Personia

Gdynia

Opinie o Personia

Diana Solis, Specjalista ds. HR

My jako firma Personia pośredniczymy w tym procesie rekrutacyjnym i praca byłaby u naszego klienta, który jest w branży budowlanej. Na samym wstępie wymagana jest bardzo dobra znajomość języka szwedzkiego lub norweskiego. Zapraszam też do przejrzenia naszych innych ofert pracy: http://www.personia.pl/rekrutacja-2/oferty-pracy/ Pozdrawiam serdecznie

Lidia

Personia poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Eksportu – Rynek Szwedzki. W ofercie pracy wspomniano o znajomości języka szwedzkiego lub norweskiego na poziomie B2 lub wyższym. Czy ktoś z was pracował w tej firmie? Czy pracodawca zapewnia możliwość uczęszczania na dodatkowe kursy językowe? Często praca w innym kraju jest stresująca z powodu nieznajomości języka. Dodatkowe lekcje byłyby dobrym rozwiązaniem dla osób potencjalnie zainteresowanych pracą w Personia, ale nie czujących się do końca swobodnie z językami skandynawskimi.

ghfd

Masz racje ale nie tylko w Gdyni bo też w innych miastach w wiem ze szukają głównie do zatrudnienia specjalistów oraz programistów jak ktoś posiada odpowiednie wykształcenie to może za aplikować tutaj

Ania

Pracowałam na stażu w Personii i bardzo sobie chwalę. Jest miła atmosfera pracy, można się wiele nauczyć. Nie zostałam co prawda przyjęta, czego żałuję, ale nie mam pretensji. Uzyskałam referencje, prezent na koniec i jestem zapraszana na spotkania integracyjne. Mogę polecić.

Zostaw opinię o Personia - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Personia