiegła u mnie rekrutacja, która odbyła się w marcu. Zaprosiła mnie miła brunetka pani A. (imię zapamiętałem) na rozmowę rekrutacyjną na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Podczas samej rozmowy były dwie panie, które wywarły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze – oczywiście test sprzedażowy podczas rozmowy telefonicznej, pytania o poprzednią firmę kurierską, w której pracowałem jako PH i o ścieżkę zawodową. Właściwie nic szczególnego. Odniosłem wrażenie, że panie były bardziej stremowane niż ja. Szczególnie pani A. No i teraz nawiąże, do niesmaku, który pozostał po spotkaniu… Kiedy po spotkaniu pani A. mnie odprowadzała dała mi do zrozumienia, że mam pracę. Że rozmowa wypadła świetnie i wyraziła nadzieję, że przez dwa tygodnie inna firma mnie nie podbierze. Powiedziałem, że skoro tak to już nie będę szukał. Ucieszyłem się- O NAIWNY-, że „mam pracę” w sektorze, na którym się znam i który lubię. Młoda dama miała odezwać się w przeciągu 2 tygodni. Ja przestałem szukać, w naiwności na obiecaną pracę, a tu ani przez 2 tygodnie nie ma telefonu ani nawet po. W ogóle ani słowa „przepraszam”, ale wybraliśmy kogoś innego czy tym podobne formułki. Myślę, że to nie fajna i nie poważna zabawa z obietnicami pracy osobom poszukującym. Zmarnowałem ponad 2 tygodnie na czekanie. Tak więc moja rada. Nawet jak powiedzą że masz pracę to szukaj dalej, bo możesz się nie miło zdziwić co do obietnic osób rekrutujących w TBA EXPRESS.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Były pracownik tba

Nie rozumiem czegoś? Podobno syndyk na samym starcie wystosował pismo do funduszu o wydłużenie terminu złożenia stosownych dokumentów tłumacząc pracownikom, żeby uniknąć składania korekt a teraz jeszcze ociaga się ze złożeniem korekt??????

klient

Pewnie umoza sprawę ponieważ zby dużo kurierow ukrado pobrania ale według mnie powinni ich wszystkich wsadzić na 10 lat.

Rzuty

Chodzi czy ktoś odpowiedział karnie albo czy toczy się jakaś sprawa bo z tego co widzę to same cywilne spory.

xxx

Zarząd tba siedzi od maja w delcie

Rambo
@xxx

W Delcie? A nie w Patronie czy DHL? A ja słyszałem że siedzą na Krecie i się opalają

Rzuty

Czy ktoś wie czy zostały postawione zarzuty Prezesowi?

Kibic
@Rzuty

Którego prezesa masz na myśli?

sklep

Dostałem od syndyka wezwanie za nieopłacone faktury a sam wysyłałem mu wniosek bo TBA jest mi winne 5 ray tyle, czy to jest normalne?

bolu jung
@sklep

weź zapłać i nie dyskutuj bo ludzie czekają na szmal

Kicia
@bolu jung

Ludzie czy syndyk ????

Poszukuję firmy której Tba jest dłużnikiem do cesji należnośći

Mgła

Ania - a czy ty sobie zdajesz sprawę ile razy można przekazywać dokumentację? Jak już napisałem. To kolejne podejście. Mało wiesz albo jesteś kolejną atrapą na tym portalu. No chyba że jesteś w tej radzie zakładowej , to tym bardziej twoja niewiedza jest usprawiedliwiona.

Mgła

Ponieważ jakimś trafem moje losy po raz kolejny splotły się poniekąd z firmą, instytucją. która prowadzi wasze sprawy, dowiedziałem się przy okazji że nie szybko zobaczycie swoje zaległe wypłaty. To już kolejne podejście które zakończyło się fiaskiem. Jednym słowem niekompetencja pracownika powoduje opóźnienia Podobno działa "Rada Zakładowa" Niestety panie jak usłyszałem pewną opinię mają wszystko w przysłowiowym, tyle :) takie panie łase na " funkcje" nic ponadto. Niestety dla mnie to niepocieszająca wiadomość że ów firma - instytucja "X" będzie prowadzić, mieć również udział w mojej prywatnej sprawie. wiedząc że pracują tam tak mało kompetentne osoby.

xyz
@Mgła

napisz coś więcej bo napisałeś to w taki sposób że nic nie wiadomo o co chodzi.

ania

głupoty piszesz. Wnioski syndyk już przekazał do fśg. Fśg -potwierdził

była
@ania

Kiedy mają wypłacać ??? ja mam miesięczną odprawę i 3,5 miesiąca nie zapłaconego wypłacą całość ?

maciek
@ania

jeśli syndyk nie wypłaci kasy zaległej to będę zmuszony sprzedać działkę okolice Bydgoszczy do działki dokładam swój gruby ponton i świński ryj ktoś chętny ????

@maciek

Lepiej wreszcie znajdź drugą pracę

Potwierdzam. Dziś syndyk mi powiedział iż wnioski zostały wysłane do fsg

@Ania

Naiwni. Ale z błędami i to kolejny już raz, na jakim wy świecie żyjecie? Ja biorę świński ryj. Czy to może ryj z kłami? Fajnie tu jest. Konie. Świnie. Jednym słowem całe bydło hehehe. Ktoś wcześniej wspomniał ze ponownie rusza tba. Jak zaczniecie wozić za przysłowiową 1zł zapraszam. Dam 600 kopert dziennie.

@Mgła

Wczoraj rozmawiałam i dostałam informację iż wnioski po poprawieniu już znów wysłane i obecnie fsg obrabia to i niebawem do 30 dni wyślą pieniądze czyli do 7 grudnia.

Jam
@Ania

Dziś rozmawiałam z Panią z Fgsp i 27 bodajże listopada syndyk złożył kolejne poprawki, także termin się wydłuży...

@Jam

Poczekamy:)

ex
@Ania

FSG złożyło do syndyka wnioski do wyjaśnienia w połowie listopada syndyk dopiero w 2016-12-06 złożył poprawione wnioski FSG powróciło do procesowania nie podając terminu zakończenia(zasłaniając się duża liczbą pracowników'' . Podczas procesowania mogą wyjść kolejne ,,wątki' do wyjaśnienia a znając opieszałość syndyka to może potrwać .Gdy wszystko się już będzie zgadzać FSG wysyła do syndyka $$$$ i syndyk zobowiązany jest w ciągu 7 dni przekazać pracownikom $$$. Należy składać skargi do PIP na prace syndyka to powinno przyspieszyć proces wypłacania naszych zaległości . Pozdrawiam wszystkich oczekujących !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ania

zmieńcie bajkę. Ta się już skończyła. Pozamiatane

@ania

nie jest pozamiatane bo ktoś poraz kolejny rozwalił polska firmę i wszystko wygląda na to że w porozumieniu z delta więc niech nie myśli że to tak łatwo. każdy wie że Łysa pala jest spalona a inwestorek tego jeszcze nie rozumie i gra twardziela.

cat

Zgadnijcie który z dyrektorów mógł tak napisać cytuje ? NA PYTANIE CZY MAM PROBLEM Z LUDŹMI??? ODPOWIEM ŻE OSOBIŚCIE NIE MAM TEGO PROBLEMU. DLACZEGO? PONIEWAŻ PROBLEM Z LUDŹMI MA TBA SP. Z O.O……………………!!!

xxx

kolejna firmę zapedzil w kozi róg ktos doprowadził do bankructwa. W del cie od 11 października jest zaakceptowany wniosek o upadłość. Zaraz będzie syndyk i będzie można odkupić za śmieszne pieniądze firmy i skonsolidowany i zarobić na tym około 40 milionów. Tak się kosztem normalnych ludzi zarabia pieniądze.

@xxx

Oj jaki ty jesteś wszechwiedzący.Tylko pozazdrościć mądrości.TBA rozłożyłeś wyprowadzając pieniądze do spółek w których miałeś udziały a teraz starasz się być wyrocznią Brawo . Zakłamany obraz Janosika.Paranoik z ego Herosa .Poopowiadaj jak sprzedawałeś mienie TBA tak aby syndyk nie wiedział.Opowiedz Janosiku jak sprzedałeś mienie spółki bez wiedzy syndyka ,samochody, kosze ,paleciaki ,rejestratory ,kamery itd.Pieniądze które można przeznaczyć na pensje poszły do Twojej kieszeni.Nie pieprz farmazonów o J.A. i tym co dzieje się w Delcie ,bo autorytetem nie jesteś po tym co zrobiłeś.

Adex

O ... to fajnie wreszcie ci wszyscy którzy chcieli pracować w telemarketing u i tak się pytali o socjale szkolenia itp będą mieć szansę na pracę swoich marzeń

@Adex

Nie wiem tylko czy przejdą rekrutację. Wiesz praca na niektórych stanowiskach wymaga bardzo dużych umiejetnosci.

Adex
@xxx

Kierownicy przeprowadzają rozmowy kwalifikacyjne i oceniają z kim chcą pracować

@Adex

Kierownicy czy spadochroniarze - nazywaj sprawy po imieniu !

Rysiek

Szanowni Państwo Od stycznia 2017 roku firma zamierzy wznowić dostawy paczek na terenie kraju. O szczegółach będę informował na bieżąco.

Drewno

A ja mam info że wysłali wnioski do fsg. Fsg potwierdzi l info.

HWDtba

Wypłaty rozpoczną się na początku grudnia - info sprawdzone

Beata
@HWDtba

łeb cie boli nic nie wysłali !!!!! bo się nie wyrobili ,,nie oficjalne źródło''

Zostaw merytoryczną opinię o TBA Express - Warszawa

• Jak się pracuje w TBA Express?

Zobacz opinie na temat firmy TBA Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TBA Express?

Kandydaci do pracy w TBA Express napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TBA Express