"Hutremex"

Trzebinia

Opinie o "Hutremex"

darek

osoba postrona, nie przesadzajmy wiele firm prywatnych płaci jednak na czas, bo to ich obowiązek. Hurtemex to głównie hale przemysłowe i handlowe, elektrofiltry, wentylatory, ssawy, kruszarki, czy podobne. Znana firma, dbająca o pracowników, czego dowodem jest tu dobra atmosfera.

osoba postrona

panowie ktorzy wystawili taka opinie powini sie postukac po czole,ludzie ktorzy tam pracuja maja wieloletni staz pracy co jest malo spotykane na polskim rynku pracy,do tego wyplaty sa przelewane na konta w terminie,a nie wyplacane zaliczkowo i to z opuznieniami jak w wiekszosci firm prywatnych

Jarek

Już pomijając syf, bo to jednak robota przy stali, spawanie, szlifiery, palniki. Dwie rzeczy: pracownicy nie wylewają za kołnierz, pisząc to mam na myśli, że alkohol jest tolerowany na zakładzie przez kierownika bo doskonale wie, co się na brygadach dzieje. Druga sprawa narzędzia pamiętają chyba czasy PRL, większość to wyspawane na odwal się dziadostwa, na cały zakład jedna szlifierka palcowa, po tarcze trzeba chodzić osobiście do kierownika, rękawiczki to prawie przywilej.

Piotr

W 100% potwierdzam opis pana Józka też tam długo pracowałem i(usunięte przez administratora)

józek

[usunięte przez moderatora] ,pracowników traktuje się jak śmieci,i wiecznie schlany pseudo kierownik z przypadku [usunięte przez moderatora] PORAŻKA.Wszędzie syf.Tylko w biurze porządek i zapach kawy się unosi.Ja już długo tam nie pracuje i nie chciał bym więcej do takiej dziadowskiej firmy trafić.Umowa zlecenie co miesiąc nowa,żenada.Wstyd,że w tych czasach takie firmy działają i mają się dobrze,w biurach oczywiście.

samson

robota [usunięte przez moderatora] mało płatna ,dozór głupszy od pacjentów w Rybniku

Zostaw opinię o "Hutremex" - Trzebinia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Hutremex"